320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hansa united - Twister 6:1 ?!? Twister ei saanud meeskonda kokku?
    Kuldar
    www.pulmapaev.ee

    Kommentaar


      JK Jalgpallihaigla - Tallinna SK Mercury protokoll http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/238
      Kuldar
      www.pulmapaev.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas kucker Vaata postitust
        JK Jalgpallihaigla - Tallinna SK Mercury protokoll http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/238
        Mercury on meeskonna kokku saanud küll, aga kas Jalgpallihaigla on nii hea või eelmine aasta kolmandas mänginud Mercury kehv, mis arvad?

        Trummi - Reliikvia kujunes küllaltki pingeliseks ja närvesöövaks, eeskätt just Pirita puurivahi ülihea mängu tõttu. Mees sai kohe kindluse kätte ja tõi uskumatuid asju ära. Vanameister oli enne kunagi vist Saku nimekirjas, kui veel mõisa taga raudtee ääres palliti, tavalisel murul,.. on nagu meelde jäänud.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Raivo, tee oma postkast tühjemaks, ma ei saa sulle siin sõnumit saata.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Raivo, tee oma postkast tühjemaks, ma ei saa sulle siin sõnumit saata.
            Nüüd peaks tühi olema. Pean tunnistama, et pole eriti usin postkastis käija, seega vabandused kõigi ees, kes on sinna teate jätnud ja õigeaegset vastust pole saanud.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Ikka ei saa saata, sul on kuskil mingi linnuke tegemata, et saad sõnumeid vastu võtta.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                Mercury on meeskonna kokku saanud küll, aga kas Jalgpallihaigla on nii hea või eelmine aasta kolmandas mänginud Mercury kehv, mis arvad?
                ei taha kedagi solvata, aga pigem Mercury oli kehv. keskmine vanus oli yle 35a.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                  ei taha kedagi solvata, aga pigem Mercury oli kehv. keskmine vanus oli yle 35a.
                  Sellest saan aru, kui ennast kiita ei taha, aga vanusega ma kehva mängu kindlalt ei seoks. Kui väga tahad, võin Teile meie mänguks algrivistuse 40+ organiseerida(v.a. vv, ta käib "alles" 34.-ndat). Iga teie mees saab pudeli õlut, kui meile samamoodi keevitate.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    Sellest saan aru, kui ennast kiita ei taha, aga vanusega ma kehva mängu kindlalt ei seoks. Kui väga tahad, võin Teile meie mänguks algrivistuse 40+ organiseerida(v.a. vv, ta käib "alles" 34.-ndat). Iga teie mees saab pudeli õlut, kui meile samamoodi keevitate.
                    mõtlesin vanuse alt pigem seda, et need inimesed pole kunagi semi-pro olnud.
                    oli naha et neil on raskusi palli kontrollimisega.
                    kindlasti kui teha sats keskmise vanusega 40, ja nende seas oleksid endised vutti pallurid, siis oleks mangu seis vastupidi.

                    Kommentaar


                      Iga teie mees saab pudeli õlut, kui meile samamoodi keevitate. [/QUOTE]
                      ja muideks yks pudel 6lut pole mingi motivatsioon

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                        ja muideks yks pudel 6lut pole mingi motivatsioon
                        Mis asi see motiveerib siis, kast viina?
                        Ja sel juhul ma küsiks vastu, et mis meie saame, kui seis nii ühte auku ei jää?
                        Vihjeks niipalju, et mingisugustest endistest vutipalluritest ei saa rääkida, kõik on punti kooshoidvad lihtsalt muhedad sepad. Võime ka näiteks kaotaja kulul kossu mängida või šašlõkki süüa?
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Kellegi tänuväärne rezissööri töö!

                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                          Kommentaar


                            FC Hansa United - Kristiine JK 0:2 mängu protokollis on huvitav nähtus- varumees lõi värava ilma mängu sekkumata. Või jooksis korraks 12-ndaks meheks platsile - seega polnud see ju vahetus ja protokoll justkui õige?

                            Ilmselt lõi värava siiski Randver, nagu eelpool foorumis kirjutati.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas muggsy Vaata postitust
                              FC Hansa United - Kristiine JK 0:2 mängu protokollis on huvitav nähtus- varumees lõi värava ilma mängu sekkumata. Või jooksis korraks 12-ndaks meheks platsile - seega polnud see ju vahetus ja protokoll justkui õige?

                              Ilmselt lõi värava siiski Randver, nagu eelpool foorumis kirjutati.
                              Tundub, et kohtunik Viktor või keegi teine, kes andmeid veebi sisestab, on numbrid 7 ja 17 lootusetult sassi ajanud.

                              Kommentaar


                                JK Jalgpallihaigla - Tallinna SK Mercury 7:1 (EJL kodulehel 7:- )

                                13. mai 2012 kell 17.00Kalevi kunstmurustaadionProtokoll: http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/238Kaamera taga: Toomas Eenlo ja Madis Hallimäe
                                Kuldar
                                www.pulmapaev.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X