320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2012 hooaeg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2012 hooaeg

    Otsin 2012 hooaeg uut klubi tartus või selle lähedal ümbruses, eelnev kogemus 3 liiga vv ja kaitsja kokku mänginud 12 aastat jalgpalli ! miks uut klubi otsin?
    Sest meie sats läheb laiali ja ei taha niisama jätta! Enda arvates olen olen 3 liigas peaks olema kindlasti põhis mida ma ka enda klubis olin!

    #2
    Nimi? Ja mis meeskonnas sa siis täpsemalt põhis olid

    Kommentaar


      #3
      nimi on kristo päkko ja fc tabiveres

      Kommentaar


        #4
        mis positsiooni mängid? sessuhtes et 2 punast ühe hooajaga on aplausi väärt ning sulle võiks anda tiitli "hard tackler 2011"

        Kommentaar


          #5
          kaitsev mängija olen kuigi enamus aega jalgpallis olen olnud väravavaht! 1 punane liigas (tõmbasin kontra maha) ja 1 karikas! ja mõtetu on taielda selle hard tackler2011 kallal oli mis oli issand jumal! mängida tahan edasi kuna enda klubi läheb laiali

          Kommentaar


            #6
            Ega ma sind kuhugi kutsuda ei tahtnudki. Lihtsalt sul oli liiga vähe infi enda kohta. "olin enda meeskonnas koguaeg põhis" sellest ei aita ju : )))))))))

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              Enda arvates olen olen 3 liigas peaks olema kindlasti põhis mida ma ka enda klubis olin!
              kas sa ei arva, et uude klubisse minnes tuleks põhikoosseisu koht endale kätte võidelda, mitte eeldada seda oma eenevate aastate statistikat ette näidates? kummaline avaldus igatahes..

              Kommentaar


                #8
                kui kõlban olen platsil kui ei kõlba olen pingil midagi pole teha

                Kommentaar


                  #9
                  inimesena oled muidu normaalne?

                  Kommentaar


                    #10
                    kui keegi ei taha siis pole vaja mingit tsirkust ka teha siin teema all? mis kuradi inimesena normaalne? mehed mehed, kui inimene tahab jalgpalli mängida siis selle asemel et midagi soovitada valate kohe kriitikaga üle`? või kysite inimesena oled normaalne?

                    Kommentaar


                      #11
                      mõni võistkond laup/pühap tallinnas trenni ka teeb ?

                      Kommentaar


                        #12
                        Tsau Päkko.Kui tahad,võid tulla näiteks FcTartu treeningutele,mis toimuvad teisipäeval kell 19 ja neljapäeval 19.30 M.Reiniku staadionil.

                        Kommentaar


                          #13
                          Lootos CUP turniir meeskondadele toimub 25.märtsil, Lootospargis. Turniiri info ja reeglid leiab Lootose kodulehelt .

                          Registreerumine tel 5257926 või fclootos@hot.ee
                          299195

                          Kommentaar

                          Working...
                          X