Algselt postitas Canku
Vaata postitust
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
VI. Suure-Jaani CUP 2012
Collapse
X
-
Ajakava „Suure-Jaani CUP 2012“
Laupäeval - 04.02.2012 2001 poisid
Mänguaeg 1x17 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).
A-alagrupp
1. SK Tääksi 2001
2. JK Tallinna Kalev II
3. Pärnu Vaprus
4. JK Viljandi Tulevik 1
B-alagrupp
1. SK Tääksi 2002
2. Kohla-Järve Lootus
3. Põltsamaa JK Sport
4. JK Viljandi Tulevik 2
1. 10.00 A (1-4) SK Tääksi 2001 - JK Viljandi Tulevik 1
2. 10.20 B (1-4) SK Tääksi 2002 - JK Viljandi Tulevik 2
3. 10.40 A (2-3) JK Tallinna Kalev II - Pärnu Vaprus
4. 11.00 B (2-3) Kohla-Järve Lootus - Põltsamaa JK Sport
5. 11.20 A (1-3) SK Tääksi 2001 - Pärnu Vaprus
6. 11.40 B (1-3) SK Tääksi 2002- Põltsamaa JK Sport
7. 12.00 A (4-2) JK Viljandi Tulevik 1 - JK Tallinna Kalev II
8. 12.20 B (4-2) JK Viljandi Tulevik 2 - Kohla-Järve Lootus
9. 12.40 A (1-2) SK Tääksi 2001 - JK Tallinna Kalev II
10. 13.00 B (1-2) SK Tääksi 2002 - Kohla-Järve Lootus
11. 13.20 A (3-4) Pärnu Vaprus - JK Viljandi Tulevik 1
12. 13.40 B (3-4) Põltsamaa JK Sport - JK Viljandi Tulevik 2
13. 14.00 A4-B4
14. 14.20 A1-B2
15. 14.40 B1-A2
16. 15.00 A3-B3
17. 15.20 3-4
18. 15.40 FINAAL
Kommentaar
-
VI Suure-Jaani CUP 2012“
Pühapäeval - 05.02.2012 1998 tüdrukud.
Mänguaeg 1x25 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 20 min.enne oma esimese mängu algust).
1 Suure-Jaani United (Est)
2 SK 10 Premium (Est)
3 JK ViljandiTulevik (Est)
4 JK Tammeka (Est)
5 LNSK KRES`T`SATIK (Est)
1 10.00 1-2 Suure-Jaani United - SK 10 Premium
2 10.30 3-4 JK ViljandiTulevik - JK Tammeka
3 11.00 1-5 Suure-Jaani United - LNSK KRES`T`SATIK
4 11.30 2-3 SK 10 Premium - JK ViljandiTulevik
5 12.00 4-5 JK Tammeka - LNSK KRES`T`SATIK
6 12.30 1-3 Suure-Jaani United - JK ViljandiTulevik
7 13.00 4-2 JK Tammeka - SK 10 Premium
8 13.30 3-5 JK ViljandiTulevik - LNSK KRES`T`SATIK
9 14.00 1-4 Suure-Jaani United - JK Tammeka
10 14.30 2-5 SK 10 Premium - LNSK KRES`T`SATIK
Kommentaar
-
Algselt postitas elex Vaata postitustMa registreerin teid ära,aga võtke ühendust suurejaaniunited@gmail.com või tel. 51913293....või jätke mulle siin privaatsõnumiga oma kontaktandmed!
Kommentaar
-
"Kuuendal Suure-Jaani CUP`l 2012" on veel vabu kohti !!!
