320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga ida 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Märt, kas keegi teine on sinu kasutajaga sisse loginud või mis sul juhtunud on?

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas tomm Vaata postitust
      Märt, kas keegi teine on sinu kasutajaga sisse loginud või mis sul juhtunud on?
      jah. ma juba eile küsisin ta käest, et kas nad on alfonsoga kasutajanimed ära vahetanud aga vist ikka ei ole - ju siis härral on vaja välja elada end siin foorumis
      kiiu mehed püüdke ignoreerida...

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas tomm Vaata postitust
        Märt, kas keegi teine on sinu kasutajaga sisse loginud või mis sul juhtunud on?
        Ma ei tea mis toimub Eero nussib ja kirjutab minu nime alt ja nüüd ...

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Ma ei tea mis toimub Eero nussib ja kirjutab minu nime alt ja nüüd ...
          Loll on see kes vabandusi ei leia
          Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            kle Postiljon, mul pole ikka veel lehed postkastis
            Algus tuleb õppida lugema, äkki siis saad ?
            Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

            Kommentaar


              #96
              Huvitav, kas nüüd on kohtunikele antud käsk kollane anda juba särgi tõstmise eest ka? Varem pidi särgi 'ära võtma, nüüd sai kollase juba kõhu paljastamise eest ja muidugi vale mees ka.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                Huvitav, kas nüüd on kohtunikele antud käsk kollane anda juba särgi tõstmise eest ka? Varem pidi särgi 'ära võtma, nüüd sai kollase juba kõhu paljastamise eest ja muidugi vale mees ka.
                Jah. Peatreener, mine õpi reegleid kuskil.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                  Huvitav, kas nüüd on kohtunikele antud käsk kollane anda juba särgi tõstmise eest ka? Varem pidi särgi 'ära võtma, nüüd sai kollase juba kõhu paljastamise eest ja muidugi vale mees ka.
                  Pead silmas peale seda särgi lugu, kui värav löödi? Võin sind rahustada, see oli kollane.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #99
                    Reegleid ma tean, aga tahtsin täpsustada piiri millal kollase saab. Tänud Rein ja sina Smutt ära piiksu niisama vaid võid vastata ka isandale.

                    Kommentaar


                      Miks Jõhvi Levadiaga mängust miinuse sai?

                      Kommentaar


                        kaardiga mängija sth. Mitte regatud mängija. jne. põhjuseid võib palju olla
                        Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

                        Kommentaar


                          sellistele lammastele peaks kõig mängud +/- märkima. kuigi mängutulemus tühistati, siis miks ei märkinud nad neid härrasid, keda mängu alguses kohal polnud, algkoosseisu vaid panid nad vahetusse? ja hiljem vahetasid sisse, et ikka vähemuses mängida.

                          Kommentaar


                            Kiiul kolmest kolm võitu. Pole paha.

                            Kommentaar


                              Tarva poisid, väga tubli mäng teie poolt, !

                              Kommentaar


                                Eelmine hooaeg algas samamoodi Kiiule

                                Kommentaar

                                Working...
                                X