Lehekülg 1, kokku 6 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 106

Teema: Black Day

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane Black Day

Otsisin pisut, aga ei leidnud eraldi teemat müramuusika austajatele. Kui on siiski olemas, siis juhtige pime kohale, seni las olla must päev, vastandudes rohelisele.

Kahetsusväärsel kombel on metalbändide keskmine eluiga lühem kui afroaafriklastel ja needki, mis kauem püsivad, saavad ainult viletsamaks minna. Pillinäppimise seisukohast nad arenevad, müratekitamise seisukohast muutuvad pehmodeks. Olen kuulnud, et ka metali fännid pidid vanemaks saades pehmema peale üle minema, aga emb-kumb, kas ma olen aeglase arenguga või lihtsalt erand, igatahes tahaks musta metalli oma playlisti juurde.

Niisiis. Vaid paarituhandene playlist on end ammendama hakanud, tuttavate bändide uued albumid valmistavad enamasti pettumuse, suureks erandiks Samael'i Above (2009) ja Skyforger'i Kurbads (2010). Kui kellelgi on aega ja viitsimist tuhnida mu last.fm'is ja soovitada midagi, siis ma oleks ülimalt tänulik. Loodetavasti suudab mu last.fm vastusoovitusi ka jagada (neid automaatseid soovitusi ma ei kuula, need ei kipu mu maitsega ühtima).

Esimesse postitusse peaks sobima minu absoluutne lemmik:

Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Alusta algusest. Ahaa Ahaa mul selge on A jne...

Klassikud
    Amon Amrath:
    Amorphis:

Ja krt son im dissapoint, very dissapoint. 0 Hypocrisyt? le fck?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Splendido, muchas gracias! Amon Amarthi ja Hypocrisy panen õhtul sikutama, Amorphis tahab veel kuulamist ja seedimist, doom ei ole just päris see, mis mind innustab töölainele. :P Alati kui on mingi tuli takus, paaniline kiire peal ja vaja täielikult keskenduda tööle, panen vana hea Fear Factory "Demanufacture" albumi käima, mitte miski ei mõju paremini.

Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

ju lihtsalt on jama Kasutaja sarvedega eesti mees avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kas sa Lamb of God oled katsetanud .kunagi koju töölt jõuan võin jagada muid soovitusi veel.

Eesti koondislane Kasutaja difender avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Fear Factory'ga seonduvalt lisaks uuema aja diskometali Sybreed

Ja Hypocrisy'le kirjutan ka kahe käega alla

Pluss norra musta metalli - Khold

PS Vabadan ette kui bändid on last.fm'i kontol olemas, tööarvuti ei luba sinna ligipääsu ja üle kontrollida ei saa
    308

Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Splendido, muchas gracias! Amon Amarthi ja Hypocrisy panen õhtul sikutama, Amorphis tahab veel kuulamist ja seedimist, doom ei ole just päris see, mis mind innustab töölainele.
    Ütleb mees kellel on doom metali lipulaev Paradise Lost auväärsel teisel kohal

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Lipulaev võis ta ju olla, tänapäeval on nad doomist väga kaugel. Täitsa gothic ju.

Tänud soovituste eest, kuulasin neid ja muljetan:
    Lamb of God - Fear Factory üht konkreetset albumit kõrvale jättes, miskipärast ma ei ole USA toodanguga Sina peal. Või on asi just industriaalis, mis on sealmaal väga popp.
    Kreator - pehmevõitu, kuigi mitte halb.
    Sybreed - ikkagi industriaal
    Khold - läheb downloadi nimekirja.

Maitse üle ei kakelda eks :P

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Mis mõttes sa oled ühte lugu 3800 korda kuulanud? Jätsid arvutis loopima ja läksid ise suvepuhkusele?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma olen üpris kannatlik teinekord. See pole ainus lugu, mis on vahel repeadi alla jäänud. Tühjalt käinud lugusid on vähe, ma panen arvuti sleepi ikka. :P

Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Lipulaev võis ta ju olla, tänapäeval on nad doomist väga kaugel. Täitsa gothic ju.
    Tõsi ta on.

A tähega jätkates:
    Abigor- mis juhtus enne Summoningi

Arcturus- enam ei mäleta kelle kõrvalprojekt see band oli, aga tootsid ikka puhast kulda

Ancient paistab sul olemas olevat 1 album. Soovitan teisi kah.

B täht algab Bathoryga. Bathory on black metali nurgakivi.

Beherit

Burzum ja Borknagar on sul kenasti esindatud.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Eesti bänd Neoandertals

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

B tähega veel Belphegor:

308

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Abigor, Arcturus, Ancient - lisatud.
    Bathory - kõlab nagu Ulver oma parematel päevadel. Või pigem vastupidi. Enne lisamist peab veidi veel kuulama siiski.
    Beherit - soomlastele meeldib doom. Ma kuulan veel pisut.
    Neoandertals - 100% müra. Ehk nagu enamik eesti metalbände.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tahtsid ju müra
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

kurat, ma lugesin sõna mürarokk ja mõtlesin, et noise rock'i sõpradele midagi, aga pidin pettuma. mitte, et mul tumemetali vastu otseselt midagi oleks. sellest hoolimata jään oma esimese mulje juurde ja postitan mürarokki aastast 1991.

Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Neoandertals ei ole müra. See on gurmeemuusika millele ehk kõik ei saagi esimese hooga pihta. Tööl ja lastega pargis jalutamiseks ta ei kõlba. Küll aga tuled reedel koju, tõmbad kardinad ette, joonistad põrandale pentagrammi, paned mustad küünlad põlema, jood klaasi värsket verd või kui tööpäevast väsinud ei ole siis veristad kitse. Paned Neoandertalsi peale, volüümi põhja ja naudid .

C algab manistreamiliku Cadaveria'ga

Carpathian Forest

Soomlaste meloodiline Catamenia

Celtic Frost- pole just mitte bmi alustalasid, aga ilmselt 1 suurimaid metal bändide mõjutajaid üldse.

Cruachan- iirlaste asjandus

Cradle of Filth on sul esindatud, seda ei hakka mainima.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Cadaveria - jälle mingi isiklik teema vist, aga need sopranod ei meeldi üldse. Ei Nightwish, ei Evanescence
    Carpathian Forest - jees
    Catamenia - jees, melodic mulle läheb
    Celtic Frost - ei ole just nüüdisaegne trummide triggerdamine, seega mõnus, läheb käiku
    Cruachan - mhmh. folk on muhe.

Marduk, pea nüüd väheke hoogu, mul on nüüd tükiks ajaks sikutamist, tag'ide putitamist ja kuulamist. Ega metal pole mingi Justin Bieber, et kuulad ja kohe esimesel korral meeldib. Ma pole ühtegi Justin Bieberi lugu kuulnud, aga selline mulje on jäänud

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

tagide putitamiseks kasuta mp3tagi

http://www.mp3tag.de/en/

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mulle meenus karvase muusikaga ühed kunagised klassivennad, kes hakkasid pikki juukseid kasvatama, endale markeritega tätoveeringuid joonistama ja mingit "vihkan kõike elusat"-juttu ajama. Mingi hetk tegid lisaks veel vanas katlamajas kummiliimiga pentagrammi maha, panid põlema ja tegid video, kuidas nad seisavad selle pentagrammi ääres, käed rinnal ja silmis kaugelevaatav ja karm pilt. Oli õudselt vinge nende arvates.
    Tänapäeval on põhiline saatanamees maanteeameti pressiesindaja ja hausipede.
    Võru elu AD 1998.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud