320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Tegid pildi ja hakkad vaidlustama ikka? Või oli seal vajalik "elektrooniline registreerimine"?
    Kas sa lugesid ikka lõpuni, mida orbitaaljaam kirjutas? Või on mingi eriti peen huumor, millest ma aru ei saa
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Tegid pildi ja hakkad vaidlustama ikka? Või oli seal vajalik "elektrooniline registreerimine"?
      What? Kas ma sain millestki valesti aru? Talle anti tasuta kell. Mida sa seal vaidlustad?
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Oeh, naljasoone tabamiseks peab ikka väga kõvasti puurima siin.
        E: Või vähemalt ma küll arvasin, et Katk teeb peent huumorit.

        Kommentaar


          vahelduse mõttes olen viimasel nädalal mitu x külastanud Grossi poodi, mis on Viimsis kuidagi eriti rundown olekuga, aga sellest pole lugu, sest sain sealt väga head Ühistu Eesti Lihatööstus juustuga poolsuitsuvorsti - mahlane ja sitaks juustu, high five! Palju parem, kui rakvere või maks ja mooritsa, nõo jne omad.
          Ja täna käisin, siis enam polnud! Võtsin prooviks Grossi enda Moskva ts.vorsti, aga see suht puukoor. Kui otsisin enda vorsti, siis kõrval oli vanamees, kes uuris samuti midagi lihaletist ja sosistas "pikuke, pikuke", aga krdi pikukest ka polnud enam.

          Kommentaar


            veel säästukliendi käsiraamatust: Rimi 1.90 maksev Grandiosa Meat Lovers pizza on jumala muhevik. Ise pisut pimpida pluss üks kiht juustu peale laduda ja...

            Kommentaar


              TAP Air Portugal.

              Väga hea ja sõbralik pardateenindus. Väga abivalmis teenindus seoses check-iniga (millegipärast alguses nõudis check in'i tehes minult 25€ koha valimise eest, kuigi ma ei olnud tegelikult enda teada mingit kohta valinud vaid rahuldusin pakutuga - helistasin abiliinile ja hilisel ajal vastati väga kiirelt, teenindaja oli sõbralik, asi sai kiirelt korda).
              Keskmise pikkusega sõidu (2h 45 min) jooksul pakuti isegi Economy klassi kohal kerge lõunasöök + joogid.

              Samas kolleegid sõitsid Finnairiga otse Helsinkist Lissaboni ja selle jooksul pakuti ühe korra jooke.

              Kommentaar


                Finnair on juust.

                Kommentaar


                  Kiidaks rehvivahetusega seoses Habiter OÜ-d, kes netis rehviabi.ee all. Mehed hüppavad alati kohe rõõmuga asja kallale ja teevad vähem, kui poole tunniga asja ära. Täna läks isegi mingi 20 minutit ainult vist. Samal ajal Kummimees saadab valesti tasakaalustatud rehviga välja, Vianoris lõhutakse sirge molliga ventiil ära ja ei öelda mitte midagi ning Oscarrehvid ei taha, et sa üldse neid segad ja ütleb, et peaksid kahekordset hinda küsima, sest "selle autoga läheb alati liiga palju aega".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Kiidaks rehvivahetusega seoses Habiter OÜ-d, kes netis rehviabi.ee all. Mehed hüppavad alati kohe rõõmuga asja kallale ja teevad vähem, kui poole tunniga asja ära. Täna läks isegi mingi 20 minutit ainult vist. Samal ajal Kummimees saadab valesti tasakaalustatud rehviga välja, Vianoris lõhutakse sirge molliga ventiil ära ja ei öelda mitte midagi ning Oscarrehvid ei taha, et sa üldse neid segad ja ütleb, et peaksid kahekordset hinda küsima, sest "selle autoga läheb alati liiga palju aega".
                    Võtad sõnu suust. Sama meeldiv kogemus nendega see nädal.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Kiidaks rehvivahetusega seoses Habiter OÜ-d, kes netis rehviabi.ee all. Mehed hüppavad alati kohe rõõmuga asja kallale ja teevad vähem, kui poole tunniga asja ära. Täna läks isegi mingi 20 minutit ainult vist. Samal ajal Kummimees saadab valesti tasakaalustatud rehviga välja, Vianoris lõhutakse sirge molliga ventiil ära ja ei öelda mitte midagi ning Oscarrehvid ei taha, et sa üldse neid segad ja ütleb, et peaksid kahekordset hinda küsima, sest "selle autoga läheb alati liiga palju aega".
                      See on vist Pärnu kontekst? Kuigi Oscarrehvidega on ka Tlnas sama kogemus olnud. Vianor jällegi on siin tiptop olnud
                      308

                      Kommentaar


                        Aia tn rimi - nutoorijõusli ääshõulide-parmude külapood keset tallinna, seda enam meeldis täna säärane seik. Olin ühes kassa järjekorras ja sain kõrvalt jälgida teist kassat, kus oli ühel noormehel kaarimaksega mingi jama ja järjekord ootas - müüja tuli teisele poole ja proovis aidata samal ajal kui järgmine klient oli umbkeelne veits tipsis jörss kes üritas enda 'huumori' või 'tarkusega' asjale oma panust anda ja plämises pidevalt selle müüjaga. Müüja vastas talle aga pidevalt, et 'ma ei räägi seda keelt' ja et 'räägi eesti keeles' või et 'mu vanemad on eestlased' jne jne. Plotwist oli aga see, et minu kassa müüjaga small-talki ajades tuli välja et too situatsioonis müüja oli tegelikult vene päritolu. Väga cool.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          MUPO kontrollib endiselt pileteid!? Eile hüppasin vabakalt bussile, et sõita sellega Koidu peatusesse, aga kuna buss oli üsna täis, siis ei hakanud valideerimisega vaeva nägema - kaks peatust ikkagi. Aga rahvusraamatukogu ees seisis MUPO buss ja kohe sadasid nad mõnuga sisse. Ma ütlesin kohe ausalt ära, et "vabandust, jäi valideerimata". Kontrolliti kaart üle ja vaadati, et kas mul on tasuta sõiduõigus. See oli. Siis tuli trahv - pikk pilk ja manitsus "järgmine kord ikka valideerige" ja oligi kõik. Kaasas olnud tüdruksõpra, kes samamoodi polnud valideerinud, vaadati samasuguse pilguga.
                          Hakkasin mõtlema, et olen 10 aasta jooksul kolm korda piletita sõiduga vahele jäänud, kuid trahvi saanud nendest korra. See ka miinimumtrahv, mis oli vist 180 krooni. Muposnik küll, aga ikkagi inimesed!

                          Kommentaar


                            Seal rahvusraamatukogu ees on nad suht tihti. Mittetallinlasele on samas esimene vahelejäämine 40eurtsi.

                            Kommentaar


                              Minu jaoks ka Mupod täiesti mõistlikud, 2x olen vahele jäänud aga pole trahvi saanud.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Minu jaoks ka Mupod täiesti mõistlikud, 2x olen vahele jäänud aga pole trahvi saanud.
                                eks nad smellisid juve haisu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X