Registreeritud võistkonnad:
L – 18.02.2012 2000a. poisid (boys)
nr võistkond
1 SK Tääksi 2000 (Est)
2 JK Viljandi Tulevik (Est)
3 FC Elva/Rannu (Est)
4 Pärnu JK (Est)
5 SK Tääksi 2001 (Est)
6 FC Tartu (Est)
7 FC Elva (Est)
8 JK Vändra Vaprus (Est)
9
10
P – 19.02.2012 NAISED (Women)…
A
nr võistkond
1 JK Tulevik 1 (Est)
2 LNSK KRES`T`SATIK (Est)
3 FC Elva (Est)
4 JK Tammeka 1 (Est)
5 FC Warrior (Est)
6 JK Tulevik 2 (Est)
7 Lõuna-Läänemaa JK (Est)
8 Pärnu JK 1 (Est)
9 Pärnu JK 2 (Est)
10 JK Tammeka 2 (Est)
11 SK 10 Premiun (Est)
12
P - 26.02.2012 Mehed (Men)
A
nr võistkond
1 Suure-Jaani United 1 (Est)
2 Põltsamaa JK Sport (Est)
3 Viljandi JK Tulevik (Est)
4 Suure-Jaani United 2 (Est)
5 SK Tääksi (Est )
6 JK Villiger Puhja (Est)
7 JK Vändra Vaprus (Est)
8 Kaljukotkad (Est)
9 Pärnu Vapruse 96 (Est)
10 FC Tarvastu (Est)
L – 10.03.2012 1997 a. poisid (boys)
nr võistkond
1 Suure-Jaani United (Est)
2 JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
3 JK Rannu Vald (Est)
4 Võnnu SK (Est)
5 Pärnu JK (Est)
6 JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
7 FC Tartu (Est)
8 FC Elva (Est)
9
10 Ludzas Nss (Lat) ???
P – 11.03.2012 2003 a. poisid (boys)
nr võistkond
1 Suure-Jaani United 2003 (Est)
2 JK Viljandi Tulevik (Est)
3 FK Valka (Lat)
4 Võnnu SK (Est)
5 Suure-Jaani United 2004 (Est)
6 FC Warrior (Est)
7 Tarvastu (Est)
8 JK Vasalemma (Est)
9 FC Otepää (Est)
10
Juurde saab registreerida suurejaaniunited@gmail.com või telefonil 51913293 Sergei Vassiljev
Kommentaar
-
Ajakava „VI Suure-Jaani CUP 2012“
Laupäeval - 18.02.2012 2000 poisid
Mänguaeg 1x17 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).
A-alagrupp
1. SK Tääksi 2001
2. FC Elva/Rannu
3. JK Vändra Vaprus
4. JK Viljandi Tulevik
B-alagrupp
1. SK Tääksi 2000
2. FC Elva
3. Pärnu JK
4. FC Tartu
1. 10.00 A (1-4) SK Tääksi 2001 - JK Viljandi Tulevik
2. 10.20 B (1-4) SK Tääksi 2000 - FC Tartu
3. 10.40 A (2-3) FC Elva/Rannu – JK Vändra Vaprus
4. 11.00 B (2-3) FC Elva - Pärnu JK
5. 11.20 A (1-3) SK Tääksi 2001 - JK Vändra Vaprus
6. 11.40 B (1-3) SK Tääksi 2000 - Pärnu JK
7. 12.00 A (4-2) JK Viljandi Tulevik - FC Elva/Rannu
8. 12.20 B (4-2) FC Tartu - FC Elva
9. 12.40 A (1-2) SK Tääksi 2001 - FC Elva/Rannu
10. 13.00 B (1-2) SK Tääksi 2000 - FC Elva
11. 13.20 A (3-4) JK Vändra Vaprus - JK Viljandi Tulevik
12. 13.40 B (3-4) Pärnu JK - FC Tartu
13. 14.00 A4-B4
14. 14.20 A1-B2
15. 14.40 B1-A2
16. 15.00 A3-B3
17. 15.20 3-4
18. 15.40 FINAAL
Kommentaar
-
Ajakava „Suure-Jaani CUP 2012“
Pühapäev - 19.02.2012 NAISED
Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).
