320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Apollo e-pood. Eile õhtust saati üritan tellida, aga kui ostu sooritama tahan minna, siis ta lae ja laeb ja laeb ning ei laegi ära.
    Kirjutasin Apollosse, etmisnusson?


    Kõlab nagu digiregistratuur.


    -e- halast abi. Lõpuks "Refresh" number 100 aitas.
    Ehk, kes tahab midagi sealt endale osta, varuge aega.

    Tarneaeg oli kirjade järgi 7-14 tp. Aga läks mingi 12H, kuni tuli sms, et tule oma kamale pakiautomaati järele.
    Tipp värk.

    Kommentaar


      Kiitus Rehvitaksole

      Ülimugav bronnimine netis, kondika täitmine ülikiire võrreldes muude kohtadega ja mõistlik hind.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kiitus Rehvitaksole

        Ülimugav bronnimine netis, kondika täitmine ülikiire võrreldes muude kohtadega ja mõistlik hind.
        Millises telgis sa käisid?
        308

        Kommentaar


          Algselt postitas Markko Vaata postitust
          Millises telgis sa käisid?
          Sõpruse Rimi

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Kiitus Rehvitaksole

            Ülimugav bronnimine netis, kondika täitmine ülikiire võrreldes muude kohtadega ja mõistlik hind.
            Kinnitan üle. Easy - breezy.
            308

            Kommentaar


              Kuidas elada 100-ni...väikeste pahedega saates räägivad Jaanus Harro ja vast üks mu lemmikutest Jaan Aru lihtsalt ning loogiliselt sõltuvuskäitumisest.
              Minule endale polnud küll midagi uut, kuid inimeste sisemine põlemine ning lihtsalt asjade rääkimine on minu... sõltuvus või nii
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar




                tellisin sealt jooksujalatsid (Sportlandis isegi kampaaniahind 40 € kallim), saatmine Saksamaalt 7.90 €. tellimus läks teele kolmapäeva õhtul, esmaspäeva hommikul oli kuller ukse taga.

                papudel oli paraku väike defekt (vildakas õmblus). saatsin nende klienditoele paar fotot, 5 minutit hiljem vastati, et "no problem, teeme 15% alla või saada meie kulul tagasi". viisin paki Omnivasse, saatsin neile kviitungist koopia, kandsid postikulud tagasi. kõik vastused tulid minutite jooksul.

                nüüd juba uus sussipaar kohal. nii head kliendikogemust ei mäletagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                  https://www.keller-sports.com/

                  tellisin sealt jooksujalatsid (Sportlandis isegi kampaaniahind 40 € kallim), saatmine Saksamaalt 7.90 €. tellimus läks teele kolmapäeva õhtul, esmaspäeva hommikul oli kuller ukse taga.

                  papudel oli paraku väike defekt (vildakas õmblus). saatsin nende klienditoele paar fotot, 5 minutit hiljem vastati, et "no problem, teeme 15% alla või saada meie kulul tagasi". viisin paki Omnivasse, saatsin neile kviitungist koopia, kandsid postikulud tagasi. kõik vastused tulid minutite jooksul.

                  nüüd juba uus sussipaar kohal. nii head kliendikogemust ei mäletagi.
                  tere Keller-Sportsi turundusassistent!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    tere Keller-Sportsi turundusassistent!
                    kas selles teemas on üldse võimalik teistmoodi kõlada?

                    Kommentaar


                      See Sotside avalik pressu kandidaadi intervjueerimine on lahe.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Hommik Anuga - täna oli eriti lahe kraam. Kirsik tordil kirjanik Birk Rohelend. Ajage kõrvad ja silmad saatele külge.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Tulika takso.
                          Suutsin teel lennujaamast koju ära kaotada pangakaardi + id-kaardi + suht ok summa sularaha. Üks variant oli, et kaotasin taksosse. Tulika suutis taksojuhi välja peilida ning tema oma autost ka mu asjad üles leida.
                          5+ ladus ja kiire suhtlus klienditeeninudega ning oli näha ka nendepoolset huvi, et ma oma asjad üles leiaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Tulika takso.
                            Suutsin teel lennujaamast koju ära kaotada pangakaardi + id-kaardi + suht ok summa sularaha. Üks variant oli, et kaotasin taksosse. Tulika suutis taksojuhi välja peilida ning tema oma autost ka mu asjad üles leida.
                            5+ ladus ja kiire suhtlus klienditeeninudega ning oli näha ka nendepoolset huvi, et ma oma asjad üles leiaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Ole vait.... ma ei ole vist ikka päris pikka aega foorumis ühegi postituse üle südamest nii naerma hakanud. Kuld.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X