320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mina hoiaksin Jurtšenko koha pealt suu kinni, muidu kirjutab teist varsti Delfisse loo. Olete loo sees ja enam välja ei saa...
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas suusk.blogspot.com
      "(ja toimetuse koosolek määras mulle selle loo eest nädala parima arvamusloo preemia - aitäh! -, mis näitab, et Postimees on poliitilis-ideoloogiliselt õigel ja mõistlikul teel)"
      ehk sobib siia. jutuks oli john terry rassismiskandaal ning nädala parim arvamuslugu on siin

      Kommentaar


        #63
        Jalgpall on kasutu by Pullerits
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          #64
          Pullerits on ju troll, keda toidab negatiivne vastukaja

          Kommentaar


            #65
            Palun andke Pulleritsule rohtu, soe tekk ja kunstvagiina ja saatke ta folgile ära.

            Priit Pullerits: nokaut jalgpallile.

            Ma lihtsalt ei või. Mis on selle mehe probleem? Kas sellise obsessiivse käitumise ja kinnismõtete puhul mingi diagnoos ei ole mõeldav juba?
            Pulleritsule kui kriitikatalumatule žurnalistikagurule omane on ka muidugi tõik, et viidatud artiklit kommenteerida ei saa.

            Kommentaar


              #66
              Pullerits vaadaku oma jalgratast, kui Jalgpall pinget ei paku siis hoitku sellest eemale, nii lihtne see ongi. On vaja võrrelda kaht nii erinevat spordiala? võrrelgu korvpalliiga või võrkpalliga vms...

              Kommentaar


                #67
                see artikkel kvalifitseerub küll juba mingisuguse suurema hälbe alla

                Kommentaar


                  #68
                  Pullerits juba pikemat aega üritab jalgpalli maatasa teha ja väntamist peale suruda.
                  "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                  Kommentaar


                    #69
                    See artikkel on umbes nagu siin foorumis levinud argumentatsioon, et miks on jalgpall parem/olulisem kui pedekoss.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      #70
                      Paistab, et postimehe trolli artikkel kedagi ei häiri, reageeringud siiamaani puuduvad. Väga õige käitumine.
                      Kui Hendrik Sal-Saller laulab Smilersiga, et «jalgpall on parem kui seks», siis ilmselt jalgrattasõidust ei ole maailmas üldse midagi ülevamat ega suurepärasemat, sest rattasport, mille tippsündmuseks on eelmisel nädalal lõppenud Tour de France, on igapidi parem kui jalgpall, milles kuu algul selgus Euroopa meister.

                      Kommentaar


                        #71
                        teisest teemast:
                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Palun andke Pulleritsule rohtu, soe tekk ja kunstvagiina ja saatke ta folgile ära.

                        Priit Pullerits: nokaut jalgpallile.

                        Ma lihtsalt ei või. Mis on selle mehe probleem? Kas sellise obsessiivse käitumise ja kinnismõtete puhul mingi diagnoos ei ole mõeldav juba?
                        Pulleritsule kui kriitikatalumatule žurnalistikagurule omane on ka muidugi tõik, et viidatud artiklit kommenteerida ei saa.

                        Kommentaar


                          #72
                          Ma mõtlesin seda, et artiklil endal puuduvad kommentaarid.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Ma mõtlesin seda, et artiklil endal puuduvad kommentaarid.
                            Seal on kommenteerimise võimalus ära võetud. Ilmselt parem ongi.
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              #74
                              Lugesin kah rilleputsi mõtteid . No ei meeldi jalgpall ,mis siis ikka las möliseb ,mis sellest muutub ? Jalgpall rühib ikka vapralt oma teed . Vaikselt seame atra , saame vahetevahel tagasilööke aga põhiliselt ( kui kohalik Meistriliiga välja arvata ) siis oleme õigel teel. Eks seegi näitab meie edukust ja populaarsust ,kui rilleputsil kops üle maksa läheb.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Palun andke Pulleritsule rohtu, soe tekk ja kunstvagiina ja saatke ta folgile ära.
                                kinnimajja on vaja ta saata. pulleritsu näol on tegemist lihtlabase narkomaaniga.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X