320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti turniir 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja seal meid põhja lasi. Aga see selleks, muidu olen sinuga nõus, müts maha mehe ees.
    Mis mõttes põhja?
    Vaatame ikka ennem valikmängud ära siis teeme järeldusi, ei tasu veel paari mängu pärast püssi põõsasse visata jalka vännnn sa oled ilmselgelt kõige tegijam vend siin foorumis
    T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

    Kommentaar


      Kas tõesti oli EMi Playoffi jõudmine õnn?
      Jah, oli küll. Kättevõidetud õnn kuid siiski õnn.

      Aga jah, Ojamaa võinuks varem platsile tuua. Muus osas küll mingeid etteheiteid Rüütlile teha ei oska.
      Muret tekitab pigem see, et alustasime taas väga mitteagressiivselt, kaotasime järjest õhuvõitlusi, teisi palle jne. Sümboolne oli teine värav ja Jäägri kukkumine. Esimese poolaja lõpp ja teise algus oli siiski sellega võrreldes nagu öö ja päev.

      Kommentaar


        Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
        Mis mõttes põhja?
        Vaatame ikka ennem valikmängud ära siis teeme järeldusi, ei tasu veel paari mängu pärast püssi põõsasse visata jalka vännnn sa oled ilmselgelt kõige tegijam vend siin foorumis
        ära unusta seda,et naabritele ikka ju ei koata! see asi käis ikka väga valusasti au pihta ja mulle läheb see ikka sadu euri maksma
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Kohe oli kuulda, et Tartusse olid sõitnud või kohale tulnud tõelised fännid ning pasunad polnud müügil (ma eeldan). Telekast oli laulmist ilusti kuulda ja kõlas isegi päris võimsalt, pasunas polnud juttugi!

          Kommentaar


            Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
            Mis mõttes põhja?
            valiktsükli lõpus tekkinud lootused jõuda EMile. 0-1 seisult punase kaardiga oleks pidanud bussi värava ette parkima ja Chelseat tegema. Aga tagantjärgi on ikka hea targutada.

            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Kohe oli kuulda, et Tartusse olid sõitnud või kohale tulnud tõelised fännid ning pasunad polnud müügil (ma eeldan). Telekast oli laulmist ilusti kuulda ja kõlas isegi päris võimsalt, pasunas polnud juttugi!
            pasunate puudumine - väga meeldiv. Aga tõelised fännid? Tõelised fännid on mängu alguses kohal, Tartus sai staadion täis alles poolajaks. Ehtne eestlase stereotüüp. Mis värk sellega oli, et Soome hümni ajal "mu isamaa, mu õnn ja rööm" laulma hakati, natukene võiks ju mõistust olla.

            Pühapäeval kaotame leedule ja oleme jälle baltikumi naerualune. Tra ma hakkan juba omale närvidele käima oma postitustega, peab vist lõpetama.

            Kommentaar


              ja Piirojast on puudus, kes SA iganes seda loed.

              Leedu sai teadupärast küll täna Lätilt 0:5, KUID muljetavaldav on see, et seesamune Leedu mängis äsja enne Baltiturnat EM-iks valmistuva Venemaaga 0:0; just samal ajal kui Soome küttis Türgile 3:2 ja kui Läti sai sõpakas EM-iks valmistuvalt Poolalt 0:1.

              EST-FIN vilepartii = (ei ütle, et tehti ainult meile paha, kuid vile kvaliteet oli igast otsast vaadatuna kõnts)

              Point on selles, et me mängitame Baltiturna teises mängus e. mängus kolmandale kohale teist järku ja ma küll kindel ei oleks, et seal midagi kergelt tuleb.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peelo Vaata postitust
                valiktsükli lõpus tekkinud lootused jõuda EMile. 0-1 seisult punase kaardiga oleks pidanud bussi värava ette parkima ja Chelseat tegema. Aga tagantjärgi on ikka hea targutada.



                pasunate puudumine - väga meeldiv. Aga tõelised fännid? Tõelised fännid on mängu alguses kohal, Tartus sai staadion täis alles poolajaks. Ehtne eestlase stereotüüp. Mis värk sellega oli, et Soome hümni ajal "mu isamaa, mu õnn ja rööm" laulma hakati, natukene võiks ju mõistust olla.

                Pühapäeval kaotame leedule ja oleme jälle baltikumi naerualune. Tra ma hakkan juba omale närvidele käima oma postitustega, peab vist lõpetama.
                just tahtsin ka sellele teemale osutada,et krt kui on n.ö soome hümn,siis võiks meie trollid ka vastast austada,aga telerist oli näha kuidas meie trollid sel ajal kaasa laulsid
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  blääd sitt keeb mis krdi chelseat ja bussi parkima ( "ojamaa eesti messi") ja muud pärlid mida kuulda on , krt me ajame oma asja siin maarjamaal, pole vaja kedagi jäljendada mängime nii kuidas oskame
                  budukas:mulle läheb see ikka sadu euri maksma
                  Õlle läksid sul vb sada jevrot maksma aa kes elles süüdi on kui sul säästukaart aegunud Peace im out, ei viitsi siin sõjatandrit korraldada, ajame siin ju siiski ühte asja
                  T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                    blääd sitt keeb mis krdi chelseat ja bussi parkima ( "ojamaa eesti messi") ja muud pärlid mida kuulda on , krt me ajame oma asja siin maarjamaal, pole vaja kedagi jäljendada mängime nii kuidas oskame Õlle läksid sul vb sada jevrot maksma aa kes elles süüdi on kui sul säästukaart aegunud Peace im out, ei viitsi siin sõjatandrit korraldada, ajame siin ju siiski ühte asja
                    Eesti võitle ja kui tuleb aeg siis ka VÕIDAME!

                    aga kus ma omale täna õhtu Kiti leian??
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Ojamaa hullus on vist täies hoos. Oper oli igaljuhul parem. krt need mängijate hindamised vist midagi erilist küll ei näita.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dnb Vaata postitust
                        krt need mängijate hindamised vist midagi erilist küll ei näita.

                        Muidu enam vähem, aga Ahjupera hinne on kole kõrge.

                        Kommentaar


                          Sitavikatitest asjatundjad.
                          Budu- võta oma rohud ära!
                          Baller- sa oled loll nagu puupulk, õpi vähemalt edit nuppu kasutama!
                          Myrgel- kraaksusid et mis koosseis ja kus on Zenjov. Võiks ju sõnavõtjana kursis olla, et sai vigastada
                          Teiste sarimasturbaatorite peale ei viitsi isegi aega raisata.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Sitavikatitest asjatundjad.
                            Budu- võta oma rohud ära!
                            Baller- sa oled loll nagu puupulk, õpi vähemalt edit nuppu kasutama!
                            Myrgel- kraaksusid et mis koosseis ja kus on Zenjov. Võiks ju sõnavõtjana kursis olla, et sai vigastada
                            Teiste sarimasturbaatorite peale ei viitsi isegi aega raisata.

                            No eks te üks 20 mängu pärast mõistate, kui Jarmo mängude taga 36 on ja väravate taga endiselt baranka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Sitavikatitest asjatundjad.
                              Budu- võta oma rohud ära!
                              Baller- sa oled loll nagu puupulk, õpi vähemalt edit nuppu kasutama!
                              Myrgel- kraaksusid et mis koosseis ja kus on Zenjov. Võiks ju sõnavõtjana kursis olla, et sai vigastada
                              Teiste sarimasturbaatorite peale ei viitsi isegi aega raisata.
                              +1

                              Viimase aja socceri postituste tase on juba hullem kui delfis. Aga samas jalgpall pole kunagi olnud intelligentide mäng, aga üpris masendav tõesti...

                              Kommentaar


                                Ilus teine poolaeg, vihmas suruti nii, et hea vaadata. Viik oleks õiglane olnud... Seda ka, et Chelseat teevad paraku ainult Chelsea tasemel vennad, muu kaliibriga sellid võivad kogemata ämbrisse astuda ja 0:7 lõpetada, ei seda saa unustada.
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X