Lehekülg 5, kokku 30 EsimeneEsimene 12345678915 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 586
    Asjahuviline Kasutaja Kivi77 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Kaitsja rikosheti puhul on ikka sulg.
    Jah, kui ma enne söötu olen sulgu jõudnud.

Amatöör Kasutaja Maku avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Sa seisidki sulus mitte ei liikunud. Ja rääkida, et jälgisid liini... Selge on see, et sulg oli.
    Leisi JK
    JK Saarepiiga

Professionaal Kasutaja PSK Alexela avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Keila JK II - JK Leisi 2-2
    Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 1-2
    Taebla JK - PSK Alexela 3-2
    FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi 2-5
    FC Toompea 1994 - Maccabi 1-6
    nr 12

FC Lelle #77 Kasutaja s7rik3r avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Keila JK II - JK Leisi 3-0
    Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 3-1
    Taebla JK - PSK Alexela 2:2
    FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi ,kuna ise lelle eest, siis ei ennusta seisu
    FC Toompea 1994 - Maccabi 1-3

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Tore, et hoolimata eelmise nädala hävingust on ennustused meie suunas positiivsed

Taebla JK

Meeskonnaliige Kasutaja Blaugrana avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Keila JK II - JK Leisi 5-0
    Leisi tuleb kaugelt, jalad on mängijatel liiga "pehmed" ning väsivad ka otseloomulikult seetõttu kiiresti. Keila paneb kohe pressi peale ja Leisi ei suuda seetõttu oma suurepärast kontrarünnakutel põhinevat jalgpalli pealtvaatajatele pakkuda.

Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 2-5
    Selles mängus tuleb väravaid, teesklemist, hala, kaarte, eemaldamisi, kaklusi jne. Tavaline IV liiga mäng. Kärdla on aga kogenum meeskond ja teenib siit ka 3p.

Taebla JK - PSK Alexela 1-4
    Vabandust, aga mina Taebla võitu enam ei usu. Selles mängus alustab varuväravavaht ja kes teab, mis võib juhtuda nende kauglöökidega. Taebla võib küll palju üritada, aga nende koht on Rahvaliigas.

FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi 4-2
    Minuarust oli LJK mängijate pahameel õigustatud seoses väljaku kehva kvaliteediga eelmine hooaeg - mitmel korral oli näha, kuidas äärekaitsjad tegid lihtvigu, mida tavaliselt nende esituses ei näe, samuti oli palju libastumisi. Samas ma ei usu, et Lelle oleks meelega selle väljaku nii halvaks teinud. Aga nüüd on jälle sama olukord ja seis ei muutu eelmise aastaga võrreldes.

FC Toompea 1994 - Maccabi 1-5
    Meeskonnad tulevad väljakule, panevad palli mängu, Maccabi lööb oma väravad ära ja nende jaoks lõpeb see mäng õnnelikult! Kerged 3p.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

suht hea vaadata kuidas iga mäng ennustatakse meie kaotust(MRJK) , mingeid kaklusi meie mängus küll ei tule ja kui vaadata kärdla tiimi , siis seal ka palju noori nii et kogemust neil küll rohkem pole

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
    Keila JK II - JK Leisi 5-0
    Leisi tuleb kaugelt, jalad on mängijatel liiga "pehmed" ning väsivad ka otseloomulikult seetõttu kiiresti. Keila paneb kohe pressi peale ja Leisi ei suuda seetõttu oma suurepärast kontrarünnakutel põhinevat jalgpalli pealtvaatajatele pakkuda.

Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 2-5
    Selles mängus tuleb väravaid, teesklemist, hala, kaarte, eemaldamisi, kaklusi jne. Tavaline IV liiga mäng. Kärdla on aga kogenum meeskond ja teenib siit ka 3p.

Taebla JK - PSK Alexela 1-4
    Vabandust, aga mina Taebla võitu enam ei usu. Selles mängus alustab varuväravavaht ja kes teab, mis võib juhtuda nende kauglöökidega. Taebla võib küll palju üritada, aga nende koht on Rahvaliigas.

FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi 4-2
    Minuarust oli LJK mängijate pahameel õigustatud seoses väljaku kehva kvaliteediga eelmine hooaeg - mitmel korral oli näha, kuidas äärekaitsjad tegid lihtvigu, mida tavaliselt nende esituses ei näe, samuti oli palju libastumisi. Samas ma ei usu, et Lelle oleks meelega selle väljaku nii halvaks teinud. Aga nüüd on jälle sama olukord ja seis ei muutu eelmise aastaga võrreldes.

FC Toompea 1994 - Maccabi 1-5
    Meeskonnad tulevad väljakule, panevad palli mängu, Maccabi lööb oma väravad ära ja nende jaoks lõpeb see mäng õnnelikult! Kerged 3p.
    Naljakas on lugeda su juttu nats, ennusta lihstalt seisu aga ära kirjuta mis mängus juhtuma hakkab, palun.
    Ja ma ei ytleks et tavaline 4 liiga mäng on eemaldamiste ja kaklustega. Pigem juhtub seda harva ja norm inimesed
    on aru saanud, et siin liigas ei mängita mõisa peale, kus jalad ja pea ees hypatakse iga palli peale nagu meistriliigas.

Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Naljakas on lugeda su juttu nats, ennusta lihstalt seisu aga ära kirjuta mis mängus juhtuma hakkab, palun.
    Ja ma ei ytleks et tavaline 4 liiga mäng on eemaldamiste ja kaklustega. Pigem juhtub seda harva ja norm inimesed
    on aru saanud, et siin liigas ei mängita mõisa peale, kus jalad ja pea ees hypatakse iga palli peale nagu meistriliigas.
    Vabandust, kas sa tuled mind keelama? Palun ära enam avalda arvamust selle koha pealt, mida ma võin kirjutada ja mida ei või. Lihtsalt viisakas oleks ka teiste ennustustega arvestada.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
    Vabandust, kas sa tuled mind keelama? Palun ära enam avalda arvamust selle koha pealt, mida ma võin kirjutada ja mida ei või. Lihtsalt viisakas oleks ka teiste ennustustega arvestada.
    Ei, ma viisakalt palusin, kui sa tähele ei pannud kohe. Aga kui sa juba nii pädev ennustaja, äkki ütled, millal väravad ka lüüakse ? Oleks tore teada, samas lihtsustaks ka jalkaliidu tööd.

Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Ei, ma viisakalt palusin, kui sa tähele ei pannud kohe. Aga kui sa juba nii pädev ennustaja, äkki ütled, millal väravad ka lüüakse ? Oleks tore teada, samas lihtsustaks ka jalkaliidu tööd.
    Ma ei saa aru, kas tegemist on tõesti puberteediga?!

Asjahuviline Kasutaja HJK väravavaht avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2011

Algupärane

Keila JK II - JK Leisi 5-1
    Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 3-2
    Taebla JK - PSK Alexela 2-6
    FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi
    FC Toompea 1994 - Maccabi 1-4
    JK Läänemaa

U21 Kasutaja Kent avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kivi krt kas tõesti puberteet endiselt kallal
    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kent Vaata postitust
    Kivi krt kas tõesti puberteet endiselt kallal
    Eksole Kent, sa said ka kohe aru, et asi on puberteedieas, mitte, et selline mängu käigu ennustamine totakas on

U21 Kasutaja Kent avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Olen jah tähele pannud ,et sa selline hilise arenguga vend....ärge talle seda pahaks pange

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kent Vaata postitust
    Olen jah tähele pannud ,et sa selline hilise arenguga vend....ärge talle seda pahaks pange
    Parem hilja, kui mitte kunagi Toon meistrite liigasse ?

forever blue Kasutaja Converse avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Eksole Kent, sa said ka kohe aru, et asi on puberteedieas, mitte, et selline mängu käigu ennustamine totakas on
    miks see totakas on?

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Converse Vaata postitust
    miks see totakas on?
    Ennusta Triobetis siis on kasu ka sellest, võidad raha vbla. No seisude ennustamine polegi totakas aga rääkida, et mis mängus juhtuma hakkab on küll absurdne, või ei?

Ma käisin vaatamas MRJK - Kärdla mängu 1 poolaeg ja nii rahulikku mängu ei ole ma enne näind 4-s liigas. Kohtunik vilistas 3 korda täpselt 1 poolaeg. Et sellega Blaugrana pani nats rappa. 1 - 1 jäi seis ka.

forever blue Kasutaja Converse avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Ennusta Triobetis siis on kasu ka sellest, võidad raha vbla. No seisude ennustamine polegi totakas aga rääkida, et mis mängus juhtuma hakkab on küll absurdne, või ei?

Ma käisin vaatamas MRJK - Kärdla mängu 1 poolaeg ja nii rahulikku mängu ei ole ma enne näind 4-s liigas. Kohtunik vilistas 3 korda täpselt 1 poolaeg. Et sellega Blaugrana pani nats rappa. 1 - 1 jäi seis ka.
    viimati oli veel jalgpall ümmargune

U21 Kasutaja Kent avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Parem hilja, kui mitte kunagi Toon meistrite liigasse ?
    Cabayeeee

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud