320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igmant kodumasinate remont.
    Enda Finluxi pesumasinaga oli eeldatav elektroonikaprobleem, mille lahendamisest pea ükski vastava ampluaaga firma kuulda ei tahtnud, vaatamata võimalikult täpselt kirjeldusele kuna antud kaubamärk pesumasinate kohapealt just liiga levinud pole. Igmanti tehnik suutis 30 sekundiga välja selgitada, et lapselukk oli peale jäänud.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Õpetlik lugu sellest, kuidas alati on tark küsida teist arvamust.

      Külmkapp lõpetas ühel hetkel tavakülmiku osas külmetamise, sügavkülm töötas, aga tavaosa mitte. Mis teha? Muidugi remondimehe poole!

      Firma 1:
      Mina: "Tere, selline mure."
      Töömees: "Ahnii, see on freoonileke, seda ei saa parandada."

      Nii lihtsalt muidugi alla anda ei saa!

      Firma 2:
      Mina: "Tere, selline mure."
      Töömees: "Ahnii, see on freoonileke, seda saab parandada!"
      Mina: "Oh, kui tore!"
      Töömees: "Remont toimub meie juures, transport nii palju, vea tuvastamine töökojas naa palju. Kokku 69 eurot!"
      Mina: "Pole probleemi!"

      Möödub paar päeva ja saabub kiri: "Tere, külmikul on freoonileke. Seda ei saa parandada. Kas viskame ise minema või viskate ise?"

      Selline õpetlik lugu! Kui poleks teine firma seda 69 euro eest töökotta viinud, siis ei teakski, et freoonileke on ja seda parandada ei saa!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Õpetlik lugu sellest, kuidas alati on tark küsida teist arvamust.

        Külmkapp lõpetas ühel hetkel tavakülmiku osas külmetamise, sügavkülm töötas, aga tavaosa mitte. Mis teha? Muidugi remondimehe poole!

        Firma 1:
        Mina: "Tere, selline mure."
        Töömees: "Ahnii, see on freoonileke, seda ei saa parandada."

        Nii lihtsalt muidugi alla anda ei saa!

        Firma 2:
        Mina: "Tere, selline mure."
        Töömees: "Ahnii, see on freoonileke, seda saab parandada!"
        Mina: "Oh, kui tore!"
        Töömees: "Remont toimub meie juures, transport nii palju, vea tuvastamine töökojas naa palju. Kokku 69 eurot!"
        Mina: "Pole probleemi!"

        Möödub paar päeva ja saabub kiri: "Tere, külmikul on freoonileke. Seda ei saa parandada. Kas viskame ise minema või viskate ise?"

        Selline õpetlik lugu! Kui poleks teine firma seda 69 euro eest töökotta viinud, siis ei teakski, et freoonileke on ja seda parandada ei saa!
        Ma saan aru, et kõrge viie ja pika pai tahad sa teha sellele esimesele firmale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Õpetlik lugu sellest, kuidas alati on tark küsida teist arvamust.

          Külmkapp lõpetas ühel hetkel tavakülmiku osas külmetamise, sügavkülm töötas, aga tavaosa mitte. Mis teha? Muidugi remondimehe poole!

          Firma 1:
          Mina: "Tere, selline mure."
          Töömees: "Ahnii, see on freoonileke, seda ei saa parandada."

          Nii lihtsalt muidugi alla anda ei saa!

          Firma 2:
          Mina: "Tere, selline mure."
          Töömees: "Ahnii, see on freoonileke, seda saab parandada!"
          Mina: "Oh, kui tore!"
          Töömees: "Remont toimub meie juures, transport nii palju, vea tuvastamine töökojas naa palju. Kokku 69 eurot!"
          Mina: "Pole probleemi!"

          Möödub paar päeva ja saabub kiri: "Tere, külmikul on freoonileke. Seda ei saa parandada. Kas viskame ise minema või viskate ise?"

          Selline õpetlik lugu! Kui poleks teine firma seda 69 euro eest töökotta viinud, siis ei teakski, et freoonileke on ja seda parandada ei saa!
          Mis firmadega sa ühendust võtsid kui võiks teada, sest freoonileket saab külmkappide puhul parandada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Mis firmadega sa ühendust võtsid kui võiks teada, sest freoonileket saab külmkappide puhul parandada.
            Palju Mõnult raha küsid, et ta külmkapi tooks ja sa asja üle vaaataks? Eeldan, et ta isegi saab aru, et kolm on kohtuseadus.

            Kommentaar


              Hawaii Express. Elukaaslane tellis omale suusad netist. Nädalaga sai kätte ja kui kodus avasime, oli ühel suusal selline kerge vagu suusapõhjal. Lendasime kohapeale, et ära klattida. Pakuti lahenduseks, et kas vahetavad suusa välja või lihvivad välja selle. Kuna suusad on praegu suur defitsiit ja rajale tahtsime esimesel võimalusel, siis lasime ära lihvida. Tehti kenasti päevaga ära ja lisaks määriti suusad, tasuta loomulikult. Ja selle kõige juures oli teenindus väga sõbralik ja abivalmis ning kiire.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Kui keegi vajab arvutijuppe soodsa hinnaga ja hea teenindusega, siis minu lemmik Tartus on Digimarket Vanemuise tänaval.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Logopeedile Terevisioonis kiiduavaldus.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Logopeedile Terevisioonis kiiduavaldus.
                    Sellist särasilma pole ammu kuskil näinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Logopeedile Terevisioonis kiiduavaldus.
                      Mille ma maha maganud oled?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Sellist särasilma pole ammu kuskil näinud.
                        Tõesti, väga armas naisterahvas tundus. Owe Petersellil tundus minusugesel rikutul esimese hooga seljas olevat hiiglasliku kürvapildiga pusa...

                        Kommentaar


                          Aa.. nägin ka!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                            Tõesti, väga armas naisterahvas tundus. Owe Petersellil tundus minusugesel rikutul esimese hooga seljas olevat hiiglasliku kürvapildiga pusa...
                            Nime ei saa? Ükskord oli jumala cute mingi loomakaitsja ka.

                            Kommentaar




                              @16:00
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Kui ansambel Greip laulja räägib laste kõneprobleemidest siis tema saab pai, aga kui Terevisiooni virgutusvõimleja bõuneriga puusatööd demonstreerib siis sellest ei sõnagi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X