320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga ida 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Ummikene, sa ei tea kus ma sündinud olen!
    Ja üldiselt vaheta särki, su kaenlaalused lõhnavad halvasti
    Petseris oled sündinud arvatavasti.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Petseris oled sündinud arvatavasti.
      Tallinn!

      Kommentaar


        Märt Petserist, uhke värk.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Tore, et Eestis on selline suur koht nagu Tallinn.

          Kommentaar


            No kui maakohas pole sünnitusmaja, siis on vaja ju Tallinnasse sünnitama minna..
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              PraS ütles juba enne sündi, et ainult Tallinnaga olen nõus.

              Kommentaar


                Las, see PraS olla omaette, ! , pole vaja välja teha, !

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Kakoi laimamine? Sarvik oled sa mõned Sarviku õlled teinud? Ma saan aru, et ta poleks midagi väära teind kui asi oli ristivastupidi.

                  See albiino Davids keris ju terve mängu ja kui poiss välja vahetati siis lubas kõik ära tappa.
                  Eriti naljakas oli see,et ta üritas järgi(kui ta välja vahetati) teha amblas sündinud Kure fänne kes iga mängu järel aastalõpukal särgid seljast võtsid ja oma torsot näitasid.

                  Üldiselt see Rakvere laste sats oli huvitav. Kaks huvitavat vanglast pääsenut venda oli neil väljakul. Alguses vaatasin et need on mingid võistkonna turvamehed, kuid hoopis mängumehed. Teised poisid kes väljakul käisid olid ikka puhta lapsed ja palli nad lüüa ei osanud ning söötsid ka kaaslasest 2m mööda.

                  See Ruud Gulliti soenguga kõrend mängis ka kohutavalt. Keegi vist söötis talle ja siis selle asemel et väravale lüüa üritas ta atskood teha, kuid hoopis komistas seda tehes meie imelisel Kalevi staadionil ninali.

                  Treener oli ka mõnna, pani esimesel poolajal vahetusest mingi kergejõustiklase sisse ja enne mängu minemist oli ainuke soovitus treenerilt: " Sina ainult jookse!"

                  Need vennad kes pidid talle pikka taguma äärele, need kahjuks või õnneks ei suutnud palli lüüa kaugemale kui 15m.

                  Üldiselt maakad peaksid jalgpalli mängimise asemel põldu kündma ja kive tassime mitte ilusate linnapoiste mängumaale trügima.
                  Hei Maakas, ootan väga sind/teid Rakverre,kus näete, mis on tõeline plats, kus on korralikud väravad, mis ei lase palle läbi võrgu, tule veits räägi enda kogemustest platsil, teil olid suht kõvad vennad seal koos, karjusid,räuskasid,mölisesid, mees... sa ei tea millest sa räägid. Tundub,et sa pole aru saaanud tegelikult, mis seal platsil lihtsalt toimus.. eks Rakveres näeme..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cheaah Vaata postitust
                    Hei Maakas, ootan väga sind/teid Rakverre,kus näete, mis on tõeline plats, kus on korralikud väravad, mis ei lase palle läbi võrgu, tule veits räägi enda kogemustest platsil, teil olid suht kõvad vennad seal koos, karjusid,räuskasid,mölisesid, mees... sa ei tea millest sa räägid. Tundub,et sa pole aru saaanud tegelikult, mis seal platsil lihtsalt toimus.. eks Rakveres näeme..
                    Ja sellepärast tegid sa uue kasutaja ?
                    Mõne tõsta kiva edasi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Ja sellepärast tegid sa uue kasutaja ?
                      Mõne tõsta kiva edasi
                      Väga huumorikas väikene mehikene... Tõesti ootan juba järgmist mängu, mil näitame, mis puust me tehtud oleme,ning mis on tõeline plats. Hakkan juba kahetsema seda, et üldse siia netilahmajate seltsi sattusin.Tüüpilised tühikargajad koos, mitte midagi pole siin teha,poiss, mine platsile, tee veits trenni, ehk siis saad väljakule kah kunagi.

                      Kommentaar


                        Ida on see aasta päris korralikult käima tõmmatud .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Ida on see aasta päris korralikult käima tõmmatud .
                          Tõmbame rsk peo käima

                          Kommentaar


                            PraS söödab ja kõik neelavad, arusaamatuks jääb ainult miks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                              PraS söödab ja kõik neelavad, arusaamatuks jääb ainult miks.
                              Andres, suht kurb sul jah et keegi sul ei neela. Head kraami ikka neelatakse.
                              Kui saad nii kõvaks meheks nagu mina siis hakatakse ka sinult võtma ja neelama

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Andres, suht kurb sul jah et keegi sul ei neela. Head kraami ikka neelatakse.
                                Kui saad nii kõvaks meheks nagu mina siis hakatakse ka sinult võtma ja neelama
                                Sa just neelasid Kuigi jätkuvalt jääb arusaamatuks et miks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X