A-alagrupp
1. SK 10 Premiun
2. JK Tammeka 2
3. Pärnu JK 1
4. FC Elva
5. LNSK KRES`T`SATIK
B-alagrupp
1. JK Tulevik
2. JK Tammeka 1
3. Pärnu JK 2
4. FC Warrior
5. Lõuna-Läänemaa JK
1. 10.00 A (1-2) SK 10 Premiun - JK Tammeka 2
2. 10.20 B (1-2) JK Tulevik - JK Tammeka 1
3. 10.40 A (3-4) Pärnu JK 1 - FC Elva
4. 11.00 B (3-4) Pärnu JK 2 - FC Warrior
5. 11.20 A (1-5) SK 10 Premiun - LNSK KRES`T`SATIK
6. 11.40 B (1-5) JK Tulevik - Lõuna-Läänemaa JK
7. 12.00 A (2-3) JK Tammeka 2 - Pärnu JK 1
8. 12.20 B (2-3) JK Tammeka 1 - Pärnu JK 2
9. 12.40 A (4-5) FC Elva - LNSK KRES`T`SATIK
10. 13.00 B (4-5) FC Warrior - Lõuna-Läänemaa JK
11. 13.20 A (1-3) SK 10 Premiun - Pärnu JK 1
12. 13.40 B (1-3) JK Tulevik - Pärnu JK 2
13. 14.00 A (4-2) FC Elva - JK Tammeka 2
14. 14.20 B (4-2) FC Warrior - JK Tammeka 1
15. 14.40 A (3-5) Pärnu JK 1 - LNSK KRES`T`SATIK
16. 15.00 B (3-5) Pärnu JK 2 - Lõuna-Läänemaa JK
17. 15.20 A (1-4) SK 10 Premiun - FC Elva
18. 15.40 B (1-4) JK Tulevik - FC Warrior
19. 16.00 A (2-5) JK Tammeka 2 - LNSK KRES`T`SATIK
20. 16.20 B (2-5) JK Tammeka 1 - Lõuna-Läänemaa JK
21. 16.40 A5-B5
22. 17.00 A1-B2
23. 17.20 A4-B4
24. 17.40 B1-A2
25. 18.00 A3-B3
26. 18.20 3-4 koht
27. 18.40 FINAAL
Kommentaar
-
Ajakava „Suure-Jaani CUP 2012“
Pühapäeval - 26.02.2012 Mehed
Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).
A-alagrupp
1. Suure-Jaani United 1
2. Põltsamaa JK Sport
3. Pärnu JK Vaprus 96
4. FC Tarvastu
5. Viljandi JK Tulevik
B-alagrupp
1. Suure-Jaani United 2
2. JK Villiger Puhja
3. JK Vändra Vaprus
4. SK Tääksi
5. Kaljukotkad
1. 10.00 A (1-2) Suure-Jaani United 1 - Põltsamaa JK Sport
2. 10.20 B (1-2) Suure-Jaani United 2 - JK Villiger Puhja
3. 10.40 A (3-4) Pärnu JK Vaprus 96 - FC Tarvastu
4. 11.00 B (3-4) JK Vändra Vaprus - SK Tääksi
5. 11.20 A (1-5) Suure-Jaani United 1 - Viljandi JK Tulevik
6. 11.40 B (1-5) Suure-Jaani United 2 - Kaljukotkad
7. 12.00 A (2-3) Põltsamaa JK Sport - Pärnu JK Vaprus 96
8. 12.20 B (2-3) JK Villiger Puhja - JK Vändra Vaprus
9. 12.40 A (4-5) FC Tarvastu - Viljandi JK Tulevik
10. 13.00 B (4-5) SK Tääksi - Kaljukotkad
11. 13.20 A (1-3) Suure-Jaani United 1 - Pärnu JK Vaprus 96
12. 13.40 B (1-3) Suure-Jaani United 2 - JK Vändra Vaprus
13. 14.00 A (4-2) FC Tarvastu - Põltsamaa JK Sport
14. 14.20 B (4-2) SK Tääksi - JK Villiger Puhja
15. 14.40 A (3-5) Pärnu JK Vaprus 96 - Viljandi JK Tulevik
16. 15.00 B (3-5) JK Vändra Vaprus - Kaljukotkad
17. 15.20 A (1-4) Suure-Jaani United 1 - FC Tarvastu
18. 15.40 B (1-4) Suure-Jaani United 2 - SK Tääksi
19. 16.00 A (2-5) Põltsamaa JK Sport - Viljandi JK Tulevik
20. 16.20 B (2-5) JK Villiger Puhja - Kaljukotkad
21. 16.40 A5-B5
22. 17.00 A1-B2
23. 17.20 A4-B4
24. 17.40 B1-A2
25. 18.00 A3-B3
26. 18.20 3-4 koht
27. 18.40 FINAAL
Kommentaar
-
Algselt postitas elex Vaata postitustKuna "Kaljukotkad" loobusid täna öösel ootamatult turniirist,siis kui keegi soovib osaleda,andke kindlasti teada!!!!!!
kas koht alles?
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar