320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti turniir 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas kucker Vaata postitust
    nii 1 kui ka 3 juunil sõidan autoga Balti turniirile ja pärast tagasi. hetkel on veel 3 kohta vaba. Kui kellelgi on huvi siis andke märku kuldar@arrogant.ee
    Väga tänuväärne ettepanek! Aga huvilised tahaksid kindlasti teada, kus on punkt A.
    Supplies!

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas asdf Vaata postitust
      Mul on info, et 20. aprillil kell 16:32 läks see kiri teiste seas FC Olympic esindajate aadressitele (andriporila@gmail.com ja janek.popell@cchellenic.com).
      Mõlemad väidavad, et kirja pole....
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas kucker Vaata postitust
        nii 1 kui ka 3 juunil sõidan autoga Balti turniirile ja pärast tagasi. hetkel on veel 3 kohta vaba. Kui kellelgi on huvi siis andke märku kuldar@arrogant.ee
        Ma võin pakkuda küüti kahele (või ka kolmele) inimesele reedesele mängule. Start Tallinnast. Tagasi Tallinna saaks pühapäeval pärast mängu.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
          Haigla on fänniorganisatsioon, ejl on lihtsam tegeleda kindla grupiga, kui üksikindiviididega. Klubid peavad pileteid taotlema, mitte ei saa neid niisama.
          Miks on lihtsam tegeleda grupiga kui indiviidiga? Kui raske on teha süsteem, et piletilevist piletit ostes registreeritakse sinu soovil ka sinu nimi? Kui toimub mäng kus tahtjaid rohkem kui kohti, siis saavad koondist nii heas kui halvas toetanud fännid näiteks üks päev varem piletit osta. Praeguse süsteemiga saadab EJL signaali, et teda ei huvitagi indiviid vaid mingi konkreetne seltskond jopesi. Selline strateegia ei ole jätkusuutlik, kui soovitakse ala laiendada. Lihtne küsimus: kas eesmärk on kasvatada publiku arvu koondise mängudel või toetada ühe seltskonna ettevõtmisi? Kui esimene, siis peab olema süsteem mis toetab kasvu seal kus seda kõige rohkem vaja on. Need on näiteks Meistriliiga ja välismängud.

          Kujutage nüüd ise ette olukorda kus fänn kes koos käputäie inimestega vaatab sõprusmängu Fääridega või sita ilmaga koduklubi võitlust, leiab end staadioni ukse tagant. Kas see on õiglane ja jätkusuutlik lähenemine? Ja mida garantereerib MTÜ liikmestaatus? Vend tunneb paari kolme haigla liiget, on omalajal end pulli pärast liikmeks reganud ja käis viimati koondisemängul 10a tagasi? Ja sellel tüübil on eelisõigus aktiivse fänni ees. Miks?

          Räägime asjadest nii nagu on. Sellise boonussüsteemi loomine nõuaks tahtmist ja finantse. Tundub, et puudu on hetkel mõlemast. Selle asemel on mindud teist teed pidi ja tahetatakse ehitada staadion mis peaks ära mahutama kõik tahtjad. Alustada tuleks dünaamilisest piletisüsteemist ja alles siis hakata taristusse raha loopima. Aga noh, eelnevate kommide põhjal tundub, et ma olen hüüdja hääl kõrbes ja ilmselt ainukene kellele praegune onupojapoliitika närvidele käib.

          Kommentaar


            #65
            Et fännigruppidele pakutakse pileteid esmajärjekorras on kõikjal, kus koondisemängude piletid defitsiit, suht levinud praktika, samas klubidele pakutavate piletite suur osakaal on meil võrreldes teiste riikidega erandlik.

            Kommentaar


              #66
              Myrgel, ootan endiselt põhjendust ja fakte väitele et ''et haigla on uute liikmete vastuvõtmise suhteliselt külmutanud, on see nagu vana ruuna nuumamine, samal ajal kui nooremad ja tragimad täkud imevad kapja. ''

              tänan

              Kommentaar


                #67
                Myrgel, see jutt, mida sa räägid, on õigustatud ja kohati õige. Aga su jutust kumab läbi meeleheitlik püüd vastandada üksikfänni ja organiseerunud fänne ehk "jopesid" nagu sa väljendud. Samuti väidad suht kummaliselt, et JH ei võta uusi liikmeid vastu, mis on täielik lausvale. Milleks sellised savisaarlikud võtted ülla eesmärgi ajamise nimel?

                Olin ise samamoodi paindes Iirimaa mängu eel, tundes kaasa kõigile kamraadidele, kes piletist ilma jäid (mul endal õnnestus vist esimeste hulgas Piletilevis onlainis pilet kätte saada, selleks polnud muu vaja kui 5 min enne müügi algust sisse logitud olla ja lehekülge refreshida iga 15-20 sek tagant). Aga sealsamas tuleb siiski vaadata otsa faktile, et Eesti jalgpall on esimest korda oma taastatud eksistentsi juures olukorras, kus ta inimestele korda läheb - inimestele kui laiale massile siis antud juhul. Mürgeldada ja trampides nõuda, et kõik jooksku libedalt nagu toiduõli joonud parmu pask ja olgu nii ja olgu olla - on veits lühinägelik.

                Ettepanek: kirjuta EJL-i, näiteks Mihkel Uibolehele, pane oma ideed kirja. Küsi küsimusi, tee ettepanekuid. Ma tean, Mihkel vastab alati ja vastab heameelega ja põhjalikult.

                Aga kui tõesti piletist ilma jääd ja otsustad Tammale signaalitama tulla, siis... Ah, las ta olla. Lihtsalt, ära ole loll, külamees

                Ja for fuck's sake, organiseeru. See peaks sinu jaoks praegu olema esimene samm.

                Kommentaar


                  #68
                  Kulla kallis Myrgel räägi mulle ka, kes on need müstilised noored ja tragid täkud??? Mida sa jahud siin? Kui sul on (üldse) sõpru haiglas, siis on sul juba 3 inimest kes sind liitumisel allkirjadega abistaks... Ma saan aru, et te kalju fännid üritate vastanduda florale, kuid jalgpallihaigla on ses mõttes apoliitiline(klubiline kuuluvus ei lähe kellelegi korda)! See, et sinu(suguste) arusaam fännamisest on keskväljakul esimes reas persetamine ongi point millele sa pihta ei saa. Sellepärast saabki haigla eelbronnida, et oleks inimesi, kes elaks koondisele häälekalt(!!!) kaasa. Sestap oled sa oma arvukatest (koondise???) välisreisidest hoolimata vaid odav turist... No more comments
                  ROHE-VALGE SURMANI

                  Kommentaar


                    #69
                    ostan mazzile pilku, kui eesti mängud balti turniiril välja müüakse.

                    Kommentaar


                      #70
                      Kes Tartut paremini teab see võiks kesklinnas mõne pubi välja pakkuda kuhu saaks enne mänge koguneda , tuure üles võtta , lipud välja riputada ja niisama põtru karjatada .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #71
                        Nii vähe kui ma tean on Tartu ainus nii öelda vutipubi/spordipubi Trehv
                        Ja sealt oleks suhteliselt otsetee kah.
                        Algselt mööda Narva maanteed ja edasi mööda Riia tänavat ja siis vasakpööre staadioni peale
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          #72
                          Krooks on ka normaalne koht. Õlu on soodne ja koht ise hubane + vahetevahel näitab telekatest jalkat ka.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                            Nii vähe kui ma tean on Tartu ainus nii öelda vutipubi/spordipubi Trehv
                            Ja sealt oleks suhteliselt otsetee kah.
                            Algselt mööda Narva maanteed ja edasi mööda Riia tänavat ja siis vasakpööre staadioni peale
                            Hah, kõige kaugem pubi siiski, kuid Tartus on vahemaad niikuinii väikesed, et 5 minutit siia-sinna pole vahet. Tammale on palju lähedamal olevaid pubisid: Illegaard, Ristiisa, Big Ben, Krooks, Ränduri Pubi. Iseenesest eelistaksin Illegaardi või Trehvi.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Hah, kõige kaugem pubi siiski, kuid Tartus on vahemaad niikuinii väikesed, et 5 minutit siia-sinna pole vahet. Tammale on palju lähedamal olevaid pubisid: Illegaard, Ristiisa, Big Ben, Krooks, Ränduri Pubi. Iseenesest eelistaksin Illegaardi või Trehvi.
                              Nõus, et ehk kaugem, kuid samas suhteliselt üks suuremaid mu meelest.
                              Big Ben ja Ristiisa kah jah... Kuid minu eelistus oleks Trehv, kuid eks Tartlased teavad paremini
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                                Nõus, et ehk kaugem, kuid samas suhteliselt üks suuremaid mu meelest.
                                Big Ben ja Ristiisa kah jah... Kuid minu eelistus oleks Trehv, kuid eks Tartlased teavad paremini
                                Trehv on tegelikult väga hea valik, midagi nuriseda pole. Illegaard on väiksem kuid ka hea variant.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X