320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Juhkentali Rimi eile õhtul peale tööpäeva. Ei mina märganud riiulist võttes, et hapukoore pakk on vigane ja muist kraami üritab sealt välja trügida. Müüja kassas, aga märkas seda ja sõnagi lausumata käis ära ja asendas katkise paki uuega. Ilmselt oleks koju jõudes terve kilekott olnud ühtlaselt koorene ja vandumist oleks palju olnud. Nii, et pikk pai ja kõrge viis sellele naisterahvale seal kassas. Tänasin teda ka eile. Ühtlasi vabandan kõikide nende ees, kes minu taga järjekorras olid ning palun neil mõista, et probleem polnud minus vaid vigases pakendis.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Hei, ütle palun koht kust saaks norm hinda ja teenust
      Ise lasin kevadel uue köögi paigaldada, ainult positiivne kogemus (http://www.primemoobel.ee/). Põhimõtteliselt siis 1-mehe firma, kes siis aegajalt kasutab teiste abi näiteks transpordi jms. Lasime 3-4 erineval firmal mõõtude järgi projekti teha ja siis lõpuks korrigeerisime seda ja lasime pakkumisi teha. Prime oli vaieldamatult kõige soodsam, mis kõige parem, ta oli ka päris aktiivne ise ja soovitas nii mõnegi hea detaili, mis endal poleks pähe tulnud. Valisime tema, ta ostsis materialid ja lõikas parajaks, umbes kuu aega läks sellega + siis 1 nädal paigaldust (läks põhimõtteliselt 1 päev üle tähtaja, sest klaasid kappide jaoks jõudsid päev hiljem (reede õhtu)). Ettemaksuga oli 50-50, summa läks umbes 2000 ringi + tehnika, köök pole kindlasti ka kõige väiksem.
      Peale selle, et ta paigaldas köögi viis ta ka elektri teise nurka ning kõik ühendused (elekter + kanalisatsioon) ka hinna sees. Ainult väga head soovitused minu poolt.

      Kommentaar


        #33
        on24.ee

        Korteri renoveerimise käigus tellisin neilt söögilaua ja toolide komplekti, diivani, esikukapi, diivanilaua ja telekalaua.
        Muidugi see, mis kvaliteediga asjad üldiselt on, ei oska öelda. Esikukapp oli übersitt, muud asjad päris hea kvaliteediga. Aga see oleneb jällegi koostööpartneritest.

        Mida ma nende puhul kiidan on suhtumist kleintidesse. Olid paaril korral detailid puudu, aga e-maile ei ignoreeritud, vastati tavaliselt maksimum 3 tunni jooksul ja alati lahendati probleeme kliendile sobivalt. Üldiselt tõid nende kullerid asju ka õigeagselt. Igal juhul ei tekitanud selle ettevõttega suhtlemine vähimatki stressi.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          Uskuge või mitte, aga kiidaks Tartu Ülikooli erakorralise meditsiini osakonda. Koheselt võeti vastu ning 12min hiljem oli jalg juba kipsis.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
            Uskuge või mitte, aga kiidaks Tartu Ülikooli erakorralise meditsiini osakonda. Koheselt võeti vastu ning 12min hiljem oli jalg juba kipsis.
            Kliinikumi.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Ise lasin kevadel uue köögi paigaldada, ainult positiivne kogemus (http://www.primemoobel.ee/). Põhimõtteliselt siis 1-mehe firma, kes siis aegajalt kasutab teiste abi näiteks transpordi jms. Lasime 3-4 erineval firmal mõõtude järgi projekti teha ja siis lõpuks korrigeerisime seda ja lasime pakkumisi teha. Prime oli vaieldamatult kõige soodsam, mis kõige parem, ta oli ka päris aktiivne ise ja soovitas nii mõnegi hea detaili, mis endal poleks pähe tulnud. Valisime tema, ta ostsis materialid ja lõikas parajaks, umbes kuu aega läks sellega + siis 1 nädal paigaldust (läks põhimõtteliselt 1 päev üle tähtaja, sest klaasid kappide jaoks jõudsid päev hiljem (reede õhtu)). Ettemaksuga oli 50-50, summa läks umbes 2000 ringi + tehnika, köök pole kindlasti ka kõige väiksem.
              Peale selle, et ta paigaldas köögi viis ta ka elektri teise nurka ning kõik ühendused (elekter + kanalisatsioon) ka hinna sees. Ainult väga head soovitused minu poolt.
              Tänud! Ja samad sõnad, väga viis pluss kogemus selle firmaga, kui kunagi veel sellist teenust peaks vajama, eelistaks seda iga kell Arensitele ja Mööblimasinatele ja Idematele. Soovitan.

              Kommentaar


                #37
                Kuna mu praegune hambaarst on kas ära surd, ära kolinud, telefoni ära kaotanud või on midagi veel hirmsamat juhtunud siis loeks hea meelega kes millist hambaarsti (asutust) kiidab. Soovitatavalt Tallinnas. Ja sellist kes enne tuimestab, ootab kuni see mõjuma hakkab ja alles siis tegutseb. Tänud ette.

                Kommentaar


                  #38
                  Mu lapsed käivad ka pärast Tartusse kolimist Viru Hambakliinikus Karin Karindi (vist) juures.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Kuna mu praegune hambaarst on kas ära surd, ära kolinud, telefoni ära kaotanud või on midagi veel hirmsamat juhtunud siis loeks hea meelega kes millist hambaarsti (asutust) kiidab. Soovitatavalt Tallinnas. Ja sellist kes enne tuimestab, ootab kuni see mõjuma hakkab ja alles siis tegutseb. Tänud ette.
                    Maxilla ja dr Kenk
                    308

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Kuna mu praegune hambaarst on kas ära surd, ära kolinud, telefoni ära kaotanud või on midagi veel hirmsamat juhtunud siis loeks hea meelega kes millist hambaarsti (asutust) kiidab. Soovitatavalt Tallinnas. Ja sellist kes enne tuimestab, ootab kuni see mõjuma hakkab ja alles siis tegutseb. Tänud ette.
                      Ise käin Dentafixis ja dr Kuslapuu juures mõnda aega, võib päris rahule jääda.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Maxilla ja dr Kenk
                        Einoh thänk juu veri muts. Neljapäeval helistades sain aja esmaspäeva hommikuks. 2 pilku suhu ja konstateeriti fakti milleks ma juba valmis olin- jään veel 25% jagu lollimaks. Vähem kui poole tunniga oli kogu asi aetud. Kolmapäeval tehti veel 5 min ülevaatus, kas kõik on korras ja paranemine on nii nagu olema peab. Oli. Julgen ka soovitada teda nüüd.

                        Kommentaar


                          #42
                          Kiidaks Aasta Autot. (Tartu Skoda ja Audi esindus). Läksin kolmapäeva päeval sinna ning reedeks hommikuks oli tellitud varuosa käes. Teenindus oli viisakas ja ei tehtud mingit nägu, et jupi väärtus oli kõigest 0.80 senti. Võrdluseks forssis sama hind aga ooteag nädal+.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Einoh thänk juu veri muts. Neljapäeval helistades sain aja esmaspäeva hommikuks. 2 pilku suhu ja konstateeriti fakti milleks ma juba valmis olin- jään veel 25% jagu lollimaks. Vähem kui poole tunniga oli kogu asi aetud. Kolmapäeval tehti veel 5 min ülevaatus, kas kõik on korras ja paranemine on nii nagu olema peab. Oli. Julgen ka soovitada teda nüüd.
                            Aga mitme € võrra vaesemaks jäid?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Aga mitme € võrra vaesemaks jäid?
                              Hind jäi ka mõistlikuse piiridesse. 54 euri oli vist kokku.

                              Kommentaar


                                #45
                                Tallinna Kaubamaja vanakooli teeninduskultuuriga töötajad.
                                Alati nägamiskauguses, aga mitte kunagi pealetükkivad. Abivalmis, asjatundlikud, viisakad. Kui soovitud asi otsas, lubavad uurida ja helistavad järgmine päev lubatud ajal tagasi.
                                Proovikabiinides on kingalusikad!! väga mõistlik lüke.
                                Üldse kujunenud lemparpoeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X