320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    vähemalt on mehel kindel joon

    mitte nagu superstaari pedaja margitil


    a noh. mõlemad on minu jaoks arvamusliidrid.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      vints on minu kolleeg nüüd vää? võetaks ka siin igasuguseid tööle!
      ilusad inimesed satuvad tavaliselt lõpuks ikka ühte ja samasse kohta kokku. ära ole kade.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ilusad inimesed satuvad tavaliselt lõpuks ikka ühte ja samasse kohta kokku. ära ole kade.
        (musi)

        ja väga äge
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #19
          Noh, kus on jyriöö? Munad jäid maha? Ilmselt lihtsalt keiss of koogel-moogel.
          Supplies!

          Kommentaar


            #20
            Minge vittu sitapead, Pahv on till...

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Noh, kus on jyriöö? Munad jäid maha? Ilmselt lihtsalt keiss of koogel-moogel.
              Teatavasti peale seda, kui Jaak endale munad kasvatas, kardan ma teda rohkem kui mollusk morska. Aga igatahes ootan huviga esimest uudist Gretzky tütrest Twitteris möllamas.

              Edit: Pettumusnoodiga tuleb tunnistada, et debüüt on siiani toonud uudiseid NBA-st, NHL-st ja Vormel 1-st, mille säravaimaks pärliks kahtlemata Andrew Bynumi tsitaat Kwame Browni aadressil: «Olime Kwamega head sõbrad. Rääkisime autodest ja käisime vahel bowlingut mängimas.»
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Ma parandaks sinu lauset...ta mitte ei armasta, vaid VIHKAB jalgpalli. Tema elu eesmärk on jalgpall Eestis välja suretada...seda on näidanud ka inimesi tööle (mitte)võttes...ühesõnaga näitab välja oma viha jalgpalli vastu ka seadust rikkudes. Igatahes pahvinärakas võib perse ka minna.
                Ma jälle täiendaks, et Pahv armastab korvpalli. Ma tean, mida Ta tunneb, iseenesest on jalgpall ju tore, kui seda mängitakse mujal ja ei kangutata "EU direktiivi" toega Eesti esispordialaks. Nii, et EM'i lähenedes hoiame ikka pöialt Hollandile, Inglismaale, Rootsile. Neljanda liiga Lihula JK on ka lahe sats. Muu võiks ära jääda ja ehk vaid jõulude puhul, puutsakandjatele jõulukingiks mõne rea kuskil alternatiivmeedias poetada.

                Kommentaar


                  #23
                  Kuulsuste ennustusvõistlus

                  Pahv pani pika puuga eelmise aasta ennustusvõistluse kinni. Vaata siit!
                  Nii, et vaielda temaga pole mõtet!

                  Jalkateemal on ta muutunud positiivsemaks ja lubab Eestile lausa 3p seekord ning nelikust Balta, Iljutšenko, Šadeiko, Värnik annab olümpial parima koha Värnikule.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                    Kuulsuste ennustusvõistlus

                    Pahv pani pika puuga eelmise aasta ennustusvõistluse kinni. Vaata siit!
                    Nii, et vaielda temaga pole mõtet!

                    Jalkateemal on ta muutunud positiivsemaks ja lubab Eestile lausa 3p seekord ning nelikust Balta, Iljutšenko, Šadeiko, Värnik annab olümpial parima koha Värnikule.
                    Värniku juttu ajab Pahv iga aasta, et kuidas vanameister tuleb ja teeb jälle ühe korraliku hooaja, aga reaalsus on see, et Värnikust pole midagi kuulda kogu aasta jooksul. Kui ehk siis jälle seda kuidas kuskil klubis naisi sebib.
                    Ja jalka koha pealt alles ühes hiljutises saates ütles ta, et Eesti saab neljast mängust null punkti. Näitab selgrootust kui nüüd nii vastast küsimusele.

                    Tegelt mul ei ole midagi Pahvi vastu aga võiks ta ikkagi natuke ennast talitseda ja olla rohkem jalgpalli vastu arusaavam.

                    Kommentaar


                      #25
                      Kes tuleb Eesti korvpallimeistriks?
                      Peep Pahv: Rock. Kuigi tahaks pakkuda Tarvast.

                      Korvpallist ta ei jaga pahvigi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas difender Vaata postitust
                        Värniku juttu ajab Pahv iga aasta, et kuidas vanameister tuleb ja teeb jälle ühe korraliku hooaja, aga reaalsus on see, et Värnikust pole midagi kuulda kogu aasta jooksul. Kui ehk siis jälle seda kuidas kuskil klubis naisi sebib.
                        Ja jalka koha pealt alles ühes hiljutises saates ütles ta, et Eesti saab neljast mängust null punkti. Näitab selgrootust kui nüüd nii vastast küsimusele.

                        Tegelt mul ei ole midagi Pahvi vastu aga võiks ta ikkagi natuke ennast talitseda ja olla rohkem jalgpalli vastu arusaavam.
                        ega sa ometi arva, et ta värniku juttu tõsiselt ajab?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          ega sa ometi arva, et ta värniku juttu tõsiselt ajab?
                          Ei arva, et tõsiselt seda mõtleb aga võiks juba ära lõpetada. Putini armastus vist on tõene tal?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                            Kuulsuste ennustusvõistlus

                            Pahv pani pika puuga eelmise aasta ennustusvõistluse kinni. Vaata siit!
                            Nii, et vaielda temaga pole mõtet!

                            Jalkateemal on ta muutunud positiivsemaks ja lubab Eestile lausa 3p seekord ning nelikust Balta, Iljutšenko, Šadeiko, Värnik annab olümpial parima koha Värnikule.
                            Arvestades kes vastas olid ja mis nad pakkusid, siis oleks loogiline, et ta selle võidab. Sama ka selle aasta kohta. Oleks siis veel mõni "spordiekspert" vastas.


                            Aga mis te arvate kui teeks Soccernetis sama ennustuse? Saaks teada paljud meist siis Pahvist paremini ennustavad

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas dnb Vaata postitust
                              Arvestades kes vastas olid ja mis nad pakkusid, siis oleks loogiline, et ta selle võidab. Sama ka selle aasta kohta. Oleks siis veel mõni "spordiekspert" vastas.


                              Aga mis te arvate kui teeks Soccernetis sama ennustuse? Saaks teada paljud meist siis Pahvist paremini ennustavad
                              Veideman paneb sellel aastal lõdva randmega Pahvile ära.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                Aga mis te arvate kui teeks Soccernetis sama ennustuse? Saaks teada paljud meist siis Pahvist paremini ennustavad

                                No teeme!
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X