320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Superkarika finaal!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vähemalt Pihl on väga norm kommentaator. Kalkuni ja Osila kõrval vastu ainuke ETVst, keda kannatab kuulata.

    Rahvast tundub normaalselt olevat

    Kommentaar


      mul töötab nüüd viimased 4-5 minutit kenasti

      Kommentaar


        http://korner.ee/live.php mul hakkas siit tööle

        Kommentaar


          kes err-i lahti ei saa: http://otse.err.ee/iframe/live.aspx?channel=eri

          Kommentaar


            Vai vigurvänta, Rättelilt selline löök.

            Kommentaar


              Kus mängiti 1997-2001 aastatel Superkarikat? Ega ometi mitte Kadriorus?

              Loodaks Pihla tõesti näha ka koondise mänge kommenteerimas. Igaljuhul etem, kui see Tiisler

              Kommentaar


                päris pikat mängiti superkarikas hooaja lõpus, seega Kadriorus ikka.

                Kommentaar


                  Huvitav paljud oma meistriliiga ennustust korrigeerivad?

                  Kommentaar


                    Superkarika põhjal pole põhjust midagi muuta, aga Levadia oli muidugi täna väga muljetavaldav.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                      no blääd jooksed poodi, et käbe enne striimimist õlled ära tuua ja siis tra kuulad 10 minti mingit pininat, peale mida vahid tühja sport.err.ee lehte, tüüpiline lugu rsk.
                      Mul oli täpselt sama algus, aga erinevalt sinust nägin ma mängu ilusti


                      Kaljule kaljukindel kaotus. Kaitse nõrk ja rünnak puine ning nüri. Ilmselt see Soomes saadud sitt tulemus ei olnud õnnetus, vaid reaalsus. Aga vaatamata sittadele tulemustele seni, pakun ikkagi Kaljut ML tiitlivõitjaks. Vabandust, PL tiitlivõitjaks.

                      Kommentaar


                        Selliseid mänge tuleb ette ja kuuldavasti oli Smisko ka ülimalt hea olnud. Väga hea, et selline tulemus enne hooaega, mehed tõmmati natukene tagasi. Ma olen üpris kindel, et Kalju tuleb see aasta Eesti Meistriks.

                        Kommentaar


                          Rättel on ikka uskumatult hea omas elemendis. Terav ja kiire ning ülihea pallihoidmisvõimega. Ootaks, millal vaikselt A-koondise sõprusmängudel katsetama hakatakse.

                          Kommentaar


                            Levadia, Victoria
                            Kalju sai kindlalt sutti
                            Hooajaks motti tõstev karikavõit ja võit meistri üle, pole paha !

                            Kommentaar


                              Golden Star Managementi sõnul olevat Rättel eelmine kuu kuskil Rootsi kõrgliigaklubi juures testimisel käinud ja sealt kandist pidavat siis nüüd tal ka pinksalt silma peal hoitama. Võib läbimurde hooaeg tulla

                              Kommentaar


                                ERRi jopedega kaameramehed lahkusid nii ˇ5 min enne mängu lõppu, oli sportlandil veel mingi nurga all kaamerat? Või lasi etv netist vaatajad täitsa üle?

                                Mingi 10-15 minutit umbes-täpselt kestis ülekanne pärast lõpuvilet veel edasi. (Intervjuud ja parimad momendid/väravad)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X