320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Kohustuslik kirjatükk ka ikka valmis vorbitud. Kuigi ühes teises teemas seda jagatud, siis rohkem ikka läbu valdkonda kuuluv.



    http://tartu.postimees.ee/2839867/pr...asvage-suureks
    Mulle ei meeldi pulleka radikaalsus ja tema selline enesearmastus, et mina olen õige mees, kuna ... Aga samas on tal seal paljuski õigus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Aga samas on tal seal paljuski õigus.
      nah. pullerits on Tony Montana vastand, kes valetab isegi siis, kui ta räägib tõtt.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Ma ei saa sellest aru, et mis see argument on väitmaks, et need kes jalgpalli enam ei armasta on suureks kasvanud? Ehk läks tal lihtsalt huvi üle? Tema sallimatust ja enda arvamuse pealesurumist vadates jääb pigem mulje, et tema küll suureks kasvanud pole.

        Ja muidugi, milleks kasvada suureks? Mis selle argument on?

        Ja veel, miks üks lugupeetud ajalehe online versioon sellist s***a avaldab? Kusjuures nagu tellimise peale ilmus hiljuti ka selline kirjatükk, selle avaldamise mõttest ei sa ma üldsegi aru. http://tartu.postimees.ee/2837421/ja...nalit-vahetama
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Ma ei saa sellest aru, et mis see argument on väitmaks, et need kes jalgpalli enam ei armasta on suureks kasvanud? Ehk läks tal lihtsalt huvi üle? Tema sallimatust ja enda arvamuse pealesurumist vadates jääb pigem mulje, et tema küll suureks kasvanud pole.

          Ja muidugi, milleks kasvada suureks? Mis selle argument on?

          Ja veel, miks üks lugupeetud ajalehe online versioon sellist s***a avaldab? Kusjuures nagu tellimise peale ilmus hiljuti ka selline kirjatükk, selle avaldamise mõttest ei sa ma üldsegi aru. http://tartu.postimees.ee/2837421/ja...nalit-vahetama

          Kuna artikli avaldajaks on Tartu Postimees siis selge et tellijaks on Tartu KK Rock

          Kui aus olla kah mulle teema reede õhtuks - mina istun oma Ida-Viru mõisa verandal joon teed ja naudin õhtut Võtke eeskuju, kamraadid!

          Kommentaar


            Samas pohhui, et Kiku sellist asja räägib, ega kõigile ei peagi jalgpall meeldima. Mulle ei meeldinud Kiku nägu, aga ma ei tõtta sellest artiklit kirjutama...

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Samas pohhui, et Kiku sellist asja räägib, ega kõigile ei peagi jalgpall meeldima. Mulle ei meeldinud Kiku nägu, aga ma ei tõtta sellest artiklit kirjutama...
              Ilmselt mingi suvepraktikandi värk. Juhtub.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ilmselt mingi suvepraktikandi värk. Juhtub.
                Aga kas mõnuagent, Kikule mõnu teeks oleks küsimus ?

                Kommentaar


                  Rattapede avaldab arvamust taas
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Sellele poolsõgedale oma klikki ma ei anna. Aga keegi kes siiski luges, kas klounile tuleks kommentaar taaskord e-mailile panna või suudab ta ka oma pasa kohta tavalist kommentaariumit taluda? P**sy nagu ta on.

                    Kommentaar


                      ma nägin priidukest mingi aasta aega tagasi tartus jakobi tänaval ja tekkis vastupandamatu soov talle molli panna, ei pannud. kahetsen.
                      aga parem oleks vist ikka lihtsalt ignoreerida.
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Sellele poolsõgedale oma klikki ma ei anna. Aga keegi kes siiski luges, kas klounile tuleks kommentaar taaskord e-mailile panna või suudab ta ka oma pasa kohta tavalist kommentaariumit taluda? P**sy nagu ta on.
                        Nii see on

                        Kommentaar


                          Teen ettepaneku see teema hüljata ja kustutada. Esmalt mõtlesin, et ei anna oma klikki aga uudiseid sai võitu ja nüüd kahetsen.

                          Aga kiire lühikokkuvõte artiklist on, et jalgrattafännid on toredad oma väikeste vigadega, jalgpalli fännide aga ohtlikud rassistid.

                          Kui keegi tõesti soovib siia tulevikus linki panna, pange parem artikli täistekst. Aitäh.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Nüüd jääme ootama Pulleritsi järgmist kirjutist,et miks jalgpallurid talle suuskamises ära tegid
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Protokoll kah http://www.suusaliit.ee/static/event..._tulemused.pdf

                              Kommentaar


                                Aasta ajakirjanik – Priit Pullerits

                                Miks jalka valis Pulleritsu aasta ajakirjanikuks?
                                Vabandused kui see siin juba läbi käinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X