Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 227
    küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Noh, kus on jyriöö? Munad jäid maha? Ilmselt lihtsalt keiss of koogel-moogel.
    Teatavasti peale seda, kui Jaak endale munad kasvatas, kardan ma teda rohkem kui mollusk morska. Aga igatahes ootan huviga esimest uudist Gretzky tütrest Twitteris möllamas.

Edit: Pettumusnoodiga tuleb tunnistada, et debüüt on siiani toonud uudiseid NBA-st, NHL-st ja Vormel 1-st, mille säravaimaks pärliks kahtlemata Andrew Bynumi tsitaat Kwame Browni aadressil: «Olime Kwamega head sõbrad. Rääkisime autodest ja käisime vahel bowlingut mängimas.»
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

U21
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Ma parandaks sinu lauset...ta mitte ei armasta, vaid VIHKAB jalgpalli. Tema elu eesmärk on jalgpall Eestis välja suretada...seda on näidanud ka inimesi tööle (mitte)võttes...ühesõnaga näitab välja oma viha jalgpalli vastu ka seadust rikkudes. Igatahes pahvinärakas võib perse ka minna.
    Ma jälle täiendaks, et Pahv armastab korvpalli. Ma tean, mida Ta tunneb, iseenesest on jalgpall ju tore, kui seda mängitakse mujal ja ei kangutata "EU direktiivi" toega Eesti esispordialaks. Nii, et EM'i lähenedes hoiame ikka pöialt Hollandile, Inglismaale, Rootsile. Neljanda liiga Lihula JK on ka lahe sats. Muu võiks ära jääda ja ehk vaid jõulude puhul, puutsakandjatele jõulukingiks mõne rea kuskil alternatiivmeedias poetada.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2007

Algupärane

Kuulsuste ennustusvõistlus

Pahv pani pika puuga eelmise aasta ennustusvõistluse kinni. Vaata siit!
    Nii, et vaielda temaga pole mõtet!

Jalkateemal on ta muutunud positiivsemaks ja lubab Eestile lausa 3p seekord ning nelikust Balta, Iljutšenko, Šadeiko, Värnik annab olümpial parima koha Värnikule.

Eesti koondislane Kasutaja difender avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Lambimees Vaata postitust

Jalkateemal on ta muutunud positiivsemaks ja lubab Eestile lausa 3p seekord ning nelikust Balta, Iljutšenko, Šadeiko, Värnik annab olümpial parima koha Värnikule.
    Värniku juttu ajab Pahv iga aasta, et kuidas vanameister tuleb ja teeb jälle ühe korraliku hooaja, aga reaalsus on see, et Värnikust pole midagi kuulda kogu aasta jooksul. Kui ehk siis jälle seda kuidas kuskil klubis naisi sebib.
    Ja jalka koha pealt alles ühes hiljutises saates ütles ta, et Eesti saab neljast mängust null punkti. Näitab selgrootust kui nüüd nii vastast küsimusele.

Tegelt mul ei ole midagi Pahvi vastu aga võiks ta ikkagi natuke ennast talitseda ja olla rohkem jalgpalli vastu arusaavam.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Kes tuleb Eesti korvpallimeistriks?
    Peep Pahv: Rock. Kuigi tahaks pakkuda Tarvast.

Korvpallist ta ei jaga pahvigi.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Värniku juttu ajab Pahv iga aasta, et kuidas vanameister tuleb ja teeb jälle ühe korraliku hooaja, aga reaalsus on see, et Värnikust pole midagi kuulda kogu aasta jooksul. Kui ehk siis jälle seda kuidas kuskil klubis naisi sebib.
    Ja jalka koha pealt alles ühes hiljutises saates ütles ta, et Eesti saab neljast mängust null punkti. Näitab selgrootust kui nüüd nii vastast küsimusele.

Tegelt mul ei ole midagi Pahvi vastu aga võiks ta ikkagi natuke ennast talitseda ja olla rohkem jalgpalli vastu arusaavam.
    ega sa ometi arva, et ta värniku juttu tõsiselt ajab?

Eesti koondislane Kasutaja difender avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    ega sa ometi arva, et ta värniku juttu tõsiselt ajab?
    Ei arva, et tõsiselt seda mõtleb aga võiks juba ära lõpetada. Putini armastus vist on tõene tal?

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Lambimees Vaata postitust

Arvestades kes vastas olid ja mis nad pakkusid, siis oleks loogiline, et ta selle võidab. Sama ka selle aasta kohta. Oleks siis veel mõni "spordiekspert" vastas.

Aga mis te arvate kui teeks Soccernetis sama ennustuse? Saaks teada paljud meist siis Pahvist paremini ennustavad

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Arvestades kes vastas olid ja mis nad pakkusid, siis oleks loogiline, et ta selle võidab. Sama ka selle aasta kohta. Oleks siis veel mõni "spordiekspert" vastas.

Aga mis te arvate kui teeks Soccernetis sama ennustuse? Saaks teada paljud meist siis Pahvist paremini ennustavad
    Veideman paneb sellel aastal lõdva randmega Pahvile ära.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dnb Vaata postitust

No teeme!
    Supplies!

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Pahvi junkrud on järgmise uudise valmis treinud- http://sport.postimees.ee/744846/pil...jal-valjakule/
    Uudis uudiseks, aga palja munniga pildid... oleks siis vähemalt uduseks teinud või midagi. Loomulikult uudise tegija oma nime alla ei pannud. Vince sina või?

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Pahvi junkrud on järgmise uudise valmis treinud- http://sport.postimees.ee/744846/pil...jal-valjakule/
    Uudis uudiseks, aga palja munniga pildid... oleks siis vähemalt uduseks teinud või midagi. Loomulikult uudise tegija oma nime alla ei pannud. Vince sina või?
    minu meelest peaksid sa peeglist enamvähem samasugust pilti igal hommikul nägema, et ma ei saa nagu aru, mis sind häirib siin nii väga.

(kui muidu sellest kergem hakkab, siis vastus küsimusele on ei)
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

minu meelest küll Rein näost m*** ei ole

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

ahh, see on vinci mingi kinnisidee, et kõik peaksid olema tema moodi
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    minu meelest peaksid sa peeglist enamvähem samasugust pilti igal hommikul nägema, et ma ei saa nagu aru, mis sind häirib siin nii väga.

(kui muidu sellest kergem hakkab, siis vastus küsimusele on ei)
    Ma ei tea küll kuidas sinuga on, aga mina hommikuti alasti peegli ees ei tantsi ega poseeri.
    Kahju, kui sa aru ei saa, et piltidega on hea maitse piir ületatud. Häirib veel, et väga sageli selliste "spordiuudiste" puhul autor oma nime alla ei kirjuta. Huvitav millest selline käitumine, äkki sa valgustakisid mind (juhul kui sa tohid seda teha)?

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

esmase postituse uba oli rohkem selles, et äkki pole siiski päris esmatähtis, mida mina isiklikult arvan schwantzudest lehes või kes selle nupu tegi. kui sul oleks tõsine mure, siis oleks ju loogiline esmalt pöörduda vastavasse kohta järelepärimise/kurtmisega.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

http://suusk.blogspot.com/
    Pole küll Peep

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    no aga sama kade ja kibestunud
    Kapten Trumm

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

http://ohtuleht.ee/483248
    Lisaks saab veel häbematult palju reklaami

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

huvitav, kas PP teab, mis turniir täna Eestis algab?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud