320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Nõus! Alexela mängis offside trap´i ning kohtunik puhus pea kõik korrad ära. Usun, et mingi 70% vilest oli ka õige, kuid kui arvestada et suluseisu vilesid oli ikka päris palju, siis jäi nii mõnigi hea võimalus kohtuniku vile tõttu realiseerimata. Väärisime võitu, ikka tõsiselt. Kuid kuna esimene mäng, siis realiseerimine jättis soovida. Muidu mäng oli suht viisakas, meeskondade vahelist mölisemist polnud.

    Kommentaar


      #77
      Haiba-Leisi mängul oli Leisi meestel kaamera ka platsi äärel... Küsimus siis Leisi meestele, kas kuskile riputatakse midagi ka sellest üles?

      Kommentaar


        #78
        Kui miskit näidata on, siis ikka
        Kahjuks ei ole Teie viimast väravat, mis natukene (ca 2-3m) suluseisust löödi
        Leisi JK
        JK Saarepiiga

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Maku Vaata postitust
          Kui miskit näidata on, siis ikka
          Kahjuks ei ole Teie viimast väravat, mis natukene (ca 2-3m) suluseisust löödi
          Mina lõin selle värava ja kui olin, siis natukene, jälgisin liini ja söödu hetkel jooskin, siis tunduski teile et julm sulg AGA, teie mehe jalga puutus pall kergelt, siis ei ole sulgu reeglite järgi. Pole mõtet sellest rääkida, värav loeti ära ka. Tahaks 1-1 viigiväravat näha hoopis Aga muretsege kaks akut, siis saab kõik peale. üks aku ei kesta tervet mängu ära, eriti jaheda ilmaga saavad need rutem tyhjaks.
          Aga tore oleks kui väravatest ja momentidest video teeks Seniks edu.

          Kommentaar


            #80
            Kaitsja rikosheti puhul on ikka sulg.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Kaitsja rikosheti puhul on ikka sulg.
              Jah, kui ma enne söötu olen sulgu jõudnud.

              Kommentaar


                #82
                Sa seisidki sulus mitte ei liikunud. Ja rääkida, et jälgisid liini... Selge on see, et sulg oli.
                Leisi JK
                JK Saarepiiga

                Kommentaar


                  #83
                  Keila JK II - JK Leisi 2-2
                  Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 1-2
                  Taebla JK - PSK Alexela 3-2
                  FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi 2-5
                  FC Toompea 1994 - Maccabi 1-6
                  nr 12

                  Kommentaar


                    #84
                    Keila JK II - JK Leisi 3-0
                    Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 3-1
                    Taebla JK - PSK Alexela 2:2
                    FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi ,kuna ise lelle eest, siis ei ennusta seisu
                    FC Toompea 1994 - Maccabi 1-3

                    Kommentaar


                      #85
                      Tore, et hoolimata eelmise nädala hävingust on ennustused meie suunas positiivsed

                      Taebla JK

                      Kommentaar


                        #86
                        Keila JK II - JK Leisi 5-0
                        Leisi tuleb kaugelt, jalad on mängijatel liiga "pehmed" ning väsivad ka otseloomulikult seetõttu kiiresti. Keila paneb kohe pressi peale ja Leisi ei suuda seetõttu oma suurepärast kontrarünnakutel põhinevat jalgpalli pealtvaatajatele pakkuda.

                        Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 2-5
                        Selles mängus tuleb väravaid, teesklemist, hala, kaarte, eemaldamisi, kaklusi jne. Tavaline IV liiga mäng. Kärdla on aga kogenum meeskond ja teenib siit ka 3p.

                        Taebla JK - PSK Alexela 1-4
                        Vabandust, aga mina Taebla võitu enam ei usu. Selles mängus alustab varuväravavaht ja kes teab, mis võib juhtuda nende kauglöökidega. Taebla võib küll palju üritada, aga nende koht on Rahvaliigas.

                        FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi 4-2
                        Minuarust oli LJK mängijate pahameel õigustatud seoses väljaku kehva kvaliteediga eelmine hooaeg - mitmel korral oli näha, kuidas äärekaitsjad tegid lihtvigu, mida tavaliselt nende esituses ei näe, samuti oli palju libastumisi. Samas ma ei usu, et Lelle oleks meelega selle väljaku nii halvaks teinud. Aga nüüd on jälle sama olukord ja seis ei muutu eelmise aastaga võrreldes.

                        FC Toompea 1994 - Maccabi 1-5
                        Meeskonnad tulevad väljakule, panevad palli mängu, Maccabi lööb oma väravad ära ja nende jaoks lõpeb see mäng õnnelikult! Kerged 3p.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #87
                          suht hea vaadata kuidas iga mäng ennustatakse meie kaotust(MRJK) , mingeid kaklusi meie mängus küll ei tule ja kui vaadata kärdla tiimi , siis seal ka palju noori nii et kogemust neil küll rohkem pole

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                            Keila JK II - JK Leisi 5-0
                            Leisi tuleb kaugelt, jalad on mängijatel liiga "pehmed" ning väsivad ka otseloomulikult seetõttu kiiresti. Keila paneb kohe pressi peale ja Leisi ei suuda seetõttu oma suurepärast kontrarünnakutel põhinevat jalgpalli pealtvaatajatele pakkuda.

                            Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 2-5
                            Selles mängus tuleb väravaid, teesklemist, hala, kaarte, eemaldamisi, kaklusi jne. Tavaline IV liiga mäng. Kärdla on aga kogenum meeskond ja teenib siit ka 3p.

                            Taebla JK - PSK Alexela 1-4
                            Vabandust, aga mina Taebla võitu enam ei usu. Selles mängus alustab varuväravavaht ja kes teab, mis võib juhtuda nende kauglöökidega. Taebla võib küll palju üritada, aga nende koht on Rahvaliigas.

                            FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi 4-2
                            Minuarust oli LJK mängijate pahameel õigustatud seoses väljaku kehva kvaliteediga eelmine hooaeg - mitmel korral oli näha, kuidas äärekaitsjad tegid lihtvigu, mida tavaliselt nende esituses ei näe, samuti oli palju libastumisi. Samas ma ei usu, et Lelle oleks meelega selle väljaku nii halvaks teinud. Aga nüüd on jälle sama olukord ja seis ei muutu eelmise aastaga võrreldes.

                            FC Toompea 1994 - Maccabi 1-5
                            Meeskonnad tulevad väljakule, panevad palli mängu, Maccabi lööb oma väravad ära ja nende jaoks lõpeb see mäng õnnelikult! Kerged 3p.
                            Naljakas on lugeda su juttu nats, ennusta lihstalt seisu aga ära kirjuta mis mängus juhtuma hakkab, palun.
                            Ja ma ei ytleks et tavaline 4 liiga mäng on eemaldamiste ja kaklustega. Pigem juhtub seda harva ja norm inimesed
                            on aru saanud, et siin liigas ei mängita mõisa peale, kus jalad ja pea ees hypatakse iga palli peale nagu meistriliigas.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Naljakas on lugeda su juttu nats, ennusta lihstalt seisu aga ära kirjuta mis mängus juhtuma hakkab, palun.
                              Ja ma ei ytleks et tavaline 4 liiga mäng on eemaldamiste ja kaklustega. Pigem juhtub seda harva ja norm inimesed
                              on aru saanud, et siin liigas ei mängita mõisa peale, kus jalad ja pea ees hypatakse iga palli peale nagu meistriliigas.
                              Vabandust, kas sa tuled mind keelama? Palun ära enam avalda arvamust selle koha pealt, mida ma võin kirjutada ja mida ei või. Lihtsalt viisakas oleks ka teiste ennustustega arvestada.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                                Vabandust, kas sa tuled mind keelama? Palun ära enam avalda arvamust selle koha pealt, mida ma võin kirjutada ja mida ei või. Lihtsalt viisakas oleks ka teiste ennustustega arvestada.
                                Ei, ma viisakalt palusin, kui sa tähele ei pannud kohe. Aga kui sa juba nii pädev ennustaja, äkki ütled, millal väravad ka lüüakse ? Oleks tore teada, samas lihtsustaks ka jalkaliidu tööd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X