Lehekülg 1, kokku 12 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 236
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane Fänniplagud koondisemängudel

Kodanikud seltsimehed kaasfännid,

tere.

Panen siia uue teema püsti, et hoida universaalsena (mitte ainult möödunud play-offide kontekstis) fänniplagude teema, seda just koondisemängude võtmes.
    Nagu mäletame, sai koduse play-offi ajaks korjanduse kaasabil valmis treitud hulk kenakesi plagusid. Juba paari kuu pärast on aeg need taas välja kraamida (enamus neist asub praegu EJL-s).

Teema algatuseks meenutan, et eelmisest korjandusest jäi tänu trükkija sõbralikkusele üle 90€ raha, mille ta meile 50% allahindluse näol kinkis. See raha seisab endiselt minu kontol ja ootab hetke, millal samuti plaguatribuutikaks teisenduda. Seega, kui kellelgi on häid ideid, milliseid (kellele?) plagusid valmistada, millis(t)eks mängu(de)ks, siis see teema on see koht, kus nokk lahti teha.

Samuti võtke palun lahkesti sõna ka kõik muud plaguvalmistajad. Mitu inimest on minu käest juba nõu küsinud ja võimaluste ning oskuste piires olen neid ka aidanud. Teen seda ka edaspidi! Küsida võib kõike plagundusse puutuvat. Ma ei ole mingi plagukunn, aga eluala tõttu siiski kaunis kenasti kursis kõikvõimaliku tehnika ja kohtade ja muu asjassepuutuvaga.

Korraldage korjandusi, arutlege, näidake sketshe ja eskiise, kritiseerige ja mölisege (kui vaja) jne.

Tagasi seisva 90€ korjandusraha juurde. Arvan, et Balti turniiri ajaks oleks selle raha eest paslik toota juurde paar-kolm isiklikku bannerit mõnele koondisemehele. Endal on meeles mõlkunud Klavan ja Jäku. Pakkuge omi variante, sloganeid jne. Võivad ju olla ka mingid üldisemat laadi plagud - loopige ideid!

Mörr.

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Kuskil pakuti välja "Vastase niidab jalust Enar Jäägermeister", mis minu arust kõlab hästi.

edit: paneks pildi ka kõrvale, kus mingirsorti pudel nt. ei pea olema just jäägermeister. võib ka panna kirja "serveerida külmavereliselt" vms.

Asjahuviline Kasutaja yordan avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2004

Algupärane

bännerid on ajast ja arust... nende valmistamine ei näita eesti jalkafännide just liigset loovust. 90 EURi on selline raha, mille eest saaks juba ühe korraliku, kogu fännitribüüni katva, tifosi ära teha. plaanimist, meisterdamist ning aega läheb muidugi rohkem kui bänneri tegemiseks, kuid tulemus tuleks ka mõõdetamatult erilisem!

Reservmängija Kasutaja Singi kaupmees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

balti turniiriks, siis kui lätiga finaalis mängime:
    Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Võtame Ojamaa soojalt A koondisesse vastu: Ojamma Time! (koos kirjavigadega) või eestitatult: Uus Konstaabel On Majas!

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas yordan Vaata postitust
    bännerid on ajast ja arust... nende valmistamine ei näita eesti jalkafännide just liigset loovust. 90 EURi on selline raha, mille eest saaks juba ühe korraliku, kogu fännitribüüni katva, tifosi ära teha. plaanimist, meisterdamist ning aega läheb muidugi rohkem kui bänneri tegemiseks, kuid tulemus tuleks ka mõõdetamatult erilisem!
    Noo, plagu on parem kui tühi reeling. Ning bännerile annab ka midagi loovat disainida. Samuti on mõeldavad ju nii bännerid kui ka tifod koos, nö sümbioosis. Kõvv küll.

Siinkohal tahaks veelkord tänada markofkini väärt nõuannete ja teadmiste jagamise eest! Loodetavasti saab varsti ka Rakvere Tarvas oma staadionit kaunistama ja mängijaid motiveerima 1-2 bännerit.

