320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Punane kaart sõpruskohtumises

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Punane kaart sõpruskohtumises

    Tere
    Mul oleks selline küsimus: kui inglise premier leagues, hooaja eelses sõpruskohtumises saab mängija punase kaardi, siis kas ja millal ta peab mängu vahele jättma?
    Oskab keegi vastata?

    #2
    Pre-season pole liigapõhine, igaüks peab mänge ise. Kui näiteks Sunderland mängib kaljuga ning Sunderlandi mängija saab selles mängus punase kaardi, ei ole tal karistust. Vähemalt liigas seda kandma ei pea. Aga kui sa loed ka ühiskonna kilpi pre-seasoni alla, siis sealt mängust saadud punase kaardi eest on vaja ära kanda, ükskõik millises FA võistluses.(liiga, karikas ja minuarust curling cup)
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas KevinAlev Vaata postitust
      Tere
      Mul oleks selline küsimus: kui inglise premier leagues, hooaja eelses sõpruskohtumises saab mängija punase kaardi, siis kas ja millal ta peab mängu vahele jättma?
      Oskab keegi vastata?
      Ma arvan, et ei peagi vahele jätma mängu. Sõprusmängudes saadud punased kaardid ei kehti muudele mängudele mis mängitakse liigas või koondiste eest.

      Kommentaar


        #4
        Härra Rooney on kenasti sõpruskohtumises teenitud punase tõttu Premieri mänge vahele jätnud. See mingi Amsterdami turniir.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Härra Rooney on kenasti sõpruskohtumises teenitud punase tõttu Premieri mänge vahele jätnud. See mingi Amsterdami turniir.
          Minu arust muudeti antud punkti paar aastat peale seda juhtumit, millest alates vähemalt Premieris hooaja eel teenitud punane kaart liigasse mängukeeluna üle ei kandu.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar

          Working...
          X