320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    M-juuksur Kunderi tänaval. Korralik masinalõikus 3.50. Ei kujutanud ette enne tänast, et nii odavalt on päälinnas võimalik saada.
    Tee enda soengust pilt ka nüüd palun.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      See on väga mõnus koht jah. Tädid jõuavad seal probleemideta tunniga 5-6 lõikust teha. Hind on endal kõikunud 3-5€ vahel (see oleneb vist tädide tujust)😃

      Kommentaar


        Algselt postitas martin644 Vaata postitust
        See on väga mõnus koht jah. Tädid jõuavad seal probleemideta tunniga 5-6 lõikust teha. Hind on endal kõikunud 3-5€ vahel (see oleneb vist tädide tujust)😃
        Sõltub, kas nad arvestavad masinalõikuse v põhjalikuma lõikuse hinna järgi. :-)

        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Tee enda soengust pilt ka nüüd palun.
        Ei läinud soengut kui sellist tegema, lihtsalt pisut lühemaks lõikama. Põhjalikum/viimistletum variant oleks 5€, mis on samuti total säästumarket Tallinna kohta.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          M-juuksur Kunderi tänaval. Korralik masinalõikus 3.50. Ei kujutanud ette enne tänast, et nii odavalt on päälinnas võimalik saada.
          Aga kui tahaks mujal ka naisi sebida, kui ainult Sodiaagis?

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Aga kui tahaks mujal ka naisi sebida, kui ainult Sodiaagis?
            siis tuleb alist isiksus tellida
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              FC Santose korraldatav orienteerumismäng Raadi mõisapargis. Tore meelelahutus lapsele ja ise oli ka huvitav otsida mõnda.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Mitu last leidsid?
                futbolidipaul on Venno?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  futbolidipaul on Venno?
                  Või tiigrikostüümis Joel?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Betsafei jalkagurude FB viktoriin.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Halotop jäätised, mis nüüd Rimides? Not too shabby

                      Kommentaar


                        Mahhima telefuuniga poodlemise lahendus.
                        Mõned asjad on vajaka, kuid üldiselt tip-top.

                        Kliendiks regasin juba keset poodlemist ühel korral varem, kuid siis ei tuvastanud telefon ühtegi toodet. Nuh seal pead esmalt õige poe valima. Ja tuli välja, et Maksimarket on hoopis mingi muu üritus.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Fitlapi vennale tasuta öömaja eest WRC raames.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Fitlapi vennale tasuta öömaja eest WRC raames.
                            teesklesid välimaalast?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              teesklesid välimaalast?
                              Mkm, välikäimlat

                              Aga eks ikka selle eet propse, et inimesed vähe pikemat vaadet rakendaks.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                rohkem nagu aasta reklaamikampaania kui pikem vaade

                                Kommentaar

                                Working...
                                X