Algupärane

Balti turniiri suviselt mittekaineid meeleolusid arvestades, lisades siia meie FIFA top 50 staatuse - pakuksin välja visualiseerida meie balti armsaid naabreid kergelt solvava uue Balti kaardi: Läti uus asukoht oleks Ruhnu saar, Leedu asetseks pisikesel maalapil Köningsbergi lähistel - ülejäänud Baltikum on mõistagi Suur-Eesti territoorium

Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

tuletan meelde, et üleolevalt suhtudes oleme alati kaotanud. pigem võiks omadele motiveerivaid plagusid teha.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Kas ma mäletan õigesti, et seal Eesti-Iiri teemas olnud kavanditest jäi see "Meie higi. Meie veri. Nende pisarad." tegemata?
    Kui jah, siis võiks seegi uuesti kõne alla tulla.

Enar Jäägri bänneril võiks nime tõttu olla kuidagi kujundatud kaheraudne jahipüss.

Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Aga miks mitte trumpaks Ojamaa Motherwelli sherifi plagud üle. Kuna Ojamaa veel niipea koondisesse ei tule, siis on nendega aega. Chuck Norrise naljad vist veel nii vanad ka pole(?) et asendaks näiteks ta pea Ojamaaga. "The New Chuck Norris in town" vms

vs

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Kas ma mäletan õigesti, et seal Eesti-Iiri teemas olnud kavanditest jäi see "Meie higi. Meie veri. Nende pisarad." tegemata?
    Kui jah, siis võiks seegi uuesti kõne alla tulla.

Enar Jäägri bänneril võiks nime tõttu olla kuidagi kujundatud kaheraudne jahipüss.
    Ei, see "Meie veri..." sai kenasti tehtud

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

palju kogu fännika suurune plagu maksaks v see pigem hiigel suur lipp? oleks ju vahva nt lipupeal Eesti labiaegade dream team v moni toetav lause vms. http://img315.imageshack.us/img315/1717/dsc091630ol.jpg pm midagi sellist.
    after this kind of goal - is Vassiljev still homo sapiens or a man from another planet ?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    palju kogu fännika suurune plagu maksaks v see pigem hiigel suur lipp? oleks ju vahva nt lipupeal Eesti labiaegade dream team v moni toetav lause vms. http://img315.imageshack.us/img315/1717/dsc091630ol.jpg pm midagi sellist.
    Vastus on: sigakallis. Räägin VÄGA umbkaudu numbrites praegu, teadmata mõõte ja evimata konkreetset juttu ühegi trükkijaga: isegi kui teha mingi odavama otsa tekstiili peale, siis ikkagi sigakallis. Mis selle suurus seal pildi peal võib olla, mingi 25x90 meetrit ehk? Mahu pealt räägiks veidi alla ka... 20 000€ + km kanti tuleb see hind. Nii ongi. Raju. Isegi, kui sponsorid leiaks ja pool maha saaks, siis kui tõenäoline see oleks, et ca 12 000€ fännide hulgas kokku korjaks? Mitte et ma suurelt unistamise poolt ei oleks, iga kell olen, aga selline asi jääb meile mõneks ajaks kättesaamatuks siiski.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Vastus on: sigakallis. Räägin VÄGA umbkaudu numbrites praegu, teadmata mõõte ja evimata konkreetset juttu ühegi trükkijaga: isegi kui teha mingi odavama otsa tekstiili peale, siis ikkagi sigakallis. Mis selle suurus seal pildi peal võib olla, mingi 25x90 meetrit ehk? Mahu pealt räägiks veidi alla ka... 20 000€ + km kanti tuleb see hind. Nii ongi. Raju. Isegi, kui sponsorid leiaks ja pool maha saaks, siis kui tõenäoline see oleks, et ca 12 000€ fännide hulgas kokku korjaks? Mitte et ma suurelt unistamise poolt ei oleks, iga kell olen, aga selline asi jääb meile mõneks ajaks kättesaamatuks siiski.
    nihhhujaa, pohlak peab fännide jaoks rahakotti kergendama. tahab ka ju tema et käiks rohlem rahvast ja asi oleks vaatemängulisem
    after this kind of goal - is Vassiljev still homo sapiens or a man from another planet ?

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

isegi kui teha mingi odavama otsa tekstiili peale, siis ikkagi sigakallis. Mis selle suurus seal pildi peal võib olla, mingi 25x90 meetrit ehk? Mahu pealt räägiks veidi alla ka... 20 000€ + km kanti tuleb see hind. Nii ongi. Raju. Isegi, kui sponsorid leiaks ja pool maha saaks, siis kui tõenäoline see oleks, et ca 12 000€ fännide hulgas kokku korjaks? Mitte et ma suurelt unistamise poolt ei oleks, iga kell olen, aga selline asi jääb meile mõneks ajaks kättesaamatuks siiski.
    Pakuks pigem 25x60 m ja trükk pole ainus võimalus. Palju vabatahtlikke osavaid maalreid võivad ka töö ära teha

Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Selle video peale tuleb pisar silma, ausõna.

Halastamatu tõde on muidugi ka see, et siin meie maal on lihtsam see hunnik raha kokku ajada kui midagi sellist vabatahtlikkuse alusel läbi viia. Võib-olla ma olen ülekohtune, ma ei tea, öelge, kui olen. Aga paraku mul on vabatahtliku panustamisega kogemusi ja jumal paraku... Ei lähe just väga kaua, kuni algatust jäävadki kandma paar entusiast-aktivisti, sest ülejäänud hajuvad lihtsalt laiali. "Mul on töö, mul kodu, mul trenn, ma ei saa koolist ära, mul on loengud õhtuti..."

Aga võib-olla on asi lihtsalt minu julguses. Mina ei julgeks PRAEGU millegi sellise algatamist ja veel vähem vedamist ette võtta...

Liitus foorumiga
    Oct 2004

Algupärane

ainult hädaldamist siit tulebki.. koondisefännid, kurat, kui otsatribüünile saate 1000 inimest kokku, siis asi see 10-20 inimest ning 1 andekas kunstnik leida ei ole. rohkem pealehakkamist ja vähem ainult häid mõtteid foorumis!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Üks asi veel. Targemad ja teadjad, selgitage. Enne playoffi jooksis läbi mõte mosaiiki teha värviliste A4 paberitega. Spekuleerides: kuidas EJL sellesse suhtuda võiks? Halekoki areenil on alati korralikult tuult, mõned üksikud suvised mängud on olnud, kus staadionkatlas on tuulevaikne. Kas EJL poolt (jah, ma sain juba aru, et ma peaks tegelt seda neilt endilt küsima, aga hästi) võiks tulla kaikaid, teemal "kuidas tagate, et need paberid mängu ajal väljakule lendama ei hakka?" Sellepärast küsin, et juba Jansa megabanneri ülespaneku ajal tuli hädakisaga ametnik, "mida te teete, banneri alaserv ulatub 20 cm üle reelingu alaserva, see varjab tehnilise delegaadi vaate ära, meil tuleb õudne jama jne jne jne jne jne".

Üks mosaiik või ka lihtsalt kuramuse sinised paberid kõlaks ju päris peenikeselt, kui see läbi viia... Ei?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas yordan Vaata postitust
    ainult hädaldamist siit tulebki.. koondisefännid, kurat, kui otsatribüünile saate 1000 inimest kokku, siis asi see 10-20 inimest ning 1 andekas kunstnik leida ei ole. rohkem pealehakkamist ja vähem ainult häid mõtteid foorumis!
    Nõus. Hakkame peale. Millega sina panustad?

Liitus foorumiga
    Oct 2004

Algupärane

Nõus. Hakkame peale. Millega sina panustad?
    ei ole koondise tulihingeline toetaja.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud