Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 236
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas yordan Vaata postitust
    ei ole koondise tulihingeline toetaja.
    Case closed.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

ainult hädaldamist siit tulebki.. koondisefännid, kurat, kui otsatribüünile saate 1000 inimest kokku, siis asi see 10-20 inimest ning 1 andekas kunstnik leida ei ole. rohkem pealehakkamist ja vähem ainult häid mõtteid foorumis!
    Tsitaat Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Nõus. Hakkame peale. Millega sina panustad?
    puhas kuld, rsk.....

Asjahuviline Kasutaja yordan avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2004

Algupärane

Jah, toetan ise Eesti III liiga satsi ning kuigi meid on kümnetes kordades vähem, on esimene kogu annelinna staadioni tribüüni kattev tifosi juba valmistamisel... Selleks ei lähe vaja ei palju finantsi ega meeletult aega, lihtsalt veidi pealehakkamist ning häid mõtteid. Koondise fännid, kui Eesti jalgpallikultuuri kõige rohkemaarvuline ning pikaajalisem organisatsioon peaks siis ammugi sellise plagu tegemiseks võimeline olema...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Äkki sa siis niisama halamise kõrval, kuidas kõik ainult halavad, äkki valgustad seda oma projekti väheke, mitte ei plõksi siin niisama? Praegu kõlab see sinu jutt ainult stiilis "eri kinomehed, ei saa A Le Coqi tribüüni üle tõmmatud tifosiga. Me Annelinnas küll tõmbasime TERVE tribüüni üle..."

Räägi: mis, kuidas, kes, mihuke, kus, millal?

Liitus foorumiga
    Oct 2004

Algupärane

no nii nagu tavalist tifosit ikka tehakse. võtad mõõdud, ostad selles koguses valget riiet (mingist a la Abakhanist või muudest kohtadest) - selleks kõlbab ka kõige odavam saadaolev valge riie. Siis joonistad mõõtkavas kavandi ja, kasutades rulle, pintsleid ja muid abivahendeid maalid kavandi riidele, mis eelnevalt on kokku õmmeldud. Kuna tifosi efekt paistab välja distantsilt, siis ei tasu muretseda, et detailid väga täpselt välja ei tule - kaugelt jääb ikka igati uhke ning kõva värk.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Enamus siin ilmselt aimab, mis on tifosi, ses mõttes ma usun pole vaja seletada

Ma pigem pidasin silmas tehnilist poolt: kus teete, kes teeb, kuidas tööjaotus jne. See ei ole just hrustsovka köögis põlve otsas valmis viskamise asi või kuidas? Palju inimesi asjaga seotud on? Palju maksma läks? Kust raha tuli? Kes kujundas? Kus õmblete? Mis värvid? Kuidas piirjoned peale kandsite? Jne jne jne. Ära ole kade.

Liitus foorumiga
    Oct 2004

Algupärane

15x3 m valget riiet läheb maksma suurusjärgus 100 EURi, midagi veel juurde värvide ostmiseks ning tuleb suhteliselt soodne kogu see üritus.. kujunduse mõtleme ise ning parema käega toetajad panevad selle kavandina paberile. kokku õmblema ei pea, kuna riie ongi 3m laiune. ja ega muidu ei oleks see õmblemine ka raske, lihtsalt tuleb õmblusmasinale valu anda.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

kõlab nagu plaan
    after this kind of goal - is Vassiljev still homo sapiens or a man from another planet ?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

selle peale saab ainult sõnatu olla, toeta teleka ees ja siin foorumis edasi
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Üks asi veel. Targemad ja teadjad, selgitage. Enne playoffi jooksis läbi mõte mosaiiki teha värviliste A4 paberitega. Spekuleerides: kuidas EJL sellesse suhtuda võiks? Halekoki areenil on alati korralikult tuult, mõned üksikud suvised mängud on olnud, kus staadionkatlas on tuulevaikne. Kas EJL poolt (jah, ma sain juba aru, et ma peaks tegelt seda neilt endilt küsima, aga hästi) võiks tulla kaikaid, teemal "kuidas tagate, et need paberid mängu ajal väljakule lendama ei hakka?" Sellepärast küsin, et juba Jansa megabanneri ülespaneku ajal tuli hädakisaga ametnik, "mida te teete, banneri alaserv ulatub 20 cm üle reelingu alaserva, see varjab tehnilise delegaadi vaate ära, meil tuleb õudne jama jne jne jne jne jne".

Üks mosaiik või ka lihtsalt kuramuse sinised paberid kõlaks ju päris peenikeselt, kui see läbi viia... Ei?
    Midagi sellelaadset?
    Õu jee

-e- sinimustvalge taustal 11 mängumehe kujud ja rahvustunne+toetus mansale laes. Juhhei

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ei leidnud sobivat teemat aga kas see ei oleks reaalne kui kodumängudel oleks rahakogumis kastid vms nagu poodides. iga turvavärava juures, igayks kes soovib viskab endajaoks jõukohase summa, et just taoliste asjade jaoks rahakoguda. Fännitavaari abipaket.
    after this kind of goal - is Vassiljev still homo sapiens or a man from another planet ?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ei leidnud sobivat teemat aga kas see ei oleks reaalne kui kodumängudel oleks rahakogumis kastid vms nagu poodides. iga turvavärava juures, igayks kes soovib viskab endajaoks jõukohase summa, et just taoliste asjade jaoks rahakoguda. Fännitavaari abipaket.
    Kaalumist väärt mõte, aga selle asjaajamisega peaks Jalgpallihaigla tegelema. Igasuguse laiadelt massidelt annetuste kogumisega peab ikka suht kuradi korrektne olema, see ei ole foorumist paari soti kokku ajamine. Vist ilmselt ka mingid juriidilised ja raamatupidamislikud nõksud ilmselt seal juures?

Nüansikas, aga kaalumist väärt mõte!

Mida ma öelda tahan on see, et ma olen juba jupp aega mõelnud, et peaks Jalgpallihaiglasse astuma, oleks ehk kergem asju ajada).

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Selline mosaiik töötaks Arenal kõige paremini küljetribüünil aga sealset rahvast arvestades võib olla kindel, et vähemalt 30-40 protsenti ei viitsiks paberit üles tõsta, samuti tullakse liiga hilja oma kohale.

Minu arust oleks kõige efektsem tervet tribüüni kattev tifo (+ eelnevalt mingi tekstiga plagu näiteks risti üle fännika keskmise osa). Lõunatribüünile mõõtudega u. 25x60 m= 1500 m2. Yordan jutu järgi saab lihtsamat riiet umbes 2,22 eur/m2. 1500 m2 puhul siis hinnaks 3330 euri, mis ei tohiks olla ületamatu kulu kui teha avalik korjandus ja õnnestub kaasata 300-400 inimest. Lisandub muidugi värvikulu jne. Kui väga keerulise joonise tegemine läheb liiga raskeks, siis võib ju ka lihtsalt sini-must-valgeks võõbata Rumeenia mänguni on aega tegelikult piisavalt, kui hakata lähiajal tegutsema.

Markofkinit ennetades pakuks endapoolseks panuseks eelkõige rahalist toetust. Projekti reaalne teostamine peaks toimuma siiski Tallinnas. Kas on reaalne saada kokku u. 10-20 vabatahtlikku?
    Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Mosaiik töötaks kahtlemata kõige paremini küljetribüünil, foto järgi oleks parem mustrit paika ajada ja kohti on ka rohkem, fännikas jääb kitsaks selle jaoks enivei. See kohaletulemiseprobleem on raudne probleem, aga ma mõtlesin, et kui mosaiigipaberi ühele proole printida palve, et kohaletulija selle paberi hümni ajaks oma pea kohale tõstaks, siis ehk saaks selle % isegi päris heaks?

Tifo osas - jah. Seda ma juba usun, et käsitöö tifo jaoks kraabiks raha kokku. Ilmselt räägiks mõne sponsorigi nõusse. Aga vabatahtlikega saab keerulisem olema. Peaks mõtlema, kuidas seda algatust teha. Feisbukk? (Andeks, aga mina olengi see relikt, kel Fatseebokit ei ole). Foorumis karjumisest sellise sumaka kokkuajamiseks ei piisa. Ja ma mõtlen ikkagist jälle, et siukse projekti taga oleks hea (avalikkuse jaoks), kui oleks mingi organisatsiooni. JH siis ilmselt antud juhul, ega muud varianti ju pole...

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stinger Vaata postitust
    Koomik, see et inimene eelistab aktiivset ja Eesti parimat klubifänlust tähendab seda, et ta ei tohi Eesti suurima fänniorganisatsiooni kohapealt sõna võtta, kes oma ressurssi kasutab palju edutumalt ära?

hea töö, yordan ja edu teile, plaan tundub väga ilus! edu ka koondisefännidele plagude loomisel!
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tifo osas - jah. Seda ma juba usun, et käsitöö tifo jaoks kraabiks raha kokku. Ilmselt räägiks mõne sponsorigi nõusse. Aga vabatahtlikega saab keerulisem olema. Peaks mõtlema, kuidas seda algatust teha. Feisbukk? (Andeks, aga mina olengi see relikt, kel Fatseebokit ei ole). Foorumis karjumisest sellise sumaka kokkuajamiseks ei piisa. Ja ma mõtlen ikkagist jälle, et siukse projekti taga oleks hea (avalikkuse jaoks), kui oleks mingi organisatsiooni. JH siis ilmselt antud juhul, ega muud varianti ju pole...
    JH oleks kõige loogilisem partner küll. Tehniline teostus on peale finantspoole teine suurem probleem. Äkki tuleks see Kunstiakadeemiale lõputööks vms. välja pakkuda. Saavad ka korraks oma väikestest ja niisketest ruumidest välja
    Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Ärge nüüd valesti aru saage, ma olen show poolt, aga olen alati mõelnud, et kui värav löödaks just sellel hetkel kui suur riie lahti rullitud.. Terve staadion karjub millegi peale, aga sina ei saa sittagi aru sest kükitad mingi Abakhani kanga all.. Samuti on ilmselt äärmiselt tore mängu jälgida mõne hiiglasliku lipu tagant. Aga need on pseudoprobleemid ja kui suur käsitsi maalitud plagu aitab väravaid lüüa, siis ma olen kahe käega poolt!

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Ärge nüüd valesti aru saage, ma olen show poolt, aga olen alati mõelnud, et kui värav löödaks just sellel hetkel kui suur riie lahti rullitud.. Terve staadion karjub millegi peale, aga sina ei saa sittagi aru sest kükitad mingi Abakhani kanga all.. Samuti on ilmselt äärmiselt tore mängu jälgida mõne hiiglasliku lipu tagant. Aga need on pseudoprobleemid ja kui suur käsitsi maalitud plagu aitab väravaid lüüa, siis ma olen kahe käega poolt!
    kusjuures suure lipu alt näeb isegi midagi

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

markofkin, mis arvad kui teeks mingi Operit toetava plagu? suurim väravakütt siiski meil. võin pool kinni maksta.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Oper päris kindlasