320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teleport.

    Kommentaar


      FC Haiba - PSK Alexela 3 : -
      ?? mis juhtus?

      Kommentaar


        Alexelal mängis mees, kellel oli 3 kollast all. FC haiba jaoks suurepärane uudis

        Kommentaar


          Alexela taas säramas .
          JK Läänemaa

          Kommentaar


            Just sain teada et kohtunik kes vilistas meie ja haiba mängu vilistas nädal varem meie ja teabla mängu ning oli kirja pannud 2-le meie mehele kollase( KUIGI MÄNGUS EI JAGATUD ÜHTEGI KAARTI) Ja nüüd haibaga mängus olid mehed uuesti platsil ja selle eest sis võeti 3 punkti ära ja saime trahvi!! ehk siis see on mingi kohtuniku eksitus!! aga jalgpalli liit väidab et nii oli ja ei tea mis saab!!!
            nr 12

            Kommentaar


              Algselt postitas goalkeeper Vaata postitust
              Alexelal mängis mees, kellel oli 3 kollast all. FC haiba jaoks suurepärane uudis
              mis me oskame öelda...õnne haibale...peksa lollile kohtunikule ma saan aru et ta m2ngu ajal oli oinas..aga kuidas ta teablaga m2ngus üldse mingeid kollaseid kirja pani kui ta pole ühtegi n2idanudki täielik lammas ikka
              nr 12

              Kommentaar


                ma ei saa üldse aru mis kuradi needus meil selle haibaga on...esimene m2ng andis kohtunik mulle punase ja hiljem sain veel 3-me mängukeelu(väidetava löömise eest mida polnud) ja seekord sis jälle mingi imelik kohtunik kes meil koti pähe tõmbab!!
                nr 12

                Kommentaar


                  Mnjah...punktid saime, aga nagu on öelnud klassikud ei muuda see fakti, et imesime 8 väravat neljandas liigas.

                  Kommentaar



                    3 FC Haiba 15 10 1 5 44:36 31
                    ??????????? 10+1+5=16?

                    Kommentaar


                      jalgpalli liit armastab haibat

                      Kommentaar


                        Viimasest mängust 3 punkti ja võit ja kaotus pealekauba

                        Kommentaar


                          No Haibal on 4 kaotust, mitte 5. Punktid on õigesti.
                          10-1-4 ja 31p

                          Kommentaar


                            Kusjuures vaatasin just enne Alexelaga mängu EJL lehelt, et ühel Alexela mängijal on 3 kollast all. Kuna tegu põhimehega, siis oligi väike võimalus, et mees pannakse platsile.
                            See kollaste ja punaste kaartide näitamine on muidugi omaette teema ning käib ainuisikuliselt kohtunike taseme pihta. Kõige kurvem on see, et ebakompetentsed kohtunikud põhjustavad vahel oma otsustega (eriti punaste kaartidega) madalamate liigade klubidele ka rahalisi karistusi.

                            Kommentaar


                              Keila JK II-FC Haiba 2-5 Mingit suurt probleemi see mäng Haibale ei valmista + Keila ei võta mänge väga tõsiselt.

                              Kärdla LM Dagöplast-Lihula JK 1-4 Lihula on tegelikult alati olnud üks parimaid meeskondi, kes valdab peaaegu igas mängus rohkem palli.

                              Läänemaa Jalgpalliklubi-Viimsi MRJK 10-2 Seda ma usun!

                              Taebla JK-FC Toompea 1994 6-0 Igasugu uued täiendused aitavad väravaid lüüa.

                              JK Leisi-Maccabi 2-7 Lahtine mäng.

                              PSK Alexela-FC Lelle 4-2 No ma ei saa lihtsalt teistmoodi ennustada.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                                Keila JK II-FC Haiba 2-5 Mingit suurt probleemi see mäng Haibale ei valmista + Keila ei võta mänge väga tõsiselt.

                                Kärdla LM Dagöplast-Lihula JK 1-4 Lihula on tegelikult alati olnud üks parimaid meeskondi, kes valdab peaaegu igas mängus rohkem palli.

                                Läänemaa Jalgpalliklubi-Viimsi MRJK 10-2 Seda ma usun!

                                Taebla JK-FC Toompea 1994 6-0 Igasugu uued täiendused aitavad väravaid lüüa.

                                JK Leisi-Maccabi 2-7 Lahtine mäng.

                                PSK Alexela-FC Lelle 4-2 No ma ei saa lihtsalt teistmoodi ennustada.

                                Vot ma ei tea, kuidas Keila oma mänge võtab, aga Haiba on selges madalseisus pluss kunstmurul pole keegi meist mitu kuud juba mänginud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X