320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    tsirkle kõhhi peekoni wrapper maitseb mulle päris hästi.
    Wrapperid ja Wrapid seal head jah. Kolmapäevati ja pühapäevati mingi norm soodus ka.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      St. Vitus Telliskivi Gin&Tonic. Suur klaas ääreni täis Hendricksi džinni ja Fever Tree toonikuga. Suurepärane 8€ eest. Lisaks jälle meeldiv teenindus.

      Üldjuhul (loe: Saaremaal) saad sama hinnaga 200sest klaasist Kingsmilli (või kui joppab Beefeaterit) Scwheppesiga.

      St. Vitus Telliskivi kõrge viis!

      Kommentaar


        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        St. Vitus Telliskivi Gin&Tonic. Suur klaas ääreni täis Hendricksi džinni ja Fever Tree toonikuga. Suurepärane 8€ eest. Lisaks jälle meeldiv teenindus.
        ai suu hakkas vett jooksma. St Vitus on eesti keeles Püha Vagiina?

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          ai suu hakkas vett jooksma. St Vitus on eesti keeles Püha Vagiina?
          Sitt Vitus
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Propsid ÕLile info edastamise eest https://tervis.ohtuleht.ee/1013057/t...ainult-koroona - ma nüüd ei tea, kas see peabki kõigile kättesaadav olema, kuid tore igatahes ka see.

            (ja võrdluseks halb, sensatsioonile panustav, lahendus https://forte.delfi.ee/news/teadus/r...tu?id=91150391)
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Tallinna Kaubamaja personaalne teenindus.
              Väga meeldiv ja asjatundlik lähenemine.

              Kommentaar


                Mustamäe haigla EMO. Sisse-välja u 20 minutit. Ma muidugi ei tea, et mida need teised seal nii kaua passisid......

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Mustamäe haigla EMO. Sisse-välja u 20 minutit. Ma muidugi ei tea, et mida need teised seal nii kaua passisid......
                  Vanurid saavad eelisjärjekorras.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Vanurid saavad eelisjärjekorras.
                    jep jep

                    Kommentaar


                      See vist oleneb ikka mis kaebusega lähed? 1.5 aastat tagasi olin 5 minutit pärast numbri saamist juba tilga all
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Mustamäe haigla EMO. Sisse-välja u 20 minutit. Ma muidugi ei tea, et mida need teised seal nii kaua passisid......
                        Ma käisin kesklinna haigla EMOs 20minutiga, kui mul silm pekkis oli eelmine aasta detsembris
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Sõid poolitamata pelmeeni?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Sõid poolitamata pelmeeni?
                            Hakkas poolitama ja rasv pritsis silma.

                            Kommentaar


                              Velopluss (ja Omniva)

                              Teliisin veebipoest toote. Kuna neil pangalinki pole, siis saatsid arve ja tegin eile umbes kell 16:45 ülekande. Täna hommikul oli tellitu teises Eesti otsas pakiautomaadis kohal. Sellises Eestis ma tahangi elada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Velopluss (ja Omniva)

                                Teliisin veebipoest toote. Kuna neil pangalinki pole, siis saatsid arve ja tegin eile umbes kell 16:45 ülekande. Täna hommikul oli tellitu teises Eesti otsas pakiautomaadis kohal. Sellises Eestis ma tahangi elada.
                                Samuti positiivne kogemus. Reede õhtul pärast kella kaheksat Tartust Digizone'ist tellimus. Sama päev veel pandi pakk posti ja Omniva pani esmaspäeval enne kella kaheksat asja Tallinnas pakiautomaati.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X