320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Transferid Itaalias

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

    see aasta on üldse väga imelikke transf. toimunud aga jah eks aega veel on ja suuremad uudised on loodetavasti veel ees...

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

      jajah Lucio kes pidi kindlalt sel suvel klubi vahetama ja kindlalt itaalia suur klubisse maanduma.aga pole midagi toimunud.
      aga viimastel andmetel on Demetrio Albertini maandumas halvemal juhul mõnesse Serie-B meeskonda

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

        Originally posted by EricCantona


        jajah Lucio kes pidi kindlalt sel suvel klubi vahetama ja kindlalt itaalia suur klubisse maanduma.aga pole midagi toimunud.
        aga viimastel andmetel on Demetrio Albertini maandumas halvemal juhul mõnesse Serie-B meeskonda
        Kas ta mitte juba laenulepingu alusel Atleticos ei palli? Uutest arengutest pole nagu miskit kuulda olnud.
        PS. Cantona, sa võiksid oma signatuuri kriitilise pilguga üle vaadata
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

          mis mu signatuuril viga on ???

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

            Originally posted by EricCantona


            mis mu signatuuril viga on ???
            Einoh, ausalt mees, su probleem on ikka tunduvalt sügavam kui ma alguses arvatagi oskasin.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

              Nuno Gomez Benficasse !!!???

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                Cannavaro Interisse!!


                Itaalia spordilehe La Gazzetta dello Sporti andmetel on 29aastase Itaalia
                rahvuskoondise kaitsja üleminekusumma 23 miljonit eurot.

                Seitse hooaega Parmas mänginud Cannavaro sõnul on ta väga õnnelik, et ta saab mängida Interi taolises suurklubis. \"Klubi investeeris minusse väga palju ning seetõttu on neil ka õigus sihte kõrgele seada,\" ütles Cannavaro.

                Cannavaro vastu tundis huvi ka Itaalia meister Torino Juventus ning AC Milan, kuid parima pakkumise esitas Parmale just Inter. \"Juventus oli minu vastu väga huvitatud, kuid ma olen õnnelik, et lõpuks Interisse tulin,\" sõnas itaallane.
                Fc Uuemõisa

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                  Niih


                  Nesta müüdi £21 miljoni eest AC Milani. Allkirjastas ta seal 5-e aastase lepingu
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                    lazio sai kõva pappi !!!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                      Originally posted by EricCantona


                      lazio sai kõva pappi !!!
                      Nesta on täkk! Vägagi täkk vend isegi. Mehel oli küll suht-puht ebaõnnestunud hooaeg Lazio eest, loodan siiski, et ta on tagasi tasemel, mis tal oli paar hooaega tagasi.

                      Ka Lazio seisukohalt vaadates oli Nesta müük igati loogiline, sest klubi oli ja on veel praegugi suurtes finantsraskustes. Aga kuna vabaagendina hangiti endine La Viola ründemees Enrico Chiesa, siis pigem prognoosisin, et müüakse maha just Crespo. Kaudselt oleks toimunud siis vahetus Chiesa Crespo vastu, ainult et kuna Lazio oleks argentiinlase müügi pealt teeninud umbes 30 miljonit naela, oleks klubi sellega suurt kasumit lõiganud. Lisaks sellele on ka Crespo päevapalk tunduvalt suurem kui eelmisel hooaja alguses väravaid löönud Chiesa oma. Paraku on Chiesa juba 32-aastane ning ega teda enam arvatavasti kauaks ei jätku, Crespo on aga kohe päris mitu aastat noorem ning antud hetkel arvatavasti ka parem.


                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                        Ronaldo lõpuks nüüd siis Reali ridades.

                        Kuulukad käivad, et Crespo Interisse Ronaldo asemele.

                        ...and make no mistake about it!

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                          Ja Parma sai Adrian Mutu.Ning Juve Marco Di Vaio.

                          Serie A spetsialistid peaksid mingi nimekirja siia viimase aja transferidest saama, et see kirav pilt selgemaks saaks.Täna keskööks on transfer deadline Euroopas läbi nagu ma olen aru saanud.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                            Crespo Läheb Interisse ja saab Ronaldo numbri 9.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                              Crespo minek interisse on küll väike lohutus interile, aga pea asi on see, et mees teeks parema hooaja kui eelmine oli lazios. Crespo ise on öelnud, et proovib endast parima anda ning näidata interile, et tema ost oli väärt môte! Meeldiv kuulda, et mees on vôitlusvaimu täis

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Transferid Itaalias\'

                                Originally posted by treze


                                Crespo minek interisse on küll väike lohutus interile, aga pea asi on see, et mees teeks parema hooaja kui eelmine oli lazios. Crespo ise on öelnud, et proovib endast parima anda ning näidata interile, et tema ost oli väärt môte! Meeldiv kuulda, et mees on vôitlusvaimu täis
                                Ja kust sa, Treze, seda lugesid? Soccerage.com\'ist maybe? Mida ta oleks pidanud siis ütlema? Seda, et ta ei tahtnud Inter\'isse minna ning on väga pettunud ja et tal poh, kuna ta armastas Lazio\'t ja Interis ta kohe kindlasti nii tõsiselt mängima ei hakka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X