320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Seal rahvusraamatukogu ees on nad suht tihti. Mittetallinlasele on samas esimene vahelejäämine 40eurtsi.
    Eks see teine asi olegi eesmärk. Pole valijad, aga on muidusööjad jne
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Oma miski 25 aastase jänesestaaži juures õnnestus kah kuskil üle viie aasta trahvi saada. 12 senti oli oli piletist puudu. Aga asja iva on,et tädi üritas mind meelitada Tallinna kodanikuks registreeruma ja lausa jutuga,et küll kuhugi ikka keegi sisse kirjutab! Kui ütlesin,et never siis uuris,et millal viimati trahvi sain. Vastasin,et kuskil viis aastat tagasi ja lunastasin trahvikviitungi 20-le eurikule! Et selline juhtum siis Kopli tänava äärest!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        MUPO kontrollib endiselt pileteid!?
        SEB taga Tartu mnt on ka neil pidevalt mikrobuss, kust trammisõitu monitooritakse.

        Kommentaar


          see on nüüd mingi korrakaitse üksus või misiganes pask nüüd ta nimi on sest mingi hetk avastati et mupol polnud mingit õigust inimestele trahve tehagi
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            see on nüüd mingi korrakaitse üksus või misiganes pask nüüd ta nimi on sest mingi hetk avastati et mupol polnud mingit õigust inimestele trahve tehagi
            Kas sa mitte ei aja segamini sellega, kui 10-12 aastat tagasi leidis vist Riigikohus, et Falck/G4S ei tohi bussijänestele trahvi teha?

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Kas sa mitte ei aja segamini sellega, kui 10-12 aastat tagasi leidis vist Riigikohus, et Falck/G4S ei tohi bussijänestele trahvi teha?
              Mul tuli ka see teema meelde.

              Kommentaar


                Sarnane teema on parkimistrahvidega: Citypark, Europark jms ei saa auto registri nr järgi omaniku nime välja nõuda, aga Mupo saab.

                Kommentaar


                  Maanteeamet. Sain kirja, et load aeguvad. Täitsin nentis, et soovin koju ja kaks päeva hiljem olid uued load postkastis. Uus pilt ka ID kaardi pealt võetud.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Sarnane teema on parkimistrahvidega: Citypark, Europark jms ei saa auto registri nr järgi omaniku nime välja nõuda, aga Mupo saab.
                    Samuti on juurdepääs Ühisteenustel.

                    Kommentaar


                      Euronics, tellisin külmiku. Päev hiljem juba külmik kohal ja toodi teisele korrusele lausa. Väga viis!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Täna helistati Fedexist.
                        Pruut tellis endale vist midagi välismaalt. Igatahes polnud pakile kaasa pandud telefoninumbrit. Kodanik kullerfirmast otsis aadressi ja krediidiinfo abiga välja kuidagi minu telefoninumbri, et kas ma saaksin paki tellija telefoni numbri neile öelda.
                        Tubli, et viitsitakse ikka vaeva ka näha.

                        Kommentaar


                          Baltika kvartali Moetänava klienditeenindajad- iga kord kui seal käin, siis väga super teenindus
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kui juba neid kiideti siis ütleks ka paar head sõna. Läksin mingi aeg naisega koos sinna uut ülikonda endale vaatama. Klienditeenindaja astus ligi küsis mida otsime. Sai vastatud ning siis vaatas korra mulle peale ning ütles mingid suurused silma järgi ning käis otsimas ning tuli kahe ülikonnaga tagasi mis mõlemad istusid nagu valatult mulle selga. Ostsime siis ära ning tänasime. Kogu see poes käik võttis aega vist 10 minutit millest ca 8 min mina riietusin. Viis pluss.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Kui juba neid kiideti siis ütleks ka paar head sõna. Läksin mingi aeg naisega koos sinna uut ülikonda endale vaatama. Klienditeenindaja astus ligi küsis mida otsime. Sai vastatud ning siis vaatas korra mulle peale ning ütles mingid suurused silma järgi ning käis otsimas ning tuli kahe ülikonnaga tagasi mis mõlemad istusid nagu valatult mulle selga. Ostsime siis ära ning tänasime. Kogu see poes käik võttis aega vist 10 minutit millest ca 8 min mina riietusin. Viis pluss.
                              +1 sinu ja Reinu kogetule.

                              Suurepärane teenindus tõesti.
                              Olen sealt paar ülikonda, mitu pintsakut ja pea 20 lipsu ostnud aastate jooksul.
                              Kui veel üliõpilane olin, siis käisin ühte Baltmani pintsakut vaatamas aga hind oli liiga krõbe (€200+). Ostsin mingid viikarid ja tulin tulema. Järgmine kord vaatasin jälle seda pintsakut, kui särki läksin ostma ja teenindaja astus ligi ning uuris, et mulle see pintsak vist väga meeldib, sest igakord käin seda vaatamas. Ütlesin ausalt, et meeldib tõesti aga eelarve läheks lõhki. Läks vestles juhatajaga ja kui tagasi tuli, siis käskis nädala pärast tagasi tulla. Ei osanud sellest miskit arvata. Tulin nädala ja paari päeva pärast tagasi - metsikud soodusused, tormasin kohe sinna stange juurde, kus varem rippus minu sinine sametine unistus aga pintsakut enam polnud. Äkki astus teeninaja ligi ja kutsus kassa juurde, leti alt võeti kott kus sees oli see sama pintsak hinnaga €75. Kuna olin raha kogunud, siis sain seda endale ka lubada. Nüüd kui on mõni uhkem sündmus (PÖFFi avamine, saatkondade üritused jne.), siis panen just selle velvetist õhtupintsaku selga (muidugi kui dresscode teisiti ei dikteeri).

                              Kommentaar


                                Hmm, pole küll sinnakanti sattunud, aga pakuks et see tuleb sellest, et tegu üsna uue nähtusega keskuste mõttes. Vana-kooli kaupsides ja muudes keskustes, kus on ammu kestnud ketid, on teenindajad rohkem pean-tööle-minema olekus ja reeglid peale loetud ning tõenäoliselt mingi karmi jälgimise all, täiega pinges oma kehva palga peal. Et oeh, saaks juba ära. Aga vast on baltikas rohkem omade vaib ja tahetakse seal olla ja teada ja pole gestaaposid taha nussimas.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X