Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 212
    suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Sa pead Rakveres ütlema, et sa tunned Kilkisid. Siis on su tagala kindlustatud.
    Vanasti pidi Murakaid mainima.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kiitus McDonaldsile!

Klient ajab joogi ümber aga ikka saad uue joogi - ja seda ilma küsimata
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Pallipoiss Kasutaja Shaq avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Minu kõrge viis ELS kullerile Tartus, nime ega bussi nr märki kahjuks ei näinud.
    Igastahes helistas kord tema mulle, ei saanud mina vastu võtta, helistasin tagasi, ei võtnud tema vastu ja nii 3-4 korda. Kui lõpuks kõnelda saime, oli nõus mulle paki hiljem ära tooma ning minu üllatuseks tõi lausa ukse taha. Väga viisakas ja mõnus!
    Oleks infot kulleri kohta, saadaks kiituse ka firmale.. aga ilma faktideta pole suurt mõtet, seega las jääda ELS kulleri maine vähemalt internetis/foorumis ühe postituse võrra paremaks!

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kiitus McDonaldsile!

Klient ajab joogi ümber aga ikka saad uue joogi - ja seda ilma küsimata
    Oo vedas, mul eelmine aasta ajasin Hessis joogi ümber ja vastu ei tuldud.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Dormeo või siis Top Shop. Tekkisid probleemid madratsiga ning olid nõus kohe välja vahetama. Ei pidanudki kuidagi tõestama hakkama, et see ja too on vigane. Kuna toda mudelit aga enam ei toodeta, saime vähe vingema variandi, mille hind oli üle 100 euro kallim (seda hinnavahet ei pidanud kinni maksma). Aitäh.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Oo vedas, mul eelmine aasta ajasin Hessis joogi ümber ja vastu ei tuldud.
    Lasti lahti jälle?

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lasti lahti jälle?
    Paar pudelit veini sees jälle?
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Paar pudelit veini sees jälle?
    Nõup. Mulle meenus, kuidas Ice kunagi Hessis tööl käis, aga sealt maruruttu lahti lasti.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Bet365

Mingi päev eelmisel nädalal üritasin raha kanda kontole ja errorit nagu ei tulnud. Süsteem ütles et OK ja varsti peaks raha kontole jõudma. Kuna alati oli 1-2sec jooksul see toimunud siis küsisin Help-ist (chat), et mis nuss on. Sealt vastu, et nemad omalt poolt ei näe tehingut, siis ma võin pangast uurida. Kuna mul SEB kontolt sittagi maha ei läinud, siis tegin järgmine päev uue kande ja kõik toimis ja jätsin asja olla.

Nüüd siis mitu päeva hijem tuleb kõne UK numbrit ja tädi teatab et on bet365-st ja uuris et ega mul jumala eest see raha kaduma ei läinud eeelmisel nädala.

Ehk siis Üks näide kus kliendist ja tema probleemidest ka huvitutakse. Eesti shaakalid tülitavad ainult siis kui arve saadavad või uut asja tahavad pähe määrida.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Raha pole väärtus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Juhkentali Rimi eile õhtul peale tööpäeva. Ei mina märganud riiulist võttes, et hapukoore pakk on vigane ja muist kraami üritab sealt välja trügida. Müüja kassas, aga märkas seda ja sõnagi lausumata käis ära ja asendas katkise paki uuega. Ilmselt oleks koju jõudes terve kilekott olnud ühtlaselt koorene ja vandumist oleks palju olnud. Nii, et pikk pai ja kõrge viis sellele naisterahvale seal kassas. Tänasin teda ka eile. Ühtlasi vabandan kõikide nende ees, kes minu taga järjekorras olid ning palun neil mõista, et probleem polnud minus vaid vigases pakendis.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Hei, ütle palun koht kust saaks norm hinda ja teenust
    Ise lasin kevadel uue köögi paigaldada, ainult positiivne kogemus (http://www.primemoobel.ee/). Põhimõtteliselt siis 1-mehe firma, kes siis aegajalt kasutab teiste abi näiteks transpordi jms. Lasime 3-4 erineval firmal mõõtude järgi projekti teha ja siis lõpuks korrigeerisime seda ja lasime pakkumisi teha. Prime oli vaieldamatult kõige soodsam, mis kõige parem, ta oli ka päris aktiivne ise ja soovitas nii mõnegi hea detaili, mis endal poleks pähe tulnud. Valisime tema, ta ostsis materialid ja lõikas parajaks, umbes kuu aega läks sellega + siis 1 nädal paigaldust (läks põhimõtteliselt 1 päev üle tähtaja, sest klaasid kappide jaoks jõudsid päev hiljem (reede õhtu)). Ettemaksuga oli 50-50, summa läks umbes 2000 ringi + tehnika, köök pole kindlasti ka kõige väiksem.
    Peale selle, et ta paigaldas köögi viis ta ka elektri teise nurka ning kõik ühendused (elekter + kanalisatsioon) ka hinna sees. Ainult väga head soovitused minu poolt.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

on24.ee

Korteri renoveerimise käigus tellisin neilt söögilaua ja toolide komplekti, diivani, esikukapi, diivanilaua ja telekalaua.
    Muidugi see, mis kvaliteediga asjad üldiselt on, ei oska öelda. Esikukapp oli übersitt, muud asjad päris hea kvaliteediga. Aga see oleneb jällegi koostööpartneritest.

Mida ma nende puhul kiidan on suhtumist kleintidesse. Olid paaril korral detailid puudu, aga e-maile ei ignoreeritud, vastati tavaliselt maksimum 3 tunni jooksul ja alati lahendati probleeme kliendile sobivalt. Üldiselt tõid nende kullerid asju ka õigeagselt. Igal juhul ei tekitanud selle ettevõttega suhtlemine vähimatki stressi.

Reservmängija Kasutaja Ingmar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Uskuge või mitte, aga kiidaks Tartu Ülikooli erakorralise meditsiini osakonda. Koheselt võeti vastu ning 12min hiljem oli jalg juba kipsis.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Uskuge või mitte, aga kiidaks Tartu Ülikooli erakorralise meditsiini osakonda. Koheselt võeti vastu ning 12min hiljem oli jalg juba kipsis.
    Kliinikumi.

Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Ise lasin kevadel uue köögi paigaldada, ainult positiivne kogemus (http://www.primemoobel.ee/). Põhimõtteliselt siis 1-mehe firma, kes siis aegajalt kasutab teiste abi näiteks transpordi jms. Lasime 3-4 erineval firmal mõõtude järgi projekti teha ja siis lõpuks korrigeerisime seda ja lasime pakkumisi teha. Prime oli vaieldamatult kõige soodsam, mis kõige parem, ta oli ka päris aktiivne ise ja soovitas nii mõnegi hea detaili, mis endal poleks pähe tulnud. Valisime tema, ta ostsis materialid ja lõikas parajaks, umbes kuu aega läks sellega + siis 1 nädal paigaldust (läks põhimõtteliselt 1 päev üle tähtaja, sest klaasid kappide jaoks jõudsid päev hiljem (reede õhtu)). Ettemaksuga oli 50-50, summa läks umbes 2000 ringi + tehnika, köök pole kindlasti ka kõige väiksem.
    Peale selle, et ta paigaldas köögi viis ta ka elektri teise nurka ning kõik ühendused (elekter + kanalisatsioon) ka hinna sees. Ainult väga head soovitused minu poolt.
    Tänud! Ja samad sõnad, väga viis pluss kogemus selle firmaga, kui kunagi veel sellist teenust peaks vajama, eelistaks seda iga kell Arensitele ja Mööblimasinatele ja Idematele. Soovitan.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Kuna mu praegune hambaarst on kas ära surd, ära kolinud, telefoni ära kaotanud või on midagi veel hirmsamat juhtunud siis loeks hea meelega kes millist hambaarsti (asutust) kiidab. Soovitatavalt Tallinnas. Ja sellist kes enne tuimestab, ootab kuni see mõjuma hakkab ja alles siis tegutseb. Tänud ette.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Mu lapsed käivad ka pärast Tartusse kolimist Viru Hambakliinikus Karin Karindi (vist) juures.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Kuna mu praegune hambaarst on kas ära surd, ära kolinud, telefoni ära kaotanud või on midagi veel hirmsamat juhtunud siis loeks hea meelega kes millist hambaarsti (asutust) kiidab. Soovitatavalt Tallinnas. Ja sellist kes enne tuimestab, ootab kuni see mõjuma hakkab ja alles siis tegutseb. Tänud ette.
    Maxilla ja dr Kenk
    308

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Ise käin Dentafixis ja dr Kuslapuu juures mõnda aega, võib päris rahule jääda.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud