320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

    Siin teemas ei tohi toriseda/vahetada oma kogemusi seoses heeringapakist avastatud rotisabade, viina pähe ostetud metanooli ja transvestiitidest prostituutidega.

    Siin teemas võid kiita teenindajat, firmat jne.


    www.ladu24.ee
    Teenindus kiire, korralik, viisakas ja hinnad väga soodsad.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    #2
    Järve Sportlandi suusahooldus.

    Juba kaks korda olen saanud positiivse elamuse seoses suuskade määrimisega, kus ilmaolusid arvesse võttes on tehtud rohkem, kui selle eest raha küsitud

    Ei viitsigi enam kodus määrida
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #3
      Apollo klienditeenindajad on toredad!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #4
        Mina kiidaks "Imeline Ajalugu" toimetust.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #5
          Edelaraudtee klienditeenindaja Tartu - Tallinn - Tartu liinil. Teised ka.

          Kommentaar


            #6
            R-kioski müüjatädike Balta juures (kui vabaka poole liikuda siis üle tee minnes kohe essa kiosk)!
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              #7
              Keegi oskab kindlasti soovitada mõnd hambaravi Tallinnas, eelistatavalt kesklinna läheduses ja mitte ulmeliste järjekordadega.

              Ühtlasi kiidan kõiki soovitajaid.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Keegi oskab kindlasti soovitada mõnd hambaravi Tallinnas, eelistatavalt kesklinna läheduses ja mitte ulmeliste järjekordadega.

                Ühtlasi kiidan kõiki soovitajaid.
                ise käin siin: http://www.wismari.ee/

                põhiboonus on see, et tööl saad öelda "ma lähen täna varem ära Wismarisse ravile" ja iga kord on naljakas. järjekorrad on okeid, asub vist kesklinnas ja seni on rahaliselt läinud (kui kotib) 60€+50€.

                Kommentaar


                  #9
                  Teil seal teises majas on ikka väga vähe vaja, et populaarne vist olla.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Teil seal teises majas on ikka väga vähe vaja, et populaarne vist olla.
                    einoh. huumoriperspektiiv ju wismaris käimisel on. ei?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      einoh. huumoriperspektiiv ju wismaris käimisel on. ei?
                      Aga "iga kord"?

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Aga "iga kord"?
                        Kas see nagu nii ei käi, et 3 korda on naljakas? Siis enam pole, aga 10. kord juba teise nurga alt natuke naljakas.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          ise käin siin: http://www.wismari.ee/

                          põhiboonus on see, et tööl saad öelda "ma lähen täna varem ära Wismarisse ravile" ja iga kord on naljakas. järjekorrad on okeid, asub vist kesklinnas ja seni on rahaliselt läinud (kui kotib) 60€+50€.
                          Ka mina käin seal, seni ainult positiivne kogemus. Aga see pole vist päris kesklinn?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            ise käin siin: http://www.wismari.ee/
                            Ooo, ma sain teada, et mu lapsepõlvesõber on nüüd doktorihärra.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Aga "iga kord"?
                              kui tihedate intervallidega ikka hambaarstil käiakse?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X