Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    Algupärane Sõbrapäeva turniir 2012

    jjjjjjj
    Viimati muudetud mari929 poolt : 12.09.15 at 19:50 Põhjus: jjj

  2. #2
    4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009
    Postitusi
    2 464

    Algupärane

    Palju huvilisi on, kas on mõned kohad veel vabad?

  3. #3

    Algupärane

    Huvilisi ikka on ja hetkel on vaid kaks kindlat meeskonda, kuid juhendid said alles üleeile-eile laiali saadetud.

  4. #4

    Algupärane

    Praeguseks on osalemissoovist teatanud 12 meeskonda:
    • Tartu Ülikool,
    • Tartu Zeniit,
    • Tahmaküla United,
    • JK Nirvaana,
    • FC Pärna,
    • FC Elva,
    • FC Elva 95-96,
    • Rakvere Wiswald,
    • FC Tabivere,
    • Pubi Trehv,
    • Kirde Kaitseringkond,
    • BTI.

  5. #5
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2011
    Postitusi
    14

    Algupärane

    Kui mõni sats peaks ära kukkuma siis võtaks ta koha endale!!!

  6. #6

    Algupärane

    Hetkel on lisaks neile kaheteistkümnele huvilisi neli, kui keegi ära ütleb, annan kohe teada.

  7. #7
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    May 2011
    Postitusi
    62

    Algupärane

    JK Mürakarud oleks samuti huvitatud, kui mõni vaba koht peaks tekkima.

  8. #8

    Algupärane

    Vabanes üks koht turniirile!

  9. #9

    Algupärane

    Turniiri ajakava:

    A-ALAGRUPP
    1. FC Tabivere
    2. Tartu Zeniit
    3. FC Elva 95-96
    4. JK Nirvaana
    5. Pubi Trehv
    6. Tartu Turbiin

    B-ALAGRUPP
    1. FC BTI
    2. FC Elva
    3. Rakvere Wiswald
    4. Tartu Ülikool
    5. FC Pärna
    6. Friends United

    1. 10.00 A FC Tabivere - Tartu Turbiin
    2. 10.15 B FC BTI – Friends United
    3. 10.30 A Tartu Zeniit - Pubi Trehv
    4. 10.45 B FC Elva - FC Pärna
    5. 11.00 A FC Elva 95-96 - JK Nirvaana
    6. 11.15 B Rakvere Wiswald - Tartu Ülikool
    7. 11.30 A FC Tabivere - Pubi Trehv
    8. 11.45 B FC BTI - FC Pärna
    9. 12.00 A Tartu Zeniit - JK Nirvaana
    10. 12.15 B FC Elva - Tartu Ülikool
    11. 12.30 A FC Elva 95-96 - Tartu Turbiin
    12. 12.45 B Rakvere Wiswald – Friends United
    13. 13.00 A JK Nirvaana - Pubi Trehv
    14. 13.15 B Tartu Ülikool - FC Pärna
    15. 13.30 A FC Tabivere - FC Elva 95-96
    16. 13.45 B FC BTI - Rakvere Wiswald
    17. 14.00 A Tartu Zeniit - Tartu Turbiin
    18. 14.15 B FC Elva – Friends United
    19. 14.30 A FC Tabivere - JK Nirvaana
    20. 14.45 B FC BTI - Tartu Ülikool
    21. 15.00 A FC Elva 95-96 - Pubi Trehv
    22. 15.15 B Rakvere Wiswald - FC Pärna
    23. 15.30 A FC Tabivere - Tartu Zeniit
    24. 15.45 B FC BTI - FC Elva
    25. 16.00 A Pubi Trehv - Tartu Turbiin
    26. 16.15 B FC Pärna – Friends United
    27. 16.30 A Tartu Zeniit - FC Elva 95-96
    28. 16.45 B FC Elva - Rakvere Wiswald
    29. 17.00 A JK Nirvaana - Tartu Turbiin
    30. 17.15 B Tartu Ülikool – Friends United
    31. 17.30 Poolfinaal A1 – B2
    32. 17.45 Poolfinaal B1 – A2
    33. 18.00 3.-4. koht 31k – 32k
    34. 18.15 Finaal 31v – 32v

  10. #10

    Algupärane

    ja ikka meil hea alagrupp

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud