320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
    Tekkis sama kysimus, mis Raimol. Meistriliigasse Ajax kõlbas, a esiliigasse enam mitte? Ka mulle meeldix kui Tallinna satsid polex liigas ylekaalus, aga hetkel tehaxe Ajaxile kyll ylekohut. Käivad kuulduses, et vest tahtis vägisi yht teist klubi esiliigast välja puxida ja ex ikka samal eesmärgil ehk jääx Pärnu ometi esiliigasse. Ju ei hakand sellele teisele klubile hammas eriti peale ja nii võetigi Ajax käsile.....
    Naeruväärne ju. Yhe aastaga kadus Ajaxil äkki identideet ära..irw. Ja taseme poolest pakun, et Ajax kindlasti tugevam kui Pärnu. Tuleb ikka esiliiga koht välja teenida võites mitte niimoodi...hale
    Arvan täpselt sama!

    Uibolehe sõnutsi peab litsentsi saamiseks olema klubil kvalifitseeritud treenerid, tegevjuht, noortetöö juht, vabatahtlikud mängude korraldamise juures kaasalööjad. „Eelmine hooaeg näitas, mis Ajaxil puudu on - meeskond lagunes hooaja käigus, neil oli probleeme kihlveopettusega,“ ütles Uiboleht. „Juba mullu oleks võinud neile litsentsi andmata jätta. Tänavu litsentseerimiseks dokumendid esitanud 22 meeskonnast on Ajax pingereas konkurentsitult viimane.“
    Ühe hooajaga kadusid kõik: kvalifitseeritud treenerid, struktuur, visioon jms?. Ulme.

    PS! Ma pole mingi Pärnu vihkaja ega ka Ajaxi pooldaja, arvan lihtsalt et Ajaxile tehti liiga.

    Kommentaar


      #17
      No ju siis eelmine aasta oli tingimus ala, kui j2rgmine aasta k6ik korras pole j22te litsensist ilma.
      Kuidas see kellegile ylekohus on, aru ma ei saa.

      Kommentaar


        #18
        Mis tingimus alast sa räägid? Tutvusta täpsemalt seda eelmise aasta olukorda palun.
        Kodulehe järgi on klubil muidu 6 treenerit ja 9 erinevat tiimi, aga kas koduleht on aegunud või mitte, seda ma öelda ei oska. Ning ei usu et need treenerid seal ilma treeneri koolitusteta on.

        Ajaxil on oma korralik väljak, 6 treenerit, esindusmeeskonnale lisaks duubel, naiste tiim ja hulga noorte tiime kodulehe andmetel. Ja nad lihtsalt visatakse liigast välja.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Ma olen sinu jutuga suht nõus,et Ajaxi oleks hea kosuda ja siis tagasi tulla.Aga tunnistagem ausalt,et hetkel on nii Ajax kui ka Pärnu LM suht lambisatsid.Hetkel ma ise küll ei näe miks peaks Pärnut eelistama Ajaxil?
          Lihtsalt oleks huvitav teada mis olid need Ajaxi puudused,et litsentsi ei saadud?Ja tahaks neid võrrelda Pärnuga.Arvan,et siin lihtsalt jalgpalliliit otsis põhjuseid kuidas Pärnu lambisats saaks jätkata esiliigas!Ja pärnu võiks normaalse klubinime kasutusele võtta!
          Milliega argumenteerid,et Pärnu on lambisats???Üks väheseid satse Eestis üldse,kes oma kasvandikega hakkama saab...

          Kommentaar


            #20
            Ta peab eelkõige silmas seda, et tegemist pole klubiga. See, kui näiteks Kalevi, Ajaxi ja Infoneti põhjal pandaks kokku Tallinna Linnameeskond on aga juba igaühe vaba voli kas sallida või mitte. Seega pole muud teha, kui lihtsalt Budulojuse vaateid aktsepteerida ning mitte langeda vaidlusesse teemal, kus vaid põhimõtted mängivad.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              #21
              Mis on viga nimel "Linnameeskond"?
              Manchester Cityt võiks ju samamoodi tõlkes "Manchesteri Linnameeskonnaks" nimetada :P

              Kommentaar


                #22
                kui võtad city paraleeliks, siis peaks olema JK Pärnu Linn

                Kommentaar


                  #23
                  1.Infonet
                  2.Rakvere Tarvas
                  3.Kiviõli
                  4.Levadia II
                  5.Puuma
                  6.SK-10
                  7.Fc Flora II
                  8.K-Järve Lootus
                  -----------------
                  9.Tammeka II
                  10.Pärnu LM
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #24
                    Äärmisel põnev Esiliiga hooaeg on tulekul ning luban ka ise aeg-ajalt "tribüünitäiteks" käia, kuid eeldatavasti võtab Intonet ikkagi esikoha. Jalgpall on ümmargune, elame-näeme!
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      #25
                      pühapäeval suur tartu derbi, huvitav, kas jälle uus publikumagnet
                      nagu iidsetel aegadel tammeka- merkuur on tuhande pealtvaatajaga
                      kui endal tuumapohmelli pole, siis käin läbi

                      p.s. kuradi fclootus, päris kaua juba eesti esiotsas olnd, ikka orgunn lonkab kahe jalaga, 4 miinuspunkti võib see hooaeg päris kalliks minna
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        1.Infonet
                        2.Rakvere Tarvas
                        3.Kiviõli
                        4.Levadia II
                        5.Puuma
                        6.SK-10
                        7.Fc Flora II
                        8.K-Järve Lootus
                        -----------------
                        9.Tammeka II
                        10.Pärnu LM
                        Ise ennustaks täpselt samamoodi. Vb Rakvere isegi esimeseks, aga umbes siuke ma usun, et lõpptabel välja näeb.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          1.Infonet
                          2.Rakvere Tarvas
                          3.Kiviõli
                          4.Levadia II
                          5.Puuma
                          6.SK-10
                          7.Fc Flora II
                          8.K-Järve Lootus
                          -----------------
                          9.Tammeka II
                          10.Pärnu LM
                          Pärnu langeb ka sel aastal välja...jube kahju muidugi...

                          Kommentaar


                            #28
                            Seda arvad sina.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas nr9 Vaata postitust
                              Seda arvad sina.
                              Mina nii ei arva...seda arvavad siin mõned ennustajad,kes on Pärnu jalgpalli suhtes mõistmatu hoiaku võtnud...

                              Kommentaar


                                #30
                                iga inimene võib ennustada nagu soovib. tegelikus selgub ikka platsil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X