8. jaanuar
10:00 Tallinna FC Levadia II - JK Tallinna Kalev 3:3
11. jaanuar
13.30 FC Daugava (LAT) - Tallinna FC Levadia 0:0
14. jaanuar
11.00 Paide linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2:4
12.00 FC Infonet - TJK Legion 6:1
13.00 Tallinna FC Flora - Gnistan IF (FIN2) 1:2
15.00 Tallinna FC Flora - Grankulla IFK (FIN2) 3:1
17.00 FC Kuressaare - Kiviõli Tamme Auto 9:3
18. jaanuar
19.00 Nõmme JK Kalju II - JK Tallinna Kalev 0:2
21. jaanuar
??.?? Tartu FC HaServ - Narva JK Trans 0:0
11.00 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 8:0
12.00 Riia Futbola Skola (LAT??) - Tallinna FC Flora 0:4
12.00 Tallinna FC Flora II - Paide linnameeskond 1:2
14.00 FC Kuressaare - FC Infonet 3:1
17.00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 4:1
22. jaanuar
12.00 FK Jurmala Spartak (LAT1) - Tallinna FC Flora 0:2
12.00 FC Viljandi - FC Puuma 5:1
12.00 Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka 2:8
25. jaanuar
19.00 JK Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto 7:3
26. jaanuar
14.00 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 0:0
27. jaanuar
12.00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 4:1
15.15 Espoo Honka (FIN) - Tallinna FC Flora 5:1
18.00 Tartu JK Tammeka - Tartu FC HaServ 0:1
19.00 FC Kuressaare - FC Viljandi 0:3
20.30 Tallinna FC Levadia II - FC Infonet 2:4
28. jaanuar
12.00 Tallinna FC Flora II - HÜJK Emmaste 2:0
12.00 JK Sillamäe Kalev II - Rakvere JK Tarvas 0:3
1. veebruar
12.30 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1:3
2. veebruar
14.00 Gulbene (LAT) - Nõmme JK Kalju 1:5
3. veebruar
12.30 Riia Skonto (LAT) - Nõmme JK Kalju 0:3
20:30 Tallinna FC Levadia II - Nõmme JK Kalju II 6:0
5. veebruar
12.00 FC Infonet - Kohtla-Järve FC Lootus 3:0
6. veebruar
14.00 Paide linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 1:0
7. veebruar
14.00 Tallinna FC Levadia - FC Infonet 8:1
9. veebruar
15.30 Jyväskylä JK (FIN) - Tallinna FC Flora 3:0
10. veebruar
??.?? Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 3:0
19.15 Soome - Tallinna FC Flora 2:0
11. veebruar
11.00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 1:3
12.00 Tallinna Kalev - FC Puuma 2:0
13.00 Tallinna FC Flora II - FC Infonet 2:1
15.00 Sörve JK - TJK Legion 5:0
17.00 FC Viljandi - Paide linnameeskond 6:2
17.00 Auda (LAT) - Kiviõli Tamme Auto, Skonto maneežis
12. veebruar
10.00 Seinäjoki JK (FIN1) - Tallinna FC Flora 1:1
14.00 Rakvere JK Tarvas - Paide Kumake 9:2
13. veebruar
15.00 Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto 4:2
14. veebruar
??.?? Vantaa PK-35 (FIN1) - JK Sillamäe Kalev 4:1
14.00 FC MyPa-47 (FIN) - Tallinna FC Levadia 0:2
19.00 FC Kuressaare - FC Viljandi 4:0 - mängiti 45min
16. veebruar
16.00 FC KooTeePee (FIN1) - Tallinna FC Levadia 3:3
18. veebruar
??.?? Tartu JK Tammeka II - Tartu SK10 Premium 2:2
12.00 FC Kuressaare - FC Puuma 1:2
14.00 FC Viljandi - FC Infonet 1:2
14.00 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 0:1
14.00 JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas 1:1
16.00 Tallinna FC Flora - Eesti U-19 1:0
19.00 Tallinna FC Flora II - TJK Legion 1:2
19. veebruar
13.00 Lasnamäe FC Ajax - Sörve JK 3:5
22. veebruar
19.00 Tartu JK Tammeka - Tartu JK Tammeka II 2:4
24. veebruar
14.00 Tallinna FC Flora II - FC Viljandi 0:0
15.00 Tampere Ilves (FIN2) - FC Kuressaare 0:2
18.00 IFK Marienhamn (FIN) - Tallinna FC Flora 2:3
25. veebruar
12.00 Tallinna FC Flora II - Paide Kumake 2:1
12.45 Tampere Ilves (FIN2) - FC Kuressaare 2:0
14.00 Rakvere JK Tarvas - Kiviõli Tamme Auto 4:1
14.00 Paide linnameeskond - FC Puuma 0:0
16.00 Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka 0:2
20.00 FS Metta (LAT) - Tallinna FC Levadia 0:2
26. veebruar
12.00 Paide Kumake - Tallinna FC Levadia II, Paide kunstmuruväljakul
13.00 JK Sillamäe Kalev - FC Infonet 0:0
2. märts
14.00 Tallinna FC Flora - Paide linnameeskond 4:2
3. märts
??.?? Pärnu linnameeskond - Vändra JK Vaprus 1:1
??.?? JK Sillamäe Kalev - Tartu SK10 Premium 6:0
??.?? HIFK (FIN1) - Nõmme JK Kalju 0:2
12.00 FC Viljandi - HÜJK Emmaste 6:0
14.00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0
16.00 Tallinna FC Flora II - Keila JK 3:1
16.30 FC Espoo (FIN1) - JK Tallinna Kalev 2:3
4. märts
14.00 Tallinna FC Flora II - Pärnu linnameeskond, Sportland Arenal
10:00 Tallinna FC Levadia II - JK Tallinna Kalev 3:3
11. jaanuar
13.30 FC Daugava (LAT) - Tallinna FC Levadia 0:0
14. jaanuar
11.00 Paide linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2:4
12.00 FC Infonet - TJK Legion 6:1
13.00 Tallinna FC Flora - Gnistan IF (FIN2) 1:2
15.00 Tallinna FC Flora - Grankulla IFK (FIN2) 3:1
17.00 FC Kuressaare - Kiviõli Tamme Auto 9:3
18. jaanuar
19.00 Nõmme JK Kalju II - JK Tallinna Kalev 0:2
21. jaanuar
??.?? Tartu FC HaServ - Narva JK Trans 0:0
11.00 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus 8:0
12.00 Riia Futbola Skola (LAT??) - Tallinna FC Flora 0:4
12.00 Tallinna FC Flora II - Paide linnameeskond 1:2
14.00 FC Kuressaare - FC Infonet 3:1
17.00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 4:1
22. jaanuar
12.00 FK Jurmala Spartak (LAT1) - Tallinna FC Flora 0:2
12.00 FC Viljandi - FC Puuma 5:1
12.00 Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka 2:8
25. jaanuar
19.00 JK Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto 7:3
26. jaanuar
14.00 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 0:0
27. jaanuar
12.00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 4:1
15.15 Espoo Honka (FIN) - Tallinna FC Flora 5:1
18.00 Tartu JK Tammeka - Tartu FC HaServ 0:1
19.00 FC Kuressaare - FC Viljandi 0:3
20.30 Tallinna FC Levadia II - FC Infonet 2:4
28. jaanuar
12.00 Tallinna FC Flora II - HÜJK Emmaste 2:0
12.00 JK Sillamäe Kalev II - Rakvere JK Tarvas 0:3
1. veebruar
12.30 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1:3
2. veebruar
14.00 Gulbene (LAT) - Nõmme JK Kalju 1:5
3. veebruar
12.30 Riia Skonto (LAT) - Nõmme JK Kalju 0:3
20:30 Tallinna FC Levadia II - Nõmme JK Kalju II 6:0
5. veebruar
12.00 FC Infonet - Kohtla-Järve FC Lootus 3:0
6. veebruar
14.00 Paide linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 1:0
7. veebruar
14.00 Tallinna FC Levadia - FC Infonet 8:1
9. veebruar
15.30 Jyväskylä JK (FIN) - Tallinna FC Flora 3:0
10. veebruar
??.?? Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 3:0
19.15 Soome - Tallinna FC Flora 2:0
11. veebruar
11.00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 1:3
12.00 Tallinna Kalev - FC Puuma 2:0
13.00 Tallinna FC Flora II - FC Infonet 2:1
15.00 Sörve JK - TJK Legion 5:0
17.00 FC Viljandi - Paide linnameeskond 6:2
17.00 Auda (LAT) - Kiviõli Tamme Auto, Skonto maneežis
12. veebruar
10.00 Seinäjoki JK (FIN1) - Tallinna FC Flora 1:1
14.00 Rakvere JK Tarvas - Paide Kumake 9:2
13. veebruar
15.00 Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto 4:2
14. veebruar
??.?? Vantaa PK-35 (FIN1) - JK Sillamäe Kalev 4:1
14.00 FC MyPa-47 (FIN) - Tallinna FC Levadia 0:2
19.00 FC Kuressaare - FC Viljandi 4:0 - mängiti 45min
16. veebruar
16.00 FC KooTeePee (FIN1) - Tallinna FC Levadia 3:3
18. veebruar
??.?? Tartu JK Tammeka II - Tartu SK10 Premium 2:2
12.00 FC Kuressaare - FC Puuma 1:2
14.00 FC Viljandi - FC Infonet 1:2
14.00 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 0:1
14.00 JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas 1:1
16.00 Tallinna FC Flora - Eesti U-19 1:0
19.00 Tallinna FC Flora II - TJK Legion 1:2
19. veebruar
13.00 Lasnamäe FC Ajax - Sörve JK 3:5
22. veebruar
19.00 Tartu JK Tammeka - Tartu JK Tammeka II 2:4
24. veebruar
14.00 Tallinna FC Flora II - FC Viljandi 0:0
15.00 Tampere Ilves (FIN2) - FC Kuressaare 0:2
18.00 IFK Marienhamn (FIN) - Tallinna FC Flora 2:3
25. veebruar
12.00 Tallinna FC Flora II - Paide Kumake 2:1
12.45 Tampere Ilves (FIN2) - FC Kuressaare 2:0
14.00 Rakvere JK Tarvas - Kiviõli Tamme Auto 4:1
14.00 Paide linnameeskond - FC Puuma 0:0
16.00 Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka 0:2
20.00 FS Metta (LAT) - Tallinna FC Levadia 0:2
26. veebruar
12.00 Paide Kumake - Tallinna FC Levadia II, Paide kunstmuruväljakul
13.00 JK Sillamäe Kalev - FC Infonet 0:0
2. märts
14.00 Tallinna FC Flora - Paide linnameeskond 4:2
3. märts
??.?? Pärnu linnameeskond - Vändra JK Vaprus 1:1
??.?? JK Sillamäe Kalev - Tartu SK10 Premium 6:0
??.?? HIFK (FIN1) - Nõmme JK Kalju 0:2
12.00 FC Viljandi - HÜJK Emmaste 6:0
14.00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0
16.00 Tallinna FC Flora II - Keila JK 3:1
16.30 FC Espoo (FIN1) - JK Tallinna Kalev 2:3
4. märts
14.00 Tallinna FC Flora II - Pärnu linnameeskond, Sportland Arenal
Kommentaar