320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mängust nii palju, et täitsa võrdsete heitlus. Reliikvial õnnestus nurgalöögi järel üks ära koksata ja siis vajuti vaikselt oma poolele ära. Saku lõi veel posti ja tegi viimaste minutitega jube palju pealelööke, kuid õnneks oli sihik paigast ära.

    Alfonso, näed, motivatsiooni sul kohtunikuks hakata. Mul ongi see viga küljes, et ma polegi kunagi punast kaarti saanud.

    Kommentaar


      #17
      Mainiks veel ära Trummi SK keskmise vanuse sel aastal - 36. Ja kui arvestada et nooremad ei pruugi algkoosseisus platsile saada siis peaaegu 40

      Ja rõõm sel aastal kohtuda platsi peal nende meestega keda eelnevatel aastatel ainult vilistatud on saanud
      Trummi JK nr. 85
      keskkaitsja

      de gustibus non est disputandum

      Kommentaar


        #18
        Mnjaa, ma vaatan, et ma sain eelmisel aastal 8 kollast 22 mänguga. Punane on ka minu kaardilt veel puudu

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Mnjaa, ma vaatan, et ma sain eelmisel aastal 8 kollast 22 mänguga. Punane on ka minu kaardilt veel puudu
          Tere, kotkas, mis kaarte sa siin taga ajad? Sa ütlesid eelmine aasta, et oled vuti mängimiseks juba liiga vana ja lähed pensionile...Tule pane esimeses mängus koss ära kellelegi, saad puuduva punase kätte ja rahulikult tribüünil õlle lasta.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
            Mainiks veel ära Trummi SK keskmise vanuse sel aastal - 36. Ja kui arvestada et nooremad ei pruugi algkoosseisus platsile saada siis peaaegu 40

            Ja rõõm sel aastal kohtuda platsi peal nende meestega keda eelnevatel aastatel ainult vilistatud on saanud
            Pmst on võimalik algrivistus(ja isegi mitte nii väga sita pealt riisutud) kokku ajada, kus kõik seltsimehed oleks 40+. See oleks omamoodi ajalugu. Ühtlasi kasutaks võimalust ja tahaks vilemeestele kah algavaks hooajaks ainult edu soovida
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Pmst on võimalik algrivistus(ja isegi mitte nii väga sita pealt riisutud) kokku ajada, kus kõik seltsimehed oleks 40+. See oleks omamoodi ajalugu. Ühtlasi kasutaks võimalust ja tahaks vilemeestele kah algavaks hooajaks ainult edu soovida
              poed juba jah
              b-day

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                poed juba jah
                Pigem julgustan. Teades aastatega treenitud "raudset närvikava", soovitan vilemeestel soojalt, ilma häbenemata, liidu poolt määratud mäng vastu võtta. On kuulda olnud, et mõnel on mööbel tellitud või vanaema haigeks jäänud, kui Trummi mängule suunatakse.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                  Pigem julgustan. Teades aastatega treenitud raudset närvikava, soovitan vilemeestel soojalt, ilma häbenemata, liidu poolt määratud mäng vastu võtta. On kuulda olnud, et mõnel on mööbel tellitud või vanaema haigeks jäänud, kui Trummi mängule suunatakse.
                  Meiega oli eelmine aasta samu asju kuulda liidust
                  b-day

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    Tere, kotkas, mis kaarte sa siin taga ajad? Sa ütlesid eelmine aasta, et oled vuti mängimiseks juba liiga vana ja lähed pensionile...Tule pane esimeses mängus koss ära kellelegi, saad puuduva punase kätte ja rahulikult tribüünil õlle lasta.
                    Eks olengi vana Enam ei pea põlvedki vastu, talvel näiteks väänasin põlve paari rebendiga välja. Niikaua kui FCSil vaja olen siiski abiks, kui saan.

                    Kommentaar


                      #25
                      Trummi mängule soovitangi kohtunikel külma verega minna ja ainult nende kahjuks stabiilselt vilistada, ehk lõpuks seda tühja mula ka vähemaks jääb. Kiidelda siin foorumis mingi 40 a vanusega on so 90's, tänapäeval jooksevad 100 aastased juba maratone.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                        Trummi mängule soovitangi kohtunikel külma verega minna ja ainult nende kahjuks stabiilselt vilistada, ehk lõpuks seda tühja mula ka vähemaks jääb. Kiidelda siin foorumis mingi 40 a vanusega on so 90's, tänapäeval jooksevad 100 aastased juba maratone.
                        Keegi ei sügelend sinu arvamuse järele, nii, et tõmba möla maha. Kutsikas.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          Keegi ei sügelend sinu arvamuse järele, nii, et tõmba möla maha. Kutsikas.
                          Vastas 40a kutsikas

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                            Vastas 40a kutsikas
                            miks sa ei maga, raibe?, varsti pead hiiu statal lund lükkama, labidas on tribüüni all...
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              #29
                              FC Hansa united - JK Jalgpallihaigla 2:4(1:2)
                              Protokoll http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/233
                              Sinna varsti ka videod
                              Kuldar
                              www.pulmapaev.ee

                              Kommentaar


                                #30
                                fcs 3 - 2 mercury (1-0)

                                fcs jäi teisel poolajal 1:2 kaotusseisu kuid suudeti välja tulla. viigivärav löödi ligi 45 m pealt kui väravavaht põrget väga valesti arvestas ja pall temast üle läks. muidu hea mäng, igal satsil tuleb mercuriga kõvast puremist.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X