320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Swedbanki ja SEBi kodulaenu nõustamine. Väga proffesionaalsed ja igati abivalmid. Uskumatult positiivne kogemus.

    Nordea- si*t kuubis, sellist suhtumist ei oleks osanud isegi suurimas õudusunenäos näha. Pettumus on isegi hästi öeldud. Kohati jäi mulje, et nad ei tahagi omale uusi kliente saada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Swedbanki ja SEBi kodulaenu nõustamine. Väga proffesionaalsed ja igati abivalmid. Uskumatult positiivne kogemus.

      Nordea- si*t kuubis, sellist suhtumist ei oleks osanud isegi suurimas õudusunenäos näha. Pettumus on isegi hästi öeldud. Kohati jäi mulje, et nad ei tahagi omale uusi kliente saada.
      Isiklik kaheaastane kogemus selline: Swed-pai, Nordei pai, Seb-wtf.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Swedbanki ja SEBi kodulaenu nõustamine. Väga proffesionaalsed ja igati abivalmid. Uskumatult positiivne kogemus.

        Nordea- si*t kuubis, sellist suhtumist ei oleks osanud isegi suurimas õudusunenäos näha. Pettumus on isegi hästi öeldud. Kohati jäi mulje, et nad ei tahagi omale uusi kliente saada.
        Mis protsente pakuti kui tohib küsida?

        p.s. sa seda ikka mainisid, et hobikorras tegeled investeeringute teostamisega premier league tulemustele?

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Mis protsente pakuti kui tohib küsida?
          Ühes teises teemas mainisid, et sinu tuttavad said sellel aastal 1.3-1.5 protsendiga. Ei oska küll öelda mida nad tegid, et sellise hea protsendi said.

          Reaalsus on see, et hetkel jääb see % 2 kanti ja natuke peale.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ühes teises teemas mainisid, et sinu tuttavad said sellel aastal 1.3-1.5 protsendiga. Ei oska küll öelda mida nad tegid, et sellise hea protsendi said.

            Reaalsus on see, et hetkel jääb see % 2 kanti ja natuke peale.
            Hetkel vist asi selles, et euribor on miinuses, ning vastavalt sellele on nad marginaale tõstnud.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas z3ro Vaata postitust
              Hetkel vist asi selles, et euribor on miinuses, ning vastavalt sellele on nad marginaale tõstnud.
              Sellega nad põhjendavad jah. Mul 2005 a sõlmitud lepingus oli intress 0,6 % ja sellel aastal tehtud lepingus võrdluseks 1,8 % ning seejuures väideti pangast, et see on absoluutne miinimum, mida nad üldse väljastavad kuna omafinantseeringu % oli üle poole, tegemist oli uue kinnisvaraga ja sissetuleku koha pealt ka oli kaugel maksimaalsest laenuvõimekuse piirist.

              Küsisin ka, et kui euribor tõusma hakkab, kas siis vaatame lepingu selles võtmes üle, kui palju panga intressi oleks sobilik alandada. Seepeale ütles, et see on võimalik. Reaalsus ilmselt see, et oma lepingutasude ja muude kuludega saad ikka pikki pükse isegi, kui õnnestub mõne komakoha võrra intressi väiksemaks saada.

              Kommentaar


                #52
                Elion.
                Uus korter, täisremont. Netipizdiku ots on? On!!! Pizdiku ots on kuhu toitekaablid surada? On!!! Külg ees Elioni esindusse kolmekümne esimesel, telekas ja ruuter kaenlasse ja koju tagasi.
                Kõik peaks ju lihtne olema. Päris oligi.
                Elektripizdik toimib? Toimib. Net on? Päris ongi. Kõne Elioni tehnilisse tugisambasse. Peas vasardamas mõte, et ootejärjekord on nagunii kolmanda jaanuarini. Ei olnud. Alla 5 sekundi oli. Telefoni teel lahendust ei saanud. Pakuvad, et tehnik tuleb kohale. Peas vasardamas mõte, et ega enne jaanuari keskpaika vist ei tule. Pakuti 03.01. Suht kiire reageerimine.
                Vend lendas laivi pühapäeval. Pizdik on, on. Signaal sisse tuleb pizdikusse? Päris tuleb. Ehitaja oli midiagi ühendamata jätnud ja lühisesse ajanud. Tehnik mässas kolm tundi aga korda sai. Tööajaks pani tund aega.
                Täna hommikul saatsin tänusõnadest nõretava kiidukirja tehniku suunas Elioni klienditukke (seda , et vähem töötunde pani, targu ei maininud).

                Igatahes kõrge viis Elionile.

                Kommentaar


                  #53
                  Eelnevaga seoses meenub, kuidas Elioni kliendina oma korteris teise vaatluspunkti aktiveerimine käis. Pikast paist ja kõrgest viiest väga juttu ei ole. Kriitikast samas ka mitte, aga kui midagi üldse köhida, siis seda, et kogu protseduuri elluviimise eeltingimuseks seati uuele nutiTV-le üleminek. Igatahes, televiisor - check, digikarp - check, kaabliauk seinas - check, kaabel kõike vajaminevat ühendamas - check. Teenusepakkuja poolt kõik liigutused tehtud, aga mida ei ole, on pilt. Telefoni otsas ei osatud muud konstateerida, kui et kõik peaks ordnungis olema. Mõni aeg hiljem kohale tulnud tehnik pistis mingi kavala viguri pistikusse ja tuvastas üsnagi kiirelt probleemi olemuse. Nimelt selgus, et korteri ehituse käigus oli selle konkreetse ühenduspunkti juurest veetud kaabel ruuteri suhtelisse lähedusse. Jättes küll kahetsusväärselt viimase liigutuse ehk kahe otsa ühendamise tegemata. Ehk et kuskil kipsi taga jookseb ca 5m täiesti kasutut kaablit. Nii on, nagu elu käib. Kiita võib kõigi osapoolte osavõtlikkust, muus osas pidi uue kaabli vedama.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Elion.

                    Igatahes kõrge viis Elionile.
                    kusjuures täpselt samasugune lugu on rääkida mul endal ning paaril tuttaval, kellel vajadus olnud, veel. Eriti mis puudutab vähem kirjutatud aega jne. Hakka või arvama, et väike trikk neil...

                    Kommentaar


                      #55
                      No kui ma uude kohta kolisin vaatasin, et Starmanil parem hind. Helistasin siis neile ja öeldi, et 3 nädala pärast tehnikul vaba aeg. Helistasin elioni ja tulid 3 päeva pärast. Päris olengi 3 nädalat ilma netita ju.

                      Kommentaar


                        #56
                        Elioni puhul on see imelik, et kui tahtsin teenust muuta, siis pidin teenindusse tatsama, et seal vigadeta allkiri anda... ee-ää-õõ-öö... digi ja allkiri ja värgid. Mida kuradit?! Sisuliselt nad näevad, mis mul kodus toimub, kuid sellist asja ei suuda organiseerida, et inimene saaks rahulikult kõndimise asemel onaneerida?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          #57
                          Samas on elioni tehnikaga ka ilgelt probleeme. Tihti kiilub teler kinni ja see uus nutiteema on kole ebamugav
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            #58
                            Ülemiste keskuse kauplustest kõik vajalik: toidu- ja esmatarbekaubad, rõivad, jalanõud, aksessuaarid, lastekaubad ja ... kuulge ässad, äkki paneks vähe rohkem majajuhte sõnade asemel?
                            Veetsin imeilusa päeva Ülemistes ja sel korral varusin aega, et verist n.ö drive-by'd ei saaks toimuma. Noh, zen 'n' shit.
                            Lihtsalt ringi kõndida ja asju vaadata oli tore. Kohati isegi lõbus, sest retuusid külma ei karda.
                            Veits ebameeldivaks muutus olukord siis, kui tuli hakata konkreetset poodi otsima. Olin juba korra mingis köögitarvete läga müüvas poes olnud, kuid unustasin vaadata, kas neil lahedat vahvli-huinjaa-valmistajat on.
                            Võtsin siis jalad endaga ühes ning kukkusin teist korrus mõõtma. Mingil hetkel kadus heatuju tableti mõju, sest kauplust ei leidnud ja majajuhti ka mitte. Kui lõpuks juba majajuhti nägin, siis sooritasin pettemanöövri, et ebameeldivat olukorda vältida - energiakadu oli juba suur ja nüüd juba otsustasin enda ees ässata.
                            Ja palju aega kulunudki, kui tabasin end mõttelt, et pood oli vast siiski esimesel korrusel. Ning etteruttavalt võin öelda, et sooritasin korraliku kuupritesti, ennem kui poe leidsin. Õppige.
                            Kui seal poes isegi oli sobiv vahvli-huinjaa, siis isegi Marco Tasase ja Vaido Neigausi põsemusi poleks andnud piisavalt energiat, et küsida müüjannalt, kas nad pommivööd müüvad.
                            Lühidalt siis minge vittu. Ühesõnaga vittu.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Ülemiste keskuse kauplustest kõik vajalik: toidu- ja esmatarbekaubad, rõivad, jalanõud, aksessuaarid, lastekaubad ja ... kuulge ässad, äkki paneks vähe rohkem majajuhte sõnade asemel?
                              Veetsin imeilusa päeva Ülemistes ja sel korral varusin aega, et verist n.ö drive-by'd ei saaks toimuma. Noh, zen 'n' shit.
                              Lihtsalt ringi kõndida ja asju vaadata oli tore. Kohati isegi lõbus, sest retuusid külma ei karda.
                              Veits ebameeldivaks muutus olukord siis, kui tuli hakata konkreetset poodi otsima. Olin juba korra mingis köögitarvete läga müüvas poes olnud, kuid unustasin vaadata, kas neil lahedat vahvli-huinjaa-valmistajat on.
                              Võtsin siis jalad endaga ühes ning kukkusin teist korrus mõõtma. Mingil hetkel kadus heatuju tableti mõju, sest kauplust ei leidnud ja majajuhti ka mitte. Kui lõpuks juba majajuhti nägin, siis sooritasin pettemanöövri, et ebameeldivat olukorda vältida - energiakadu oli juba suur ja nüüd juba otsustasin enda ees ässata.
                              Ja palju aega kulunudki, kui tabasin end mõttelt, et pood oli vast siiski esimesel korrusel. Ning etteruttavalt võin öelda, et sooritasin korraliku kuupritesti, ennem kui poe leidsin. Õppige.
                              Kui seal poes isegi oli sobiv vahvli-huinjaa, siis isegi Marco Tasase ja Vaido Neigausi põsemusi poleks andnud piisavalt energiat, et küsida müüjannalt, kas nad pommivööd müüvad.
                              Lühidalt siis minge vittu. Ühesõnaga vittu.
                              Oot. Kellele sa siis pika pai teed?

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Oot. Kellele sa siis pika pai teed?
                                V*tule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X