320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Superkarika finaal!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Dude, sick dude.
    Mul on twitteri listis selline asi nagu estfootball. Ma ei tea kui palju see jalkaliiduga seotud on. Nende viimane postitus oli oktoobri alguses.

    Kommentaar


      #32
      saan ma õigesti aru, et Rein laadis enda arvutist selle pildi?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        saan ma õigesti aru, et Rein laadis enda arvutist selle pildi?
        Pean sind kurvastama, ei laadinud enda arvutist.
        Laadisin siit- http://forums.fitness.ee/uploads/mon...1325161300.jpg

        Kui sa lisad urlit pildi ja jätad Retrieve remote file and reference locally ette linnukese, siis ta viskab väikese pildi ja kui sa backspasega kustutad selle pildi ja laed pildi ilma linnukeseta, siis ta jätab lisaks nn. näidispildi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Pean sind kurvastama, ei laadinud enda arvutist.
          Laadisin siit- http://forums.fitness.ee/uploads/mon...1325161300.jpg

          Kui sa lisad urlit pildi ja jätad Retrieve remote file and reference locally ette linnukese, siis ta viskab väikese pildi ja kui sa backspasega kustutad selle pildi ja laed pildi ilma linnukeseta, siis ta jätab lisaks nn. näidispildi.
          Näiteks on veel võimalik liitium-ioon mikroakude arhitektuuri optimeerimisega luua arvutisimulatsioone...kas jutt käib ikka jalgpallist?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
            Näiteks on veel võimalik liitium-ioon mikroakude arhitektuuri optimeerimisega luua arvutisimulatsioone...kas jutt käib ikka jalgpallist?

            Milles mina nüüd süüdi olen?
            Inimene küsis ja ma vastasin. Sa oled lihtsalt kade, et ma nii ilusa pildi leidsin ja tundub, et Jasper on ka kade.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #36
              Sul on see pilt kindlasti desktopil

              Mängust: kas mingit teelurri ka pakutakse?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas marcello Vaata postitust

                Mängust: kas mingit teelurri ka pakutakse?
                EJL pressiteatest: Staadioni väravad avatakse teisipäeval kell 17:45. Kohapeal on avatud toitlustuspunkt.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #38
                  Mingit telepilti on vist liiga palju tahetud?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #39
                    TV6 ei saa programmi ära jätta.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      TV6 ei saa programmi ära jätta.
                      Väga piinlik!

                      Kommentaar


                        #41
                        LIVE ülekanne - 40 minutit enne kohtumise algust on näha tribüünidel umbes 5 pealtvaatajat, protsentuaalselt enamuse moodustavad välimuse järgi välismaalased.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Mingit telepilti on vist liiga palju tahetud?
                          telepildi puudumine pole mitte isegi piinlik enam, vaid kaugelt üle selle piiri läinud.
                          see pole isegi enam mitte labaselt solvav.
                          see on peaaegu et kuritegelik hoolimatus.

                          EJL, ERR - mis teil seal majades ometi toimub?
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            #43
                            krt võtaks kas jalgpall on rahvuskultuuri osa või ei ole ta seda mitte?
                            kas superkarika finaal on vähemalt teoreetiliselt see kohtumine kus peaks kohtuma eesti kaks kõige tugevamat satsi?
                            või on veel mõni eestisisene kohtumine sellest tähtsam? erinevalt koondisemängudest ei tule keegi teine siia selle teleülekannet tegema, ikka meie ise peame sellega hakkama saama.

                            kes veel peale ERR peaks sellega tegelema?
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              #44
                              Kuuldavasti anti Gert Kamsi medal Raio Piirojale. Kuna ametlik mänguprotokoll pole veel Urmarini jõudnud, siis pole ka veel võitjate nimekiri päris ametlik, aga kui ka kohtunikud on Flora paremkaitsja nimeks kirjutanud Raio Piiroja, siis vähemalt Kams peab sellest võidust suu puhtaks pühkima.

                              Teiseks tahaks tugevalt kritiseerida turundusosakonda, kes tundub, et ei soovi üldse uute fännide tulekut jalgpalli juurde. Nimelt sain ma alles poolajal teada, et ajakirjanikele on ette nähtud soojad kohad klaasi taga koos tee, buffee-laua ja kuulsuste Mart Poomi ja Aavo Sarapiga. Kui mina sinna jõudsin, siis olid kõik vanad ja teenelised ajakirjanikud (Järvela-Ott ja Kalveti-Madis) juba endal näod punni puginud, aga uuematele tulijatele sellest mõistagi teada ei antud. Kas oleks siis raske olnud netireklaami või kasvõi Facebooki kaudu seda reklaamida? Peale selle pidin ma ISE maksma hotdogi ja tee eest, kuigi korrektse info korral oleks saanud seda tasuta. Fakk.

                              Kommentaar


                                #45
                                Chac saa aru kõigil puudub huvi seda hoovijalgpalli vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X