320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Smart Vaata postitust
    Penalti puhul tõmbas kohtunik külmaks ja halastas sellele kes kõige rohkem valust kisada suutis Kui mängija tuleb ikka tald ees palli mängima ja kaitse proovib palli puhastada, aga tabab vastase kõrget jalga( kes kohe suri valust) siis selle eest pennalt anda on ikka väga vale liigutus. Ennem oleks pidand kõrge jala ohtlikuksmänguks vilistama. tundub, et kohtunik ei osanud selle puhul midagi öelda. Lihtsalt värises natuke Järgmine kord vaata telekast vutti või tribüünilt
    Kõrge jalg hakkab millisest kõrgusest? 50 cm maast?


    Kui siin veel 50/60 olukordadest rääkida, siis Kristiine väravavaht tahtis mängu lõpus Soccernetile kingituse teha, tagurdades pall süles pool meetrit väravasse (meie äärepooliku jutu järgi, kes peale seda joonel väravavahi ette seisis). Kohtunik vilistas vea meie mängijale. Kuna olin teises platsi otsas, siis seisukohta võtma ei hakka.

    Kristiine esimene värav oli imho määrustepärane: väravavahil läks pall ilma kõrvalise abita käest lahti ja kuigi ründaja ja vv kehad liibused pea samal hetkel teineteise vastu, mingit viga küll ei olnud. Jah, ma olin lähedal.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Kalju sai sügiseks nüüd meeskonna kokku lõpuks ja 15 kutti+ vanahärra Getulio. Eks tuli oma jokkerit Endret hoida ning ajasime mängu tempo kiireks. Kaua need Trummi vanurid ikka kestavad oli meie mõte? Väheke pressingut teha ja eksivad ka nemad eesotsas Rafiguga.
      I poolaeg olid ohtlikumad olukorrad küll Trummi omadel aga Kalju kaitse püsis või tassis väravavaht.
      II poolajaks tegime väiksed muudatused ja lisasime tempot juurde ja võitlesime nii kuidas jaksasime. Trummi omad läksid järjest rohkem närvi ja korra unustati 1 Kalju mängija vabaks kastist väljas, kes ka ära karistas ilusa pommlöögiga taha posti.
      Vanahärrad läksid veel rohkem närvi peale seda. Suutsid küll suruda Kalju kaitsesse aga väravat lüüa ei õnnestunud.
      Haigla meeste motivatsiooni süst kast õlut andis lisaenergiat viimasteks minutiteks.
      Magus on võita kevadringis Haiglat, kes oli sel hetkel kindlal esikohal, sügisringis viigistada veel Haiglaga ja võita endisel oma koduväljakul Hiiu staadionil põhimõttelises vastasseisus liigaliidrit Trummit.
      Edu teile viimaseks 2 mänguks!
      Aitähh Soccerneti kutid hea tulemuse eest Kristiinega, meile sobib
      Ajasime liigatabeli huvitavaks, nii esikoht on lahtine kui ka 3. kohapeale hetkel 4 satsi mängimas.
      Kes üldse III Liigasse plaanivad minna?
      No hetkel on JK JH mängijad küll kõik mulle öelnud, et proovima peaks ka korrus kõrgemal. 90+% kindlusega võin väita, et JH siis järgmine hooaeg aste kõrgemal mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Trummi- Kalju 0-1. Kommentaare paluks.
        Khmm, koleda ilma peale oli mängu küll, ja ilusat mängu isegi. Esimene ründefaasis "nullimäng" siis meiltki sel hooajal, mis on kurb. Proovides ausaks jääda ja hinnata seda mängu näiteks väravavahtide kohapealt, siis ütleks, et meie vv-il oli kergem tööpäev küll. Mõned tsenderdused noppis kindlalt ja oli alati omal kohal, aga sellega ka asi piirdus. Ilma Kalju poiste ühtehoidvust ja töökust alahindamata julgen öelda, et viige õllekastist lõviosa ikka oma kollkiiprile, tema oli täna väga hea. No jäi ette väga tõsistele asjadele! Üle ühe õlle(vastupidiselt ülejäänuile ) on ära teeninud ka too vasaku-jala-mees, kes kaunilt kaarega ära lõi, millele eelnes meilt suur prohmakas ise palli vallates. Objektiivselt võttes oleks Kalju ilmselt viigigagi rahule jäänud, aga pingutus tasus ära ja tuli lausa võit. Tunnustus ja soovime edu! Hea oleks "aidata" omakandimehed kah medalile. Loodame, et Kalju jõuab selle pulli hooaja lõpus kinni maksta, kui Hiiu pubis tellimiseks läheb...

        Hiljaks jäänud vahetuskohtunik, kes tõttas eelmiselt mängult Keilast, oli täitsa tiba-toba. Aga teades, et oleme koos trenni teinud-mänginud, ja ta on hea mängumees, eeldaks talt veelgi teravamat suhtumist. Näiteks see kolakas, mille Randy mulle vastu jalga kossis nii, et Alfredi pubisse oli kuulda, see ikka puhas pennal. Nagu ka kahe käega selga ja kõhuli, aga ei anta 0:0 pealt.. Pisiasju, mida kohtunik põhjendas arusaadavalt, et üksi ei suuda, oli veel ja sugugi mitte meie kasuks. Aga need polnud NII otsustavad. Ja närvi me küll suurt ei läinud, mitte rohkem, kui Kalju omad. Oma sihik oli vihmas viltu. Närve on nädala pärast vaja. Kui ikka Haiglale kaks korda hooajal kaotada, ega siis pole liigavõitu väärtki. Tuleb Suur Finaal, mingist minifinaalist ärge hämagegi!
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Üldiselt arvan, et peame hakkama kohtumisi videosse võtma. See millised penalteid on meie vastu sellel hooajala antud...ütleksin et päris huvitav.
          Kohtunikult väga hea töö kuni tolle penalti hetkeni... Kusjuures nimetatud ründaja oli juba eelnevalt korduvalt pika jalaga minema löömist takistanud..sai vist ka vea selle eest.
          Mina isegi ausalt ei näinud teda tagant tulemas, olin seljaga ründaja poole...ja siis antakse pennal.
          Andres

          Kommentaar


            Pennu oli pennu Mida sa vaidled Ründaja lõi palli eemale ja kaitse sõitis sisse

            Kommentaar


              Tervitus,

              hea mäng oli eile( Kalju - Trummi)! Kindlasti lõhkus mängu sitt ilm, Kalju meeskondlikus ja Haigla mängijad kes seekord olid tulnud kõvalärmi tegema. Tundub et Kaljut ikka motiveeris see kast, aga eks mõlemad meeskonnad pingutasid 100% ja seda oli näha! Kõrvalt vaatajana ütleks ka et Trummi ei läinud niiväga midagi närvi kui mõnes eelnevas mängus. Ka Kalju poisid oli vaoshoitud!

              Nädalapärast 30.september on tõesti Suur Finaal, ja meie "casillas" ütles et seda on tõesti oodata ka internetti!
              Kohapealt on kindlasti Kalevi kunstmuru staadionil seda parem vaadata!

              Kohtumiseni
              Ellmann 11
              Kiired jalad on need mis edasi viivad

              Kommentaar


                Magister - Mercury 2-4 (0-0)

                Läksime võidu peale mängima, et säilitada põnevus ka heitluses eelviimase koha eest. Aga saime tappa. Kuigi koosseisu poolest oli "Eesti koondis" seekord tipp-topp

                Esimesel poolajal oli mõlemalt poolelt häid ja kingitud võimalusi, aga ära lüüa ei suutnud kumbki. Teise poolaja keskel ei õnnestunud meil kaitses puhtaks lüüa ja Mercury läks juhtima. Hakkasime rohkem tõusma, aga tulemuseks oli veel 2 väravat Mercurylt. Siiski läks veel põnevaks, kui viimase kümne minutiga kõigepealt nurgalöögist ühe ja siis väravaesises saginas ka teise lõime. Lootuseküünal kustus viimasel minutil taas ühe Mercury väravaga.

                Meil oli plaanis võtta hooaja lõpus kolm võitu, mis oleks Mercury ebaedu korral meid nendest ette tõstnud Aga nagu majandusmeestel ikka juhtub, oli plaan oli kehv ja sai põrmustatud juba esimesel "ettemängimisel". Nüüd jääb vaid üle üritada "sekkuda tiitliheitlusse"

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                  Julged mehed Kristiines, et kiirreageerijatega pauguvad Järgmine kord pead vestiga tulema vilistama Kristjan
                  Teeme nüüd ühe asja kohe selgeks ...
                  Mitte keegi Kristiine JK mängijatest ei ole kohtunikku maha lasta lubanud, peksmisega ähvardanud ega ka muid totrusi teha lubanud mis siin kirjas on. Kohtunik sai oma väljateenitud koosa juba väljakul kätte ja see ei sisaldanud isegi roppe sõnu vaid oli lihtsalt valjuhäälne arvamuseavaldus.

                  Kristjan sa peaksid ise peakohtunikuna väga hästi teadma, et sa ei tohi alluda provokatsioonidele ja olenemata sellest mis keegi sulle publiku hulgast ütleb minema sirge seljaga riietusruumi laskumata labastesse vaidlustesse.
                  Mida aga tegid sina, hakkasid peale mängu selles lahmivas emotsioonidest tulenavas vaidluses osalema.
                  Ma ei õigusta seda meie poolehoidja verbaalset rünnakut sinu vastu, vaid mul on pigem kahju et selline asi juhtus, aga sa ei jäänud selles olukorras professionaaliks ja pead aru saama et sellised asjad ei ole sinule kui kohtunikule lubatud.
                  Kristiine JK

                  Kommentaar


                    üks asi on suvaliste obstsöönsuste karjumine ja teine on tapmisega ähvardamine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alari Vaata postitust
                      Teeme nüüd ühe asja kohe selgeks ...
                      Mitte keegi Kristiine JK mängijatest ei ole kohtunikku maha lasta lubanud, peksmisega ähvardanud ega ka muid totrusi teha lubanud mis siin kirjas on. Kohtunik sai oma väljateenitud koosa juba väljakul kätte ja see ei sisaldanud isegi roppe sõnu vaid oli lihtsalt valjuhäälne arvamuseavaldus.

                      Kristjan sa peaksid ise peakohtunikuna väga hästi teadma, et sa ei tohi alluda provokatsioonidele ja olenemata sellest mis keegi sulle publiku hulgast ütleb minema sirge seljaga riietusruumi laskumata labastesse vaidlustesse.
                      Mida aga tegid sina, hakkasid peale mängu selles lahmivas emotsioonidest tulenavas vaidluses osalema.
                      Ma ei õigusta seda meie poolehoidja verbaalset rünnakut sinu vastu, vaid mul on pigem kahju et selline asi juhtus, aga sa ei jäänud selles olukorras professionaaliks ja pead aru saama et sellised asjad ei ole sinule kui kohtunikule lubatud.
                      Kui ma tulen väljakult ära ja mingi meesterahvas ootab mind küljejoone juures ja hakkab sõimama selliste asjadega siis on see okei sinu arust? Rääkimata roppustest, tapmis ähvardustestega, maha laskmistega. Küsi inimeste käest, kes seal seda vestlust või asja pealt kuulasid mis nemad kuulsid ja nägid. Mina ütlresin teie fännile, et te võite jätkata minu sõimamist kui see teid rahustab. Ma ei ütelnud sellele härrasmehel mitte midagi halvustavat. Vaid kuulasin mis temal ütelda on. Üks asi on mängu ajal mingi loba jne, see ei puutugi siia. Aga kui sind oodatakse peale mängu nn ukse ees, see on vähe teine teema. See kui ta mind sõimas roppustega las ta olla, aga maha laskmised ja tapmised on minu jaoks liiast. Mitte ükski teie mängija isegi ei tulnud ja palunud oma fännil tagasi tõmmata. ILMSELGELT tuleb sinu jutust välja see, et mina olen teie fänni käitumises süüdi?

                      Ma ei vasta sulle rohkem ja tegutsen nii nagu õiglaseks pean.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                        Kui ma tulen väljakult ära ja mingi meesterahvas ootab mind küljejoone juures ja hakkab sõimama selliste asjadega siis on see okei sinu arust? Rääkimata roppustest, tapmis ähvardustestega, maha laskmistega. Küsi inimeste käest, kes seal seda vestlust või asja pealt kuulasid mis nemad kuulsid ja nägid. Mina ütlresin teie fännile, et te võite jätkata minu sõimamist kui see teid rahustab. Ma ei ütelnud sellele härrasmehel mitte midagi halvustavat. Vaid kuulasin mis temal ütelda on. Üks asi on mängu ajal mingi loba jne, see ei puutugi siia. Aga kui sind oodatakse peale mängu nn ukse ees, see on vähe teine teema. See kui ta mind sõimas roppustega las ta olla, aga maha laskmised ja tapmised on minu jaoks liiast. Mitte ükski teie mängija isegi ei tulnud ja palunud oma fännil tagasi tõmmata. ILMSELGELT tuleb sinu jutust välja see, et mina olen teie fänni käitumises süüdi?

                        Ma ei vasta sulle rohkem ja tegutsen nii nagu õiglaseks pean.
                        Kordan, kuna sa lugesid minu jutust välja seda mida sa tahtsid lugeda: "Ma ei õigusta seda meie poolehoidja verbaalset rünnakut sinu vastu, vaid mul on pigem kahju et selline asi juhtus."

                        Loe palun uuesti, millises osas olen ma ILMSELGELT kedagi õigustanud, usu mind mul oleks sulle väga palju öelda arvestades seda millise penalti sa meie kahjuks määrasid, aga ei tee seda sest pean seda ILMSELGEKS ajaraiskamiseks ja mängu lõpptulemus sellest ju ei muutuks.

                        Tee nagu paremaks pead, see on sinu kodanikuõigus, ma ei ole sind kuidagi üritanud ümber veenda.
                        Kristiine JK

                        Kommentaar


                          Aloha IV liiga põhi jalgpallurid

                          199361_465171290189792_374796573_n.jpg

                          30. septembril kell 17:00 Tallinnas Kalevi kunstmurustaadionil peetava Eesti meistrivõistluste IV liiga põhja XXI vooru võib nimetada ka liiga SUPPER FINAALIKS. Vastamisi läheb JK Jalgpallihaigla ja SK Trummi. Meie viimane omavaheline mäng lõppes 2:1 võiduga Hiiu staadionil.
                          Toona sahistas palli kahel korral väravavõrku Toomas Eenlo ja vastastel Rafig Adigazalov.
                          Toonase mängu protokolli ja kokkuvõtet saab juba lähemalt uurida: http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/324
                          Omavahel oleme kohtunud täpselt 7 korral - 3 korral oleme nii võitnud kui ka kaotanud ja ühel korral mänginud viiki. Täpsemad tulemused juba allpool:

                          10.06.2012 võit võõrsil 1:2(0:2)
                          29.08.2010 viik kodus 2:2(2:2)
                          16.05.2010 kaotus võõrsil 5:0(3:0)
                          09.08.2009 võit kodus 2:1(1:1)
                          19.04.2009 kaotus võõrsil 6:0(1:0)
                          12.10.2008 võit võõrsil 1:3(1:2)
                          22.06.2008 kaotus kodus 1:3(0:3)

                          Samas on see meie aasta kestnud kodumängude kaunis finaal, kus loosime välja peaauhinnad 32' televiisor, piletid sulle ja kahele sõbrale Eesti-Ungari mängule.
                          Lisaks jalgpallihaigla fännidressi komplekt, 4tk jalgpallihaigla sallid, kõrvaklapid, fotoaparaat ja palju muud...
                          Nii et kohtume juba 30. septembril kell 17:00 Tallinnas Kalevi kunstmurustaadionil. Kui keegi ei tea kus asub, siis aadressiks on Staadioni 8.


                          Tule koos perega ja veedame koos ühe mõnusa pühapäeva

                          Ellmann 11
                          Kiired jalad on need mis edasi viivad

                          Kommentaar


                            Esiteks kohtunik Kristjan. Ei toonud sa ühtegi põhjust, et mix penalt on.
                            Teiseks läksid sa mölaga kaasa ja tegid mängu lõpu hullemakas.
                            Kolmandaks: kes on pealtvaataja ja kes on fänn? Antud mängul polnud fänne näha. Ainult pealtvaatajad. Ja üks neist tuli oma arvamust avaldama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Smart Vaata postitust
                              Esiteks kohtunik Kristjan. Ei toonud sa ühtegi põhjust, et mix penalt on.
                              Teiseks läksid sa mölaga kaasa ja tegid mängu lõpu hullemakas.
                              Kolmandaks: kes on pealtvaataja ja kes on fänn? Antud mängul polnud fänne näha. Ainult pealtvaatajad. Ja üks neist tuli oma arvamust avaldama.

                              Kohtunik ei pea oma otsuseid põhjendama.
                              Väga inetult avaldatud arvamus, igatahes.
                              PS! Minule meeldib Kristiinet vilistada ja need kaks mängu mis ma neid teenindanud olen, jätsid väga positiivse mulje.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Smart Vaata postitust
                                Teiseks läksid sa mölaga kaasa ja tegid mängu lõpu hullemakas.
                                Sellega ma kindlasti nõus ei ole. Kui sa pead kahte mölisemise eest antud kaarti (üks meile ja teine teile) mölaga kaasa minemiseks, siis minul on vastupidine seisukoht.

                                Ülejäänud punktide osas ei viitsi rohkem puid ahju ajada.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X