320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Converse Vaata postitust
    kui tihedate intervallidega ikka hambaarstil käiakse?
    eiks elab Koplis

    Kommentaar


      #17
      minu intervallid oli 7 aastat ja siis kaks kuud ja rohkem pole käinud (jep, iga kord = kaks korda), sest viimasel korral oli nägu 2 päeva paistes ja ilgelt valus. mis on muidugi miinus, mida algses soovituses unustasin lisada.

      ps1. kui vihjad koplile ja mollisaamisele, siis pole saanud.
      ps2. ainsa korrana elus olen vastu vahtimist saanud Rakveres. tundub kohtlane linn.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas eika Vaata postitust
        ps2. ainsa korrana elus olen vastu vahtimist saanud Rakveres. tundub kohtlane linn.
        Sa pead Rakveres ütlema, et sa tunned Kilkisid. Siis on su tagala kindlustatud.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          minu intervallid oli 7 aastat ja siis kaks kuud ja rohkem pole käinud (jep, iga kord = kaks korda), sest viimasel korral oli nägu 2 päeva paistes ja ilgelt valus. mis on muidugi miinus, mida algses soovituses unustasin lisada.

          ps1. kui vihjad koplile ja mollisaamisele, siis pole saanud.
          ps2. ainsa korrana elus olen vastu vahtimist saanud Rakveres. tundub kohtlane linn.
          Vanasti öeldi, et loll saab ka kirikus peksa. Ära võta isiklikult, vanarahva tarkus lihtsalt.

          Kommentaar


            #20
            Kas tavaliselt ei saa klubides trahvi selle eest, et garderoobinumbri ära kaotad? Illusioonis sain täna oma jope kenasti kätte nii, et kirjeldasin seda, olgugi et pidin veidi ootama. Lisatasu maksma ei pidanud, kõrge viis.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Sa pead Rakveres ütlema, et sa tunned Kilkisid. Siis on su tagala kindlustatud.
              Vanasti pidi Murakaid mainima.

              Kommentaar


                #22
                Kiitus McDonaldsile!

                Klient ajab joogi ümber aga ikka saad uue joogi - ja seda ilma küsimata
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #23
                  Minu kõrge viis ELS kullerile Tartus, nime ega bussi nr märki kahjuks ei näinud.
                  Igastahes helistas kord tema mulle, ei saanud mina vastu võtta, helistasin tagasi, ei võtnud tema vastu ja nii 3-4 korda. Kui lõpuks kõnelda saime, oli nõus mulle paki hiljem ära tooma ning minu üllatuseks tõi lausa ukse taha. Väga viisakas ja mõnus!
                  Oleks infot kulleri kohta, saadaks kiituse ka firmale.. aga ilma faktideta pole suurt mõtet, seega las jääda ELS kulleri maine vähemalt internetis/foorumis ühe postituse võrra paremaks!

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kiitus McDonaldsile!

                    Klient ajab joogi ümber aga ikka saad uue joogi - ja seda ilma küsimata
                    Oo vedas, mul eelmine aasta ajasin Hessis joogi ümber ja vastu ei tuldud.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      #25
                      Dormeo või siis Top Shop. Tekkisid probleemid madratsiga ning olid nõus kohe välja vahetama. Ei pidanudki kuidagi tõestama hakkama, et see ja too on vigane. Kuna toda mudelit aga enam ei toodeta, saime vähe vingema variandi, mille hind oli üle 100 euro kallim (seda hinnavahet ei pidanud kinni maksma). Aitäh.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Oo vedas, mul eelmine aasta ajasin Hessis joogi ümber ja vastu ei tuldud.
                        Lasti lahti jälle?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Lasti lahti jälle?
                          Paar pudelit veini sees jälle?
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Paar pudelit veini sees jälle?
                            Nõup. Mulle meenus, kuidas Ice kunagi Hessis tööl käis, aga sealt maruruttu lahti lasti.

                            Kommentaar


                              #29
                              Bet365

                              Mingi päev eelmisel nädalal üritasin raha kanda kontole ja errorit nagu ei tulnud. Süsteem ütles et OK ja varsti peaks raha kontole jõudma. Kuna alati oli 1-2sec jooksul see toimunud siis küsisin Help-ist (chat), et mis nuss on. Sealt vastu, et nemad omalt poolt ei näe tehingut, siis ma võin pangast uurida. Kuna mul SEB kontolt sittagi maha ei läinud, siis tegin järgmine päev uue kande ja kõik toimis ja jätsin asja olla.

                              Nüüd siis mitu päeva hijem tuleb kõne UK numbrit ja tädi teatab et on bet365-st ja uuris et ega mul jumala eest see raha kaduma ei läinud eeelmisel nädala.

                              Ehk siis Üks näide kus kliendist ja tema probleemidest ka huvitutakse. Eesti shaakalid tülitavad ainult siis kui arve saadavad või uut asja tahavad pähe määrida.

                              Kommentaar


                                #30
                                Raha pole väärtus.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X