320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Superkarika finaal!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas 818 Vaata postitust
    Ega sinuga kah mitte.
    ma juba vanamees aga tegelt ma ei taht sinu kohta midagi öelda vaid seda, et EJL laseb ikka vanamoodi. Ehk siis ikka ei tehta mitte midagi selleks,et rahvast staadionile saada
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #17
      RRRRRRRRrrrrrrrrrrrevolutsiooni on vaja! Tuld, verrrrrrrrrrrd ja pisaraid...
      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

      Kommentaar


        #18
        Ah ärge virisege.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ah ärge virisege.
          Sinu arust on see siis normaalne? Ilusad suured lubadused küll, et tahetakse oma piirkonna elanikega side luua, kuid mitte mingit sidet ei saagi tekkida, kui isegi ei viitsita mängude reklaamimisega vaeva näha. Okei, võib-olla ei taheta nende flaierite ja plakatite tegemise peale raha kulutada, aga no internetis reklaamimine on ju ometigi tasuta. Selles osas tuleks õppust võtta Kaljust, kes oskab väga hästi ära kasutada interneti võimalusi.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
            ...aga no internetis reklaamimine on ju ometigi tasuta. Selles osas tuleks õppust võtta Kaljust, kes oskab väga hästi ära kasutada interneti võimalusi.
            Internetis reklaamimine reeglina ikkagi maksab...Ja mitte vähe.
            Näiteks postimehes:
            Pisike reklaam lehe ääres maksab 50€ päevas ning reklaam lehe päises üle 1000€.
            Soccernetis on vastavad hinnad 15 ja 50 aga külastatavus kordades väiksem. Samuti inimesed, kes külastavad soccernet.ee'd, külastavad ka jalgpall.ee'd, kust leiavad sellekohase uudise.
            Miks Soccernet.ee's üldse selle kohta uudist ilmunud ei ole?!

            Aga muidugi võiks klubid enne suur finaali/avamängu mingi lihtsagi flaieri oma piirkonnas olevatesse postkastidesse panna...Klubide ja Jalgpalli Liidul paraku huvi, peale hakkamine ja ressurss puudub.
            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
              Internetis reklaamimine reeglina ikkagi maksab...Ja mitte vähe.
              Näiteks postimehes:
              Pisike reklaam lehe ääres maksab 50€ päevas ning reklaam lehe päises üle 1000€.
              Soccernetis on vastavad hinnad 15 ja 50 aga külastatavus kordades väiksem. Samuti inimesed, kes külastavad soccernet.ee'd, külastavad ka jalgpall.ee'd, kust leiavad sellekohase uudise.
              Miks Soccernet.ee's üldse selle kohta uudist ilmunud ei ole?!

              Aga muidugi võiks klubid enne suur finaali/avamängu mingi lihtsagi flaieri oma piirkonnas olevatesse postkastidesse panna...Klubide ja Jalgpalli Liidul paraku huvi, peale hakkamine ja ressurss puudub.
              Ma pidasin tegelikult silmas näiteks Facebooki ja Twitterit.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                Internetis reklaamimine reeglina ikkagi maksab...Ja mitte vähe.
                Näiteks postimehes:
                Pisike reklaam lehe ääres maksab 50€ päevas ning reklaam lehe päises üle 1000€.
                Soccernetis on vastavad hinnad 15 ja 50 aga külastatavus kordades väiksem. Samuti inimesed, kes külastavad soccernet.ee'd, külastavad ka jalgpall.ee'd, kust leiavad sellekohase uudise.
                Miks Soccernet.ee's üldse selle kohta uudist ilmunud ei ole?!

                Aga muidugi võiks klubid enne suur finaali/avamängu mingi lihtsagi flaieri oma piirkonnas olevatesse postkastidesse panna...Klubide ja Jalgpalli Liidul paraku huvi, peale hakkamine ja ressurss puudub.
                Ilmselt peeti silmas kalju aktiivset tegutsemist näoraamatus, sama kehtib ka Kalevi kohta. Samas tundub, et liidu ja flora "turundajad" istuvad asula tänaval, pöial perses ja arutavad kas päike sulatab tribüünid puhtaks või peaks keegi midagi ette võtma...
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Ilmselt peeti silmas kalju aktiivset tegutsemist näoraamatus, sama kehtib ka Kalevi kohta. Samas tundub, et liidu ja flora "turundajad" istuvad asula tänaval, pöial perses ja arutavad kas päike sulatab tribüünid puhtaks või peaks keegi midagi ette võtma...
                  Flora kohta ei oska öelda aga jalkaliidu, Kalju ja Paide Facebooki jälgides võin öelda et seal käib küll päris kirev ja aktiivne elu. Kõik kolm teevad asja pühendumusega ja hästi.
                  http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                    Flora kohta ei oska öelda aga jalkaliidu, Kalju ja Paide Facebooki jälgides võin öelda et seal käib küll päris kirev ja aktiivne elu. Kõik kolm teevad asja pühendumusega ja hästi.
                    Jutt käib konkreetsest mängust! Kui Kalju on oma esimest liigamängu juba kuu või rohkem kedranud seal siis millal ilmus liidul mingi inf superkarika finaalist? Nädal enne finaali?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Nädal enne finaali?
                      4 päeva enne mängu...

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                        Ma pidasin tegelikult silmas näiteks Facebooki ja Twitterit.
                        Selge.

                        Lõuaraamatu ja eriti veel twitteriga on selline lugu, et seda ikkagi jälgivad juba fännid, kes teavad, et hooaeg algab märtsis ja superkarikaga. Ma ei tahaks küll uskuda, et mõnele fännile see uudisena tuleb.

                        Aga olen teiega päri, reklaami peaks tegema. Kasvõi selleks, et äkki mõni fänn vajutab jaga nuppu.
                        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                          Selge.

                          Lõuaraamatu ja eriti veel twitteriga on selline lugu, et seda ikkagi jälgivad juba fännid, kes teavad, et hooaeg algab märtsis ja superkarikaga. Ma ei tahaks küll uskuda, et mõnele fännile see uudisena tuleb.

                          Aga olen teiega päri, reklaami peaks tegema. Kasvõi selleks, et äkki mõni fänn vajutab jaga nuppu.
                          Ole nüüd, FBs on Kalju fänne üle 7k inimese, julgen pakkuda, et vähemalt 500 inimest ei ole tegelt väga kursis, mis see Kalju ongi, rääkimata siis sellest, et nad ilma FBta peaksid teadma, mil mängud on või kes selles tiimis üldse mängivad.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Ole nüüd, FBs on Kalju fänne üle 7k inimese, julgen pakkuda, et vähemalt 500 inimest ei ole tegelt väga kursis, mis see Kalju ongi, rääkimata siis sellest, et nad ilma FBta peaksid teadma, mil mängud on või kes selles tiimis üldse mängivad.
                            Nii palju kui mu vanaisa Eesti jalgpall üldse huvitab(pigem suusatamine, kergejõustik, korv- ja võrkpall), hoiab ka tema Nõmme Kaljule pöialt, sest kodukohale kõige lähemal...Mitte, et ta kunagi mängu kohapeale vaatama läheks.
                            Ei ole tal mingit Facebooki, Twitterist rääkimata ning ka tema ei tea enamikku Kalju mängijatest aga ometi teab, et superkariaks on tulemas. Usun, et selliseid inimesi on veel seega see jääb ikkagi tasakaalu.

                            Ise leian, et peale klubi/föderatsiooni on ka fännide enda asi karikate ja liigamängude promomine. Eelmisel hooajal vedasin sõpru pea igale Flora kodumängule ja aastalõputurniirile. See aasta meil ka superkarikale minek.
                            Taoline sõbralt/tuttavalt tuleb promo on kindlasti parem kui netis mõni bänner, mille 1/5ndik adblockiga nagunii ära blokeerinud.
                            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Ole nüüd, FBs on Kalju fänne üle 7k inimese, julgen pakkuda, et vähemalt 500 inimest ei ole tegelt väga kursis, mis see Kalju ongi, rääkimata siis sellest, et nad ilma FBta peaksid teadma, mil mängud on või kes selles tiimis üldse mängivad.
                              Mario, ma ütleks, et 7k inimest, kes on like vajutanud mitte 7k fänni Kui kõik fännid oleks, siis njah...paljudel oleks mitte üks klubi mida nad fännavad, vaid mõnel lausa terve ML klubid korraga See kampaania mida tehti Kalju jaoks...see on inimesed natuke segadusse ajanud...toeta Nõmmet...kui ma seda vaatasin siis jäi mulje nagu toetaks Nõmmet kui linnaosa mitte klubi...hiljem sain aru, et Kalju on see mitte linnaosa. Tean päris paljusid kes nii like (või oli see meeldib nupp) vajutasid. Aga igatahes kampaania oli väga hea ja kuna nii paljud on meeldib sellega vajutanud siis otseloomulikult tuleb ka reklaami palju rohkematele inimestele.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                                Lõuaraamatu ja eriti veel twitteriga on selline lugu, et seda ikkagi jälgivad juba fännid, kes teavad, et hooaeg algab märtsis ja superkarikaga. Ma ei tahaks küll uskuda, et mõnele fännile see uudisena tuleb.
                                Küllap on lõuaraamatu tegemistega kursis ka Lõua Marco ja ta on Superkarika mängul olemas.
                                Loodetavasti näitab ta soojendusharjutusi fännidele, et neil väga külm poleks.


                                Selline harjutus peaks Flora fännidele kindlasti meeldima



                                Lisatud failid
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X