320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga ida 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ootan juba Prasi kommentaari, 1:7 Jõhvile. Sellest juba välja vingerdada ei anna väga .

    Kommentaar


      no pärast sellist pakki PraS sai pärast mängu kinga kah vast

      Kommentaar


        Küllap oli kohtunik jälle süüdi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Ootan juba Prasi kommentaari, 1:7 Jõhvile. Sellest juba välja vingerdada ei anna väga .
          Poisid ärge muretsega, homme(st pühapäev) räägin.

          Kommentaar


            FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 1-2 (1-1)

            Kokkuvõte https://www.facebook.com/note.php?no...18281528247032

            Kommentaar


              Piraaja II - Kalev Jnr 0 - 2 (0-0) Esimene poolaeg oli mäng võrdne. Mõlemad meeskonnad lõid võimalusi, nii Kalev kui ka Piraaja said mõlemad vist 2 korda 1v1, aga sealt löödi üle või mööda. Teine poolaeg domineeris Kalev. Piraaja mängis kolme ründajaga, kes väga tagasi ei töötanud ja tihti jäädi suluseisu jalutama. See andis Kalevile ülekaalu ja lõpu eel suudeti pall 2 korda vastase võrku lüüa. Väljak oli imeline, sai head söödumängu näidata

              Kommentaar


                Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                Piraaja II - Kalev Jnr 0 - 2 (0-0) Esimene poolaeg oli mäng võrdne. Mõlemad meeskonnad lõid võimalusi, nii Kalev kui ka Piraaja said mõlemad vist 2 korda 1v1, aga sealt löödi üle või mööda. Teine poolaeg domineeris Kalev. Piraaja mängis kolme ründajaga, kes väga tagasi ei töötanud ja tihti jäädi suluseisu jalutama. See andis Kalevile ülekaalu ja lõpu eel suudeti pall 2 korda vastase võrku lüüa. Väljak oli imeline, sai head söödumängu näidata
                EI saa samas alahinnata Kalev Juuniori talismani, kes tõi neljanda võidu kui on kohal olnd ja sel hooajal kolmanda
                Mina tahaks sellist maskotti enda võistkonda rsk

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Poisid ärge muretsega, homme(st pühapäev) räägin.
                  Nooooh?!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Ütles kõik ju, et Suema kaotus on Kalevi talisman.

                    Kommentaar


                      Prasi, oma kohalolekuga, on Kalevi talisman.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Nooooh?!
                        Sina null-kohtunik ära muretsegi, küll räägin.

                        Jätkasime treeningul treenitut ja tegime kunstikusuluseisu, kuid nagu ikka IV-s on ei jagata seda suluseisu värki. Kohtunik oli täielik udu ja ei jagnaud sulgu üldse. Vastased lõid kõik oma väravad sulust ja meie lõime oma ainsa värava pennust mis pandi kenasti risti.

                        Kohtunik oli ka enne mängu lahe. Küsisin Atilt a'ka Andres Jahimaa, et teeme äkki nägude kontrolli siis tema rääkis mulle vastu, et neil pole pooli valede nimedel mängivaid mängijaid kaasa.

                        Aga kohtunik oli üldse lahe, lõpus löödi meie mängija küünarnukiga vastu vahtimist, kuid meie mängijad pole Barca kooli väga õppind ja ei kukunud. Küsisin siis peale mingi järgmise olukorra vilistamist kohtunikult , et kas nii on normaalne lüüa. Kristiine JK mängijast kohtunik vastas järgmiselt: " ta ei löönd ju pihta ja ma jälgisin löögidistantsi täpselt."

                        Mingi Jõhvi kaitsja karjus kaitseliiinist järgmiselt mu küsimusele,et kas on normaalne niimoodi küünarnukiga lüüa: " Mis siis?".

                        See võtab kõik kokku. See mängija oli Oleg Treial, kes mängis veel hiljuti EL-s.

                        Kommentaar


                          Noh, arvata oligi, et kohtunik tegi mängu ära.

                          Kommentaar


                            Jõhvis mängides olid Jõhvi poisid tegelikult võrdlemisi rahulikud - ei toorutsenud, mölisenud ülemäära ega midagi, kuulasid treeneri sõna. Paaris asjas peab Prasiga nõustuma - ka meiega mängus üks mängija vehkis pidevalt kätega. Kohtuniku vastus või argument näokontrolli osas on küll üsna häiriv. Kõik muu, 7 väravat suluseisust jne - nojah .

                            Üldiselt IV liigas selle suluseisu harjutamine trennis tundub üsna mõttetu. Kunstliku suluseisu tekitamine ühe kohtunikuga mängus on liiga riskantne. Lihtsam on, et kaitsjad markeerivad korralikult vastaste ründajaid.

                            See on muidugi minu kui harrastaja arvamus. III liiga kohapealt ei oska rääkida, kui palju seal meeskonnad ise suluseisu tekitavad ja seda trennis harjutavad jne.

                            Kommentaar


                              Sorry PraS aga kes siis neljandas liigas kunstlike suluseise teeb?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Sorry PraS aga kes siis neljandas liigas kunstlike suluseise teeb?
                                Julgen panustada, et see oli tema eneseiroonia tippsaavutus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X