320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Saan ma õigesti aru, et kui kopeerida Postimehest rohkem kui lause jagu juttu siia foorumisse, mis pole nendega kooskõlastatud ja mis sest, et ehk panen juurde isegi konkreetse viitava lingi, siis võidakse ikkagi väänata oma 200 eurine trahv?
    Noh, see on juba eraldi oletamine. Üldiselt: kes ikka viitsib väga kammida, kuid äkki juhtub ühel õhtul nii, et keegi on pahas tujus ja näeb, et kuskil sõimatakse teda, ning talle tuleb meelde, et vajadusel saaks trahvi nõuda. Kui tõenäoline selline asi on - jummal seda teab. Lihtsalt oli eesmärgiks juhtida tähelepanu sellele, et kõik pole nii lihtne. Muidugi ei saanud teatud isikud aru.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      see trahvi-teema meenutab noid eraparkla-gurusid
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Noh, see on juba eraldi oletamine. Üldiselt: kes ikka viitsib väga kammida, kuid äkki juhtub ühel õhtul nii, et keegi on pahas tujus ja näeb, et kuskil sõimatakse teda ning talle tuleb meelde, et vajadusel saaks trahvi nõuda. Kui tõenäoline selline asi on - jummal seda teab. Lihtsalt oli eesmärgiks juhtida tähelepanu sellele, et kõik pole nii lihtne. Muidugi ei saanud teatud isikud aru.
        Selge see, et tõenäosus, et keegi paari foorumi posti pärast huijama viitsib hakata pole kuigi reaalne. Kuid vähemalt mulle tuli küll kerge üllatusena, et asja teoreetiline võimalikkus on suhteliselt karmide tagajärgedega, või no võib olla.

        Kommentaar


          Kunagi vastati mulle nii, et kopeerida tohib avalõigu teksti koos viitava lingiga. Aga võib-olla on asjad nüüdseks juba muutunud.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kõnnin mööda teed ja järsku tuleb vastu tegelane kes nõuab 10 EUR selle eest, et seda tänavat kasutasin...vastu tulnud tegelane veel vihjab, et tee alguses on tekst ka olemas...lähen siis vaatama seda ja mida ma ei leia on see hinnakiri ja tekst, et see tasuline tee on...küll aga on olemas sildid, et tulge aga teed kasutama...lähen tagasi tee lõppu vanakese juurde ja tahan probleemist teatada, et ei ole ju seda hinnakirja ega teksti, et tasuline tee on ja enne kui jõuan ütlema hakata probleemi teatab tegelane, et see on seal tee alguses mulla all peidus...pead ise üles kaevama. - tänapäeval nimetatakse seda pettuseks. Pettused on teadagi...

            Kommentaar


              soccernet.ee on mingi oü valdusalas ja teenib plekki?... kehtivad tiba teised reeglid kui inimesele tänavalt
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                soccernet.ee on mingi oü valdusalas ja teenib plekki?... kehtivad tiba teised reeglid kui inimesele tänavalt
                Ei ole see mõte. Kui seda oleks mõelnud oma muinasjutuga siis oleks mitu palju suuremat müsteeriumi kui Soccernet.ee papi teenimises.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Täpselt, viide juurde ja korras.

                  Võib ju lingi juurde panna, aga seda ei pea lihtsalt avama ju siis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Võib ju lingi juurde panna, aga seda ei pea lihtsalt avama ju siis
                    Seda ma mõtlengi, et avada ei tohi linki

                    Kommentaar


                      Pullerits jälle aga seekord mitte jalgpallist.http://arvamus.postimees.ee/949352/p...-nuud-ma-utlen
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Pullerits jälle aga seekord mitte jalgpallist.http://arvamus.postimees.ee/949352/p...-nuud-ma-utlen
                        jätsin spetsiaalselt see artikli avamata lehes ning ei vajuta nüüd ka linki.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Seekord korvpallist:

                          Ainult remargi korras: ei pea korvpalli vaatama ega olema korvpalli asjatundja, et enne eilset Eesti mängu Iisraeliga prognoosida – nagu ma Postimehe toimetuses avalikult tegin –, et seekord tuleb vähemalt 20-punktiline kaotus. Ainult naiivne sinisilm või totaalne võhik võis loota, et Eesti sedakorda vastu saab. Paljud ennast korvpallispetsialistiks pidavad kolleegid seda siiski lootsid – kas keegi tahab siin nende nimed kirja panna? –, ja sedasi juhtub kahjuks ikka nendega, kes silmaklappidega millessegi süvitsi sukelduvad. Kuid need, kes säilitasid kõrvalseisja kaine pilgu, tajusid juba ammuilma kõiki objektiivseid asjaolusid vaagides (alates sellest, et Iisrael on kindlasti esimesest mängust Eestiga õppust võtnud ning pannud nüüdseks oma tugevad mängumehed ka meeskonnana tegutsema), et Eesti saab suure kaotuse.


                          Kuid kõige tähtsam on siit välja koorida taas kord soovitus, mida olen varemgi jaganud: ei ole mingit mõtet ennast närvi ajada ja panna oma elurütmi/meeleolu/jms sõltuma sellest, mida teevad teised ja kelle tegemisi pole sul mingilgi viisil võimalik mõjutada. Loomulikult ei vaadanud ma eile õhtul korvpalli. Täna hommikul lehest lugesin, et Eesti saigi kohutava, 31-punktilise «paki».


                          Mingisuguse teiste meeste korvpalli asemel pakub mulle igatahes palju rohkem pinget, mida põnevat ja huvitavat hakkab juhtuma sel ja järgmisel pühapäeval Tartu rattamaratonil (sel pühapäeval on kavas avatud raja sõit). Mitte et ma selle nimel trenni teeks. Esiteks, maastikuratas seisab endiselt nurgas, ja teiseks, maanteerattaga sõidan ainult spordirõõmu ja enda suutlikkuse tajumisest saadava meelehea nimel. Üle-eelmisel nädalal pedaalisin 246 km (nädala keskmine kiirus 32,68 km/h, treeninguaeg 7:32), lõppenud nädalal 231 km (keskmine 32,06 km/h; aeg 7:13). Loomulikult tekib seejuures ka mõtteid.


                          Peamine mõte on see, et olen toiminud paganama õigesti: ma ei ole rattasõidus seadnud endale mingeid sportlikke eesmärke. Pole mõtet. Et miks? Aga seepärast, et minu vanuses ja minu üldtreenitusega pole mingit arengut loota. Või saavutab selle üksnes siis, kui treeninguaega oluliselt suurendada. Kuid seitse ja pool tundi nädalas on küll ja enamgi veel. Hei, ega vaba aja sisu pea olema ainult treenimine! Sedasi saab väga ühekülgse inimese, ja ühekülgne inimene ei ole huvitav inimene. Kui ma treeniksin 12-13 tundi, mis oleks küllap hädavajalik, et tulemusi parandada, siis mõelge ise, kui vähe kõigeks muuks aega jääb.


                          Samas on need 6-7 tundi nädalas piisav aeg, et hoida senist taset. Õigupoolest kahtlen, kas taseme hoidmiseks isegi nii palju vaja oleks. Pakun, et tase saaks hoitud ka kolme-nelja tunniga nädalas. Et miks ma siis rohkem sõidan? Aga lihtsalt meeldib! Mulle meeldib, et istun koduukse ees sadula selga, hakkan umbes 30 km/h-ga rahulikult minema ja tõstan ajapikku kiirust suuremaks, kuni olen saavutanud talutavalt paraja koormuse. Tunnine ring tehtud – aitab küll! Saab muu eluga edasi minna. Ikka võidan enamikku neid, keda tavaliselt võitnud olen, ja kaotan enamikule neile, kellele tavaliselt kaotanud olen. Kui läheb paremini – siis on väga hästi. Kui läheb halvemini – ega sellest mu elus midagi kehvemaks muutu. (Ent siit ärge lugege välja, nagu kavatseks ma kellelegi mõne koha või sekundi niisama kinkida.)

                          Niisiis, teine kasulik nõuanne: ärge sundige end matma oma väärtuslikku aega sellesse, millest kasu pole, vaid leidke see tasakaalupunkt, kus sportlikust tegevusest saadav nauding on proportsioonis realistliku ootusega võimaliku tulemuse suhtes. Üle oma varju pingutamine, nagu näitas Eesti eilne korvpallimäng Iisraeli vastu, lõpeb alati krahhiga.
                          ******

                          Kommentaar


                            Kas Pullerits rahuldab ka ennast ratta peale?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Kas Pullerits rahuldab ka ennast ratta peale?
                              Pullerits rahuldab ennast ükskõik mille peale, et end parema, targema, suuremana tunda.

                              See on tegelikult kaunis uskumatu, KUI tülgastav võib olla üks inimene, keda ma isiklikult vaid paar korda näinud olen. Samas, peab muidugi julgust olema, et kriitikavabalt oma iga viimne kui kompleks rahva ette lugemiseks laotada...

                              Kommentaar


                                Selle eelmise artikli valguses peaks kaks PP-d kokku laskma, huvitav saaks olema.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X