Lehekülg 5, kokku 28 EsimeneEsimene 12345678915 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 555
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

PraS , ühesõnaga võtaks sinu hülge möla kokku ,kui kaotada ei oska ,siis ära mängi ,seda mängu!

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kiilakass Vaata postitust
    Kiiul hakkab väike Barcelona efekt toimuma, et vastased ei suuda muudmoodi meeskonda peenestada, kui FOORUMIS kommida ja üks tegelena kelle foorumi nimi on Pras, vist ei jagagi muud teha kui DELFis ja mujal foorumites endale postitusi koguda!
    Arusaadav miks su hüüdnimi ja fooruminimi on kiilakass, ega ükski normaalne emane kass oma lapsele sellist nime ju ei paneks. Järelikult oled steiliseeritud Kiiu pallur kellel oli pole enam mune ja keda ei lastud arsti poolt jalgpalli mängima ja nüüd kõvatad siin foorumis nagu õige mees

"""""""""""""""""""""" Kasutaja rebelmonster avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Mulle tundub, et järgmine cargobusi heitlus kiiuga on veelgi verisem, kui nüüd seda foorumit lugeda

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Lihtsalt, ei suudeta olla üle oma kaotusest, ! nii on!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Kes eitab ideaale, sellel võib hõlpsasti juhtuda, et ta hakkab labasust pidama kauniks.

Amatöör Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Mainiks ära ka seda, et suht koledad mehed olid. Isegi mu naise kole koer ütles,et peale ühe mehe ta ei võtaks üheltki Kiiu vennalt rohkem kui ühe korra ...
    Miks su naisel kole koer on ja miks sa platsi ääres mehi vaatad? Vaataks rohkem mängu treenerina, äkki Suema võidaks ka siis?

Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Minul, kui pokkeriprode väravavahina on väga sümpaatne mulje jäänud FC Kiiu ja FC Viimsi Igiliikurite mängijatest.

Ise nimetakse
    FC Kiiu- FC Pokkeriprode mängu MoM: Kiiu väravavahi
    FC Viimsi Igiliikuri - FC Pokkeriprode mängu MoM: Vasak jalgse pooliku, kes tõmbas mitu korda kaitset kohvile. Õnneks/kahjuks tegin ühe tussuka ka enda värava all aga meie õnneks suutsin ära päästa.

FC Kiiu
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Mõtlesin tõesti ,et Pras üritab siin oma labasustega mingit huumorikooli korraldada....
    aga tundub, et puberteedist pole see rocalmare poiss veel üle saanud.

tip-top, vähemalt foorum kihab ja augusti alguses on Suemaga võitluslikku lahingit oodata!
    PS! Poisikesed, laske emmedel/issidel elukindlustus ära teha.Kurat neid kiiukatest maakatest makaakidest (või mida iganes) fännidest teada võib. Hakkavad väljaku ääres viina kütma ning siis hoidku jumal

Mainiks veel ära ühe halenaljaka seiga väljakuäärest:
    Nagu ikka üritatakse pealinnas millegi pärast Kiiu poisse alla lasta et, krdi maakad ja mis kakaauk see kiiu üldse selline on jne jne(no pole hullu, mina olen küll uhke, et nii väiksest kohast on meeskond välja pandud ja kestab ida-liigas juba kuuendat aastat..., igaüks vastavalt oma rikutuse astmele)
    Niisiis üritas ka seekord Suema fännnist "geograaf"(daam: panda, mitte pandav) Kiiu kohta mingeid labasusi pilduda.Mis peale meie fänn juhtis tähelepanu daami käes olevale "Kiiu Torn" munaliköörile...
    Oh seda kihelemist!! , tõmbas põsed punaseks ja kannikad hakkasid "naks" ja "naks" pingi küljest lahti käima nagu oleks äsja peeruvahele korraliku buraajevi ringi saanud .

Kusjuures Kiiu Torni kooreliks on piima ja jääga täitsa timmitav, soovitan teistelgi proovida.

Edu kõigile, katsuks ikka väljakul hakkama saada et, kes keda!

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nikker Vaata postitust
    Mõtlesin tõesti ,et Pras üritab siin oma labasustega mingit huumorikooli korraldada....
    aga tundub, et puberteedist pole see rocalmare poiss veel üle saanud.

tip-top, vähemalt foorum kihab ja augusti alguses on Suemaga võitluslikku lahingit oodata!
    PS! Poisikesed, laske emmedel/issidel elukindlustus ära teha.Kurat neid kiiukatest maakatest makaakidest (või mida iganes) fännidest teada võib. Hakkavad väljaku ääres viina kütma ning siis hoidku jumal

Mainiks veel ära ühe halenaljaka seiga väljakuäärest:
    Nagu ikka üritatakse pealinnas millegi pärast Kiiu poisse alla lasta et, krdi maakad ja mis kakaauk see kiiu üldse selline on jne jne(no pole hullu, mina olen küll uhke, et nii väiksest kohast on meeskond välja pandud ja kestab ida-liigas juba kuuendat aastat..., igaüks vastavalt oma rikutuse astmele)
    Niisiis üritas ka seekord Suema fännnist "geograaf"(daam: panda, mitte pandav) Kiiu kohta mingeid labasusi pilduda.Mis peale meie fänn juhtis tähelepanu daami käes olevale "Kiiu Torn" munaliköörile...
    Oh seda kihelemist!! , tõmbas põsed punaseks ja kannikad hakkasid "naks" ja "naks" pingi küljest lahti käima nagu oleks äsja peeruvahele korraliku buraajevi ringi saanud .

Kusjuures Kiiu Torni kooreliks on piima ja jääga täitsa timmitav, soovitan teistelgi proovida.

Edu kõigile, katsuks ikka väljakul hakkama saada et, kes keda!
    Pean vist kõrgemate inimestega ühendust võtma. Sellist lollust ei tohiks siin foorumis postitada ju

Tsitaat Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
    Miks su naisel kole koer on ja miks sa platsi ääres mehi vaatad? Vaataks rohkem mängu treenerina, äkki Suema võidaks ka siis?
    kle Postiljon, mul pole ikka veel lehed postkastis

U21
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Märt, kas keegi teine on sinu kasutajaga sisse loginud või mis sul juhtunud on?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tomm Vaata postitust
    jah. ma juba eile küsisin ta käest, et kas nad on alfonsoga kasutajanimed ära vahetanud aga vist ikka ei ole - ju siis härral on vaja välja elada end siin foorumis
    kiiu mehed püüdke ignoreerida...

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tomm Vaata postitust
    Ma ei tea mis toimub Eero nussib ja kirjutab minu nime alt ja nüüd ...

Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Ma ei tea mis toimub Eero nussib ja kirjutab minu nime alt ja nüüd ...
    Loll on see kes vabandusi ei leia

Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

kle Postiljon, mul pole ikka veel lehed postkastis
    Algus tuleb õppida lugema, äkki siis saad ?

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Huvitav, kas nüüd on kohtunikele antud käsk kollane anda juba särgi tõstmise eest ka? Varem pidi särgi 'ära võtma, nüüd sai kollase juba kõhu paljastamise eest ja muidugi vale mees ka.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
    Huvitav, kas nüüd on kohtunikele antud käsk kollane anda juba särgi tõstmise eest ka? Varem pidi särgi 'ära võtma, nüüd sai kollase juba kõhu paljastamise eest ja muidugi vale mees ka.
    Jah. Peatreener, mine õpi reegleid kuskil.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
    Pead silmas peale seda särgi lugu, kui värav löödi? Võin sind rahustada, see oli kollane.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Reegleid ma tean, aga tahtsin täpsustada piiri millal kollase saab. Tänud Rein ja sina Smutt ära piiksu niisama vaid võid vastata ka isandale.

Annoying thing Kasutaja Warren avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Miks Jõhvi Levadiaga mängust miinuse sai?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud