320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga ida 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    see siis algne esimese vooru ajakava...

    silma paistab kohe ülivinge kodumängu aeg Kalev Juunioril
    No noored poisid peavad harjutama kui Kalev III soovivad saada

    Kommentaar


      #32
      Vaadates mõne võistkonna koosseisu siis ütleks,et Ambla,Levadia ja Igiliikur on selle liiga favoriidid,aga ennustaks Amblale võitu,päris mittu tugevat venda endale juurde saanud ja kui nüüd veel endise Tapa ründaja saavad,siis on neil esikolmikus kindel koht .

      Kommentaar


        #33
        Ma kindlasti ei alahindaks vene meeskondade võimekust. Usun, et Narva II ja ka Jõhvi II on väga arvestatavad meeskonnad esikolmiku koha peale. Võibolla on sul parem info, aga jah õnneks esimese vooru kohtumine ongi juba Viimsi ja Narva vahel. Saab väikse aimduse kätte Narva tugevuse kohta. Eks siis ole näha.

        Meie, FC Pokkeriprod lähme igal juhul eesmärgiga saada tugevaks keskmikuks, nii 5-8 koht on täitsa reaalselt saavutatav usume. Muidugi väga tihedaks rebimiseks läheb, ei tea kui hea/halb Tarvas III jt meeskonnad on jne..

        Kommentaar


          #34
          Usun,et Narva on midagi Anžhi moodi ja noh Jõhvi ei tea .
          Tarvas III on kõik noored poisid,usun,et neil jaksu ja kiirust jätkub,aga kogemust ei ole .

          Kommentaar


            #35
            See nende duubelsüsteem on jah päris veidralt üles ehitatud. S.t Trans II on Jõhvi duubel, Jõhvi on Transi duubel ja ma ei tea mis see Jõhvi II on siis.

            Üks huvitav asi, et kuidas nüüd, kui mängijakaarte enam vaja ei ole kohtunikud saavad/hakkavad vajadusel kontrollima, et võistkonnas mängiksid ikka registreeritud mängijad, mitte mingid võõrlegionäärid nagu Anzhi siin eelmine hooaeg harrastas.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas inward Vaata postitust
              See nende duubelsüsteem on jah päris veidralt üles ehitatud. S.t Trans II on Jõhvi duubel, Jõhvi on Transi duubel ja ma ei tea mis see Jõhvi II on siis.

              Üks huvitav asi, et kuidas nüüd, kui mängijakaarte enam vaja ei ole kohtunikud saavad/hakkavad vajadusel kontrollima, et võistkonnas mängiksid ikka registreeritud mängijad, mitte mingid võõrlegionäärid nagu Anzhi siin eelmine hooaeg harrastas.
              ID kaart peab igal mängul olemas olema kui kahtlus.

              Kommentaar


                #37
                Mis hea pärast need mängijakaardid siis ära kaotati? See vähemalt ühe kindla mehe käes olemas, aga tahaks näha, mismoodi see terve tiimi ID kaartide kokku kogumine seal enne mängu välja nägema hakkab.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  ID kaart peab igal mängul olemas olema kui kahtlus.

                  Ja kui ID kaart kaasas pole?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #39
                    vastupidi, see on ju igati tervitatav kui ammu ajast ja arust paberist mängijakaardid hingusele lähevad. meil näiteks on ühe mehe kaart nagu keskaegne pärgament, nii vana ja kulunud ja mida mängijakaart andis? tõestas? mitte midagi! küll aga dokument on väga hea tõestus, et platsil on just nimelt sama tegelane, kes on meeskonda registreeritud. ja dokument peab nagunii inimesel igal ajal kaasas olema, seda enam jalgpalli liigamängul, mis on ju ikkagi registreeritud mängijatega ametlik võistlus.
                    loomulikult ma ei arva, et kohtunik peaks iga kord mängijate dokumendid üle vaatama, küll aga igasuguse kahtluse korral olgu mängija kohustuseks oma isikut tõestada!

                    Kommentaar


                      #40
                      Natuke kirves jah, ma suvel käin ilma rahakotita ja muude vidinateta ringi, shortsid, särk ja plätud, kuhu ma selle id kaardi peaks bistma? (vahel ka putsad jalas).

                      Kommentaar


                        #41
                        Al, ära ole nii tagasihoidlik, sa oled ju piisavalt kuulus, et mängul keegi sinu identiteedis kahtlema ei hakkaks niiet jäta julgelt dokument koju....

                        Kommentaar


                          #42
                          Minul näiteks pole ID kaarti olemas. Kas siis kõlbab pass või juhiluba kohtunikule näitamiseks. Pass ju sama mis ID kaart, ainult üks on plastmassist ja teine paberist.

                          Kommentaar


                            #43
                            jutt käibki ju isikut tõendavast dokumendist, ehk siis ka juhiluba ja pass kõlbavad.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              jutt käibki ju isikut tõendavast dokumendist, ehk siis ka juhiluba ja pass kõlbavad.
                              Juhiluba pole igas kohas isikut tõendav dokument. Vähemalt mõni aasta tagasi kasiinos oli nii.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas difender Vaata postitust
                                Minul näiteks pole ID kaarti olemas.
                                ID kaart on Eestis kohustuslik dokument ja see peab igal inimesel olemas olema. Pole mingi vabandus seega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X