Lehekülg 11, kokku 11 EsimeneEsimene ... 7891011
Näidatakse tulemusi 201 kuni 203, kokku 203
    Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Seekord teen teatritükist kokkuvõtte siin teemas. Gulliveri reisid NUKU teatri esituses Viinistu katlamajas (kuskil Lahemaa rahvuspargis, Harjumaa idapiiril). Piletid, nagu ikka, juba ammu ostetud, laupäevasele ehk eelviimasele etendusele. Esialgne plaan oli terve nädalavahetus veeta mere ääres ja vahepeal üks teater vaadata, aga suusailm ei tõmmanud väga. Sõitsime siis Tartust ühe jutiga kohale ja selgus, et teater hakkab kohe-kohe lõppema, soovitati kasvõi oma piletite pealt vaadata, kui muidu ei usu. Tõepoolest, kuigi Google kalendris oli algusajaks 19, siis piletitel oli 16. Teha polnud muud, kui kurta oma rasket elu ja uurida, kas pühapäevasel ehk viimasel etendusel on veel vabu kohti. On vabu kohti, aga peame ikkagi uued piletid ostma. Nad võivad meile sooduspiletid teha kasvõi. Ma ei läinud sooduspiletitest väga elevile, sest me ju tegelikult olime täishinnaga piletid korra juba soetanud, nemad meie puudumise tõttu kahju ei kannatanud ega ka seetõttu, kui me viimasel etendusel vabad kohad hõivaksime. Uurisin, et kas näitlejad saavad pileteid, kuna peaosatäitjaga käisin kolm aastat samas klassis, et äkki oleks tema kaudu sisse saanud. Öeldi, et ka näitlejad saavad vaid sooduspileteid, aga soovitati helistada teatri müügijuhile. Kellel oli veebis vaid lauatelefon, kuhu ma laupäeva õhtul ei hakanud helistama. Egas midagi, chillisime siis Rakveres oma öömaja läheduses ja läksime pühapäeval uuesti kaema. Nii kui piletipunkti juurde sain, siis tervitati rõõmsalt ja öeldi, et nad olid mures, kas me ikka tuleme tagasi ja kirjutasid meile kohe tasuta piletid (ehk kutsed) välja, vabandati veel, et ei saa meid meie esialgsetele kohtadele paigutada, aga siiski saime piisavalt head kohad. Me olime ka väga rõõmsad ja tänasime neid ette ja taha, s.t. ka pärast etenduse lõppu. Väga meeldiv, et selline nörritav apsakas ilma suurema kisata silutud sai. Ma olin tegelikult valmis vähemalt lapsed tasuta sisse kauplema ja lapsevanemate eest siis selle sooduspileti ostma, aga näed, sain veelgi odavamalt hakkama. Või mis odavalt nüüd, ega 21 tundi laiaks lüüa ei ole odav lõbu!

Mul on seda nalja varem ka juhtunud, et Google kalendris on mingi sündmus vale kellaajaga. Kas keegi teab, millest see on? Seda olen küll märganud, et kui olen teises ajavööndis reisil ja seal mingi sündmuse kirja panen, siis koju jõudes muudetakse see Eesti aega ümber ehk minu jaoks valeks, aga need piletid ostsin Eestis. Vbl olin ise tähelepanematu, sest see kolmetunnine nihe ühtib ka etenduse kestusega.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Sülearvuti ekraan hakkas juba eelmisel kevadel erinevaid trikke tegema ja nüüd viimasel ajal oli asi eriti häirivaks muutunud. Seega otsisin välja remondikoha, kes Pärnus võiks kõige kiiremini asja korda teha. Sammusin esimese asjana Digistepi juurde, kes oma kodulehel uhkelt lubab, et 1-2 päevaga saab asja timmi. Reaalsus oli hoopis teistsugune. Seletades oma mure ära, teatati, et heal juhul nädala lõpuks üldse saab alles teada, milles probleem.

Tulin tulema ja liikusin järgmisena Arvutiproffi juurde. Härra viskas korraks pilgu peale, ütles kohe probleemi ära ja kui ei oleks tööpäeva lõpp olnud, saanuks ma poole tunniga parandatud masina tagasi. Täna enne kümmet helistas, et mõningaid asju veel üle täpsustada ja 10:36 tuli sõnum, et arvuti on valmis.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Istud üks päev suvalise riigi rannas, siis tellid järgmiseks päevaks endalepoe koju.

Jõuad järgmine päev koju, pakid lahti ja pood on kohal. Hulgaliselt aega säästetud.

Barbora my life.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud