320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ma ei tea kas mul on jopanud või on asi tõesti paremaks läinud, aga taara automaadid pole juba pikemat aega midagi tagasi lükanud. Pikk pai sellele kes süsteemi on lõpuks korda teinud.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Ma ei tea kas mul on jopanud või on asi tõesti paremaks läinud, aga taara automaadid pole juba pikemat aega midagi tagasi lükanud. Pikk pai sellele kes süsteemi on lõpuks korda teinud.
      Mine Annelinna Selverisse
      Ma käisin seal üle pika-pika aja ja vihastuda jõudsin sada korda.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        #93
        Viisin suvel ca 150 eurise taarahunniku ära ja kõige suurem probleem oli Alexandri pindiste klaaspudelitega, kus triipkood on pudeli kaelal. Neid tuli paras ports klaasikonteinerisse visata lõpuks. Muidu läks samuti pea probleemideta. Mõne aasta tagusega tõsine edasiminek, ühinen kiiduavaldustega.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Viisin suvel ca 150 eurise taarahunniku ära
          Töötad/tegeled mingi lokaaliga, ma loodan?!
          ★★★★★★

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Ma ei tea kas mul on jopanud või on asi tõesti paremaks läinud, aga taara automaadid pole juba pikemat aega midagi tagasi lükanud. Pikk pai sellele kes süsteemi on lõpuks korda teinud.
            tee pikk pai nendele viinalõhnalistele onudele, kes seal automaadi taga pudeleid kasti panevad. masin inimese vastu veel ei saa. pärast paari kehva kogemust olen hoidunud mehitamata taarapunktidest.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Töötad/tegeled mingi lokaaliga, ma loodan?!
              Ikka ise ja sõprade abiga. Ca pooleteise aasta saak.

              Kommentaar


                #97
                Uulitsas olid kaks natuke nokastunud tüüpi, kes õllet ja süüa tellisid, kuid hakkasid siis jaurama ja natu ropendama jms. Mind ei häirinudki, kuid mõtlesin küll, et pered restos, et siis ajaks küll närvi. Aga, voila, oligi ettekandja kohal ja teatas, et õlut neile juurde ei müüda ja vist paluti ka viisakamalt suhelda. Noormehed tõusid (ka väga soliidselt, vabandasid ja ütlesid, et saavad aru) ja lahkusid.

                Igatahes vägagi kenasti lahendatud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  pole küll Eestiga seotud, aga sellegi poolest... eile Frankfurdi lennujaamas võtsin restos letist ühe nisuõlle ja mingi lihaleiva ning üritasin siis kohvrit ka enda järel vedades lauda leida, kus nutitelefoni laadida. paraku oli mul ainult kaks kätt, mistõttu lõppes asi sellega, et läigatasin osa õlut maha ja peaaegu oleks kogu kupatus põrandale laiali lennanud. silmapilkselt ilmus kuskilt välja ettekandja, kes vabandas ette ja taha ning tellis mulle uue lihaleiva, sest esimesele oli õlut peale läinud. seejärel aitas istumiseks koha leida. mul oli räigelt piinlik, sest tegelikult oli ju mu enda süü, et kelnerit mängima hakkasin, aga minu juttu, et kõik on hästi, ei võetud üldse kuulda.

                  Kommentaar


                    #99
                    Pole küll teemasse,aga proua Kaljulaid saab plussid kirikusse mitteminemise eest!
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Mulle meeldiks küll kui eesti oleks kristlikum riik. Pooled vabad päevad puudu kalendris, mis mujal euroopas on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Mulle meeldiks küll kui eesti oleks kristlikum riik. Pooled vabad päevad puudu kalendris, mis mujal euroopas on.
                        Nii mõnigi tuttav, kes evrooplastega äri ajab, on ristinud need mõtetuteks päevadeks, sest äripartnerid puhkavad ja ise passi tööl tühja.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                          Nii mõnigi tuttav, kes evrooplastega äri ajab, on ristinud need mõtetuteks päevadeks, sest äripartnerid puhkavad ja ise passi tööl tühja.
                          Tõsi nii mõnigi kord on ju mõeldud,et nn. kristlikul rahval Soomest on ju neljas,viies ja kuues mingi püha...
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Mulle meeldiks küll kui eesti oleks kristlikum riik. Pooled vabad päevad puudu kalendris, mis mujal euroopas on.
                            Seda küll, vabu päevi on vähe, aga ei pea olema kristlikum selle pärast. Võime misiganes vilja- või viinavõtu jura välja mõelda.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              No tulevad pagulased koos oma pühadega. Mingis mõttes kummaline et üle euroopa liidu pole ühiseid pühasid, kus tööandja kohustatud vaba päeva andma. Muudel teemadel ju (näiteks vist itaalia sai näpuviibutuse homoabielude teemal) EL kohus sekkub riikide seadusandlusesse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Pole küll teemasse,aga proua Kaljulaid saab plussid kirikusse mitteminemise eest!
                                kuulasin eile Juurt ja Kivirähki järele ja sain teada, et läks vist ikka rappa...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X