320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga PÕHI 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas raivar Vaata postitust
    Väga hea vile kohtunikelt - täna oli üks esimesi kordi, kui äärekohtunikud olid omal kohal.
    Ahhh nii, Raivar
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      kahju andres jahimaa, et su terve nädala eesmärk on tulla vihmasel reede õhtul männiku staadionile sitta keerama. hooaja nõrgeim vile ja seda kogu brigaadi poolt. tlü lõi värava, ma ise karjusin selle peale, et "võtke välja, raisk" ja sain kollase. teenitult. kui concordia lööb värava ja 3-4 erinevat meest karjuvad "võtke välja" siis jookseb kohtunikul juhe kokku ja annab kollase sellele mängijale kes seda ei öelnud. võta näpust..

      concordia mängis hästi ja tlü mitte.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Meil ka järgmises mängus ta kohtunik. Vaatame siis. Ehk jätkab sama liini ja keerab tugevamatele si**a edasi .

        Kommentaar


          Algselt postitas Even Vaata postitust
          kahju andres jahimaa, et su terve nädala eesmärk on tulla vihmasel reede õhtul männiku staadionile sitta keerama. hooaja nõrgeim vile ja seda kogu brigaadi poolt. tlü lõi värava, ma ise karjusin selle peale, et "võtke välja, raisk" ja sain kollase. teenitult. kui concordia lööb värava ja 3-4 erinevat meest karjuvad "võtke välja" siis jookseb kohtunikul juhe kokku ja annab kollase sellele mängijale kes seda ei öelnud. võta näpust..

          concordia mängis hästi ja tlü mitte.
          No ma ei tea, Evu. Äkki on see postitus emotsioonide pealt tehtud soperdis. Nii palju kui mina tean, on Jahimaa suunas ainult positiivseid kommentaare kuulda olnud. Ise pole ta vilet näinud, aga mängijana on ta küll igati vinks-vonks mees. Tee parem paar õlut ja homme on tunduvalt ilusam päev.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            kindlasti oma see emotsiooni pealt tehtud aga see on tehtud selle pealt ka mida ma oma silmaga nägin ja nägin kuidas härral läks mäng täiesti käest ära. võitluse pealt vastane lükkab nägu ees vastu võrku mis väljaku kõrval on, pool nägu on katki ja verised võrgujäljed on näos. joonekohtunik emotsioon ka ei muutunud. oleks äkki posti kukkunud siis vast oleks olukord teine olnud. saue-piraaja mängis oli samasugune olukord ja näe mis seal juhtus, õmblused ja peapõrutus.

            ebasümpaatne kohtunik.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas Even Vaata postitust

              ebasümpaatne kohtunik.
              Tõlgendamise küsimus. Nii mõnigi meeskond peab mind ilgeks tropiks, teised jälle kiidavad taevani. Ei saa ühe mängu põhjal järeldusi teha.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                täpselt nii ongi. ja see on ainult minu arvamus, ma ei esinda ülejäänud satsi.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Ei olnud sellel vilel FCC - FCF Ülikool mängus midagi viga. Kui siis ainult seda kuidas külalisvõistkond küll täiskoosseisus lõpetas, I poolajal juba oleks juba pidanud mõni mees lahkuma punasega, kui kohtunikku võrreldi ühes lauses kolme erineva suguelundiga. Muidu hoidis oma joont esimesest minutist viimaseni, jõulist mis muidugi ei sobinud ülikooli poistele. Meie ju nendega kiiruses võistelda ei suuda, seega olime jah jõulisemad,aga kui teile see ei sobi, et jalgpall on jõuline mäng, minge otsige mõni vähemkontaktne, ainult muud ju teie poolt ei tulnud ju kui vingumist, et ikka aiii,aii jne.
                    Selle võta välja! situatsiooni suhtes olite ikka teie väga ebasportlikud, midagi sellist pole ammu näinud vb. Tondi poolne jõhkrutsemine - meie poiste öeldu oli lihtsalt järellainetus.
                    puhh

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      No ma ei tea, Evu. Äkki on see postitus emotsioonide pealt tehtud soperdis. Nii palju kui mina tean, on Jahimaa suunas ainult positiivseid kommentaare kuulda olnud. Ise pole ta vilet näinud, aga mängijana on ta küll igati vinks-vonks mees. Tee parem paar õlut ja homme on tunduvalt ilusam päev.
                      Meil tegi ka hooaja avamängus normaalse partii ja siis lõpus tegi mänguotsustava vea, juhe jooksis vist kokku, eks seekord näeme.

                      Kommentaar


                        kohtuniku stiil polnud mitte jõuline vaid selline kus oma suva järgi ära vilistada. concordia muidugi kasutas väikse väljaku ilusti, asi millega tlü kogu mängu jooksul ei suutnud harjuda. liivo leetma pani kõigil jalad sassi ja oli ilmselgelt mängu parim.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Even Vaata postitust
                          kahju andres jahimaa, et su terve nädala eesmärk on tulla vihmasel reede õhtul männiku staadionile sitta keerama. hooaja nõrgeim vile ja seda kogu brigaadi poolt. tlü lõi värava, ma ise karjusin selle peale, et "võtke välja, raisk" ja sain kollase. teenitult. kui concordia lööb värava ja 3-4 erinevat meest karjuvad "võtke välja" siis jookseb kohtunikul juhe kokku ja annab kollase sellele mängijale kes seda ei öelnud. võta näpust..

                          concordia mängis hästi ja tlü mitte.
                          Said siis ühe sõna eest. Tuleb välja, et "raisk" ei tohi öelda.., ja näiteks "raibe" vms. Ma ütlen ka, ilus ta muidugi pole, aga nagu varemgi mainitud, siis kaarti selle eest ei leffitaks, algul pigem hoiataks.

                          Üks asi on kolmandas liigas küll ebaaus. Või siis viisakalt väljendudes subjektiivne. Eelmine aasta oli sellest juttu ka. Ning väga imestati, et ma erinevaid äärekohtunikke kodumänguks koguaeg kokku klopsin. Et too tulevat kodustada...Nii oli Araratil, Sauel, Concordial, Tondil, jne. Enamustega sai sellest arutatud. Jälgige näiteks Concordia äärt, koguaeg ühe nende mängumehe vend. Sry, aga seal pole objektiivsusest juttu. Ainult tänu tollele vennale pääses Concordia üldse eelmine aasta üleminekutele, sest nägin, kuidas eelviimases voorus Mercury lihtsalt killiti ära, irve näol. Kui keegi peaks arvama, et mis see üks kodumängu äärekohtunik ikka teha saab, siis vastus on, et väga palju saab. Soovitus jalkaliidule: las otsib jah, meeskond selle kohtuniku, kuid sama vooru teisele mängule. Või määraku ikka mõlemad abid.

                          Ärgu nüüd keegi tundku end riivatuna, keegi ei tee midagi valesti, mängureeglid on sellised. Mõni kasutab seda peenemalt ära kui teine. Concordia on kindlasti jumala lahe sats olnud aastaid, isegi nendega alati meeleldi sõprusmänge teinud. Lihtsalt väike nüanss. Edu kõikidele meeskondadele!
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Üldjoontes olen Raivo jutuga nõus selle 2 abi teemal ja midagi tuleks tõesti muuta.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Koeru JK -FC Akhtamar 6-1(1-0)
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                16.09. 19.30 Saue JK - Tondi JK 5-2 (2-2)
                                Tondi läks esimesel poolajal kahel korral juhtima ja Saue viigistas. Teisel poolajal aga Tondi hoog rauges ning Saue koksas veel 3 kolli. Meeldiv tõdeda, et meie viimaste aastate parim väravakütt Janar Pajo on ka hooaja lõpuks ennast leidmas. Täna 3 kolli ja eelmises mängus Olympicu võrku 4
                                Muide Jahimaa oli meil täna joonel ja minumeelest igati ok!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X