320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    ustava kasutajana aastast 2003 kiidan!

    pikk tee on tuldud.
    ülekanded on super, nii jätkata!
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      #62
      Selver.

      Niisiis mõtlesin, et mis ma mahajäänud inimesena enam poodides aega raiskan. Proovin selle e-poe teema ka ära. Las kuller toob mulle süüa. Niisiis neljapäeval logisin Selveri kodulehel enda ID-kaardiga sisse ning hakkasin endale toidukraami valima. Selveris on see teema, et vähemalt 40-eurise ostu puhul on kojutoomine tasuta.

      Niisiis ostukorv valitud, aadress sisestatud, kohaletoimetamise ajaks panin laupäev 12-14. Maksin kohe ära.

      Laupäeval kell 8.51 sain e-maili, et mu korv on komplekteeritud ja mingite köögiviljade kaal veidi erineb. Pole probsi.

      Kell 12 helistab kuller ja küsib, kas olen kodus, et varsti on kohal. 12.15 saan oma poekotid kätte. Kõik on ilusti pakitud, midagi pole unustatud. Ühe koti põhjas leian isegi kampaaniakleepsud.

      Komplekteerimislehele, ta vist oleks pidanud mu allkirja küsima? A no see mind eriti ei koti. Kogemus positiivne, jätkan suurte ostudega ilmselt kohaletoomise strateegiaga.

      Üks küsimus on ka. Mida on mul reaalselt teha, kui ma kodus avastan, et midagi on puudu? Kuller on ju ammu läinud ja kuidas ma üldse reaalses elus seda tõestama peaksin. All trepikojas on seda ebareaalne ju kohe kindlaks teha. On kellelgi kogemusi olnud?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #63
        See on väga kõva teenus.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #64
          Kas keegi veel peale Selveri analoogset teenust pakub?
          Invest In Africa

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Kas keegi veel peale Selveri analoogset teenust pakub?
            Maxima. Samuti alates 40st tasuta

            Prismas vist sai komplekteerida ja ise järgi minna, aga see vist oli mingi kindla kaupluse põhine?

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              Kas keegi veel peale Selveri analoogset teenust pakub?
              Mahhima ka.

              Kommentaar


                #67
                eCoop kah. Ehk siis tarbijate ühistu, ehk siis konsumid, maksimarketid jms

                Kommentaar


                  #68
                  Kiidan tublisid hiinlasi ja Aliexpressi. Sai tellitud veidi nänni ja kõik kraam tuli nii umbes 1,5 nädalaga kohale.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas cbulls13
                    Laidan Apollo e-poodi. Eesti-sisene tarne 7-14 tööpäeva (k.a. kui kasutad Omniva/Smarpost teenust). Hetkeseisuga 9. päev.
                    vales teemas
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      #70
                      Hüvasti, Starman ZuumTV sitt telepilt ja ekspresskiirusel "täituv" interneti mahupiirang. Tere tulemast, Telia MinuTV ja mahupiiranguta internet. Kudos, Viljandi Telia überšeff teenindajanna! 21. sajand jõudis lõppude lõpuks Viljandist 10 kilomeetri kaugusele külakesse.

                      Kommentaar


                        #71
                        Käisin juhuslikult Maxima poes ja mind huvitab, kas seal valitseb alati selline korralagedus. Riiulid tühjad. Eriti joogiriiulid. Pole siis inimesi kes neid täidaks. Ise töötasin Pelgulinna CoMarketis ja minul oli alati riiulid jooke täis. Ehk siis mis oli postituse mõte. Inimesed võiksid oma tööd südamega teha!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas difender Vaata postitust
                          Käisin juhuslikult Maxima poes ja mind huvitab, kas seal valitseb alati selline korralagedus. Riiulid tühjad. Eriti joogiriiulid. Pole siis inimesi kes neid täidaks. Ise töötasin Pelgulinna CoMarketis ja minul oli alati riiulid jooke täis. Ehk siis mis oli postituse mõte. Inimesed võiksid oma tööd südamega teha!
                          Miks kõik pidevalt valesse teemasse postitavad? Või keda sa siin kiitsid?

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Miks kõik pidevalt valesse teemasse postitavad? Või keda sa siin kiitsid?

                            http://foorum.soccernet.ee/showthrea...88#post1754188
                            Ikka ennast kiitis
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas difender Vaata postitust
                              Käisin juhuslikult Maxima poes ja mind huvitab, ...
                              ... miks keegi üldse sellises poes (suvel) käib, kus külmkappe pole. Vähemalt mitte selliseid, kuskohast jooke oleks võimalik osta.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                ... miks keegi üldse sellises poes (suvel) käib, kus külmkappe pole. Vähemalt mitte selliseid, kuskohast jooke oleks võimalik osta.
                                Mina käin päris tihti Maximas, see jääb mul teelt töö->kodu ette ja vajaliku leiva hommikuks saab lätte. usun, et ma pole ainuke.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X