320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fakt, et me saime Gomorrah 4 hooaja 1. osa juba täna, see tähendab enne Sky kanali nö main kliente ehk itaallasi või ka inglasi - 😍😍😉😉🤗🤗 Love ya Kanal 12

    Kommentaar


      Tellisin lapsele väljamaa netipoest (dasbaby.de) autosse turvatooli, hind 110€.
      30 minti hiljem tuli email, et sorri, seda mudelit meil enam pole ja ei tule ka, aga pakume alternatiiviks valida kahe tooli vahel, mis maksavad 160€ ja 176€. Aga kuna on meie viga, et see vale tool endiselt veebipoes üleval oli, siis me teilt lisaraha ei küsi. No mis nii viga.

      Meenub, et mõni aasta tagasi sai ühes kohalikus veebipoes (nime ei mäleta enam) sarnases olukorras 2 euri juurde makstud ja enne jumala eest pakki teele ei pandud, kui see mini-ülekanne laekunud oli.

      Kommentaar


        Viskan propsi Tallinki Tennisekeskuse (too seal TV3 maja ligidal) dushiruumidele. Blin ma olen oma elu jooksul ikka nendes spordisaalide riietus ja dushiruumides käinud. Nii nendes mis küsivad hingehinda, kui ka nendes kus rahhi nii palju ei taheta. Ükski neist ei ole võrdne eelpool nimetatuga. Palju õhku, palju ruumi, korras, puhas, vesi survega mitte ei nirise tilga haaval nagu mõni Hiina piinariist, samas pole eriti staffi ka näha. Ei haise ka. Igati mõnus ja hassle free.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Kodu lähedane pood on Selku aga kord nädalas saab suurem kogus tellitud Barbora e poest nüüd ja siiani 5+ kvaliteet.
          Barbora ära proovitud. Kõik tiptop (Y)

          Kommentaar


            Bolt ja Citybee tõukerattad. APP lihtne ja loogiline, tõukerattad head.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Bolt ja Citybee tõukerattad. APP lihtne ja loogiline, tõukerattad head.
              Kas neid võibki suvaliselt igale poole "vedelema" jätta nagu ma linnas näen? Või on seal mingi süsteem mida ma veel lahti pole hammustanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Kas neid võibki suvaliselt igale poole "vedelema" jätta nagu ma linnas näen? Või on seal mingi süsteem mida ma veel lahti pole hammustanud?
                Hea küsimus. Sooviks ka teada. Tallinnas olen ma neid vedelemas näinud sitaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Hea küsimus. Sooviks ka teada. Tallinnas olen ma neid vedelemas näinud sitaks.
                  Jah, võib.

                  Kommentaar


                    FEDEX
                    Pakk tellitud Itaaliast, Calenzanost eile kell 14-15 vahel ja pakk jõudis pool tundi tagasi kohale.
                    Shipping - 15 rutsi. Tipptase.

                    Kommentaar


                      +1 Rein, Katk, aga Monton Pärnu kaubamajakas. Mul omal oli ajaga kitsas, astusin poodi sisse ja kohe pakuti meeldival toonil abi. Ütlesin, et on vaja pintsakut ja särki. Proua viskas pilgu mulle peale ja koheselt leidis ideaalselt istuva pintsaku. Samal ajal kui ma seda proovisin, jõudis tema mulle leida 3 särki. Naisterahva silm on naisterahva silm. Midagi pole õelda. 15 minutit max ja kaup pakituna käes. 5+ teenindus.

                      PS pintsak on toonud palju komplimente.

                      Kommentaar


                        Sülearvuti ekraan hakkas juba eelmisel kevadel erinevaid trikke tegema ja nüüd viimasel ajal oli asi eriti häirivaks muutunud. Seega otsisin välja remondikoha, kes Pärnus võiks kõige kiiremini asja korda teha. Sammusin esimese asjana Digistepi juurde, kes oma kodulehel uhkelt lubab, et 1-2 päevaga saab asja timmi. Reaalsus oli hoopis teistsugune. Seletades oma mure ära, teatati, et heal juhul nädala lõpuks üldse saab alles teada, milles probleem.

                        Tulin tulema ja liikusin järgmisena Arvutiproffi juurde. Härra viskas korraks pilgu peale, ütles kohe probleemi ära ja kui ei oleks tööpäeva lõpp olnud, saanuks ma poole tunniga parandatud masina tagasi. Täna enne kümmet helistas, et mõningaid asju veel üle täpsustada ja 10:36 tuli sõnum, et arvuti on valmis.

                        Kommentaar


                          Istud üks päev suvalise riigi rannas, siis tellid järgmiseks päevaks endalepoe koju.

                          Jõuad järgmine päev koju, pakid lahti ja pood on kohal. Hulgaliselt aega säästetud.

                          Barbora my life.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            See inimene, kes Tallinna Kaubamaja 0-korrusel asuva iseteeninduskassadega toidupoe alkoholiosakonna džinni valiku eest hoolitseb, saab musi.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Eile lõuna ajal andsin PPA Pinna esinduses sõrmejäljed ja pildi, tund aega hiljem tegin netis taotluse passi saamiseks tava korras. Täna kell 16 võin passile järgi minna.

                              Kommentaar


                                M-juuksur Kunderi tänaval. Korralik masinalõikus 3.50. Ei kujutanud ette enne tänast, et nii odavalt on päälinnas võimalik saada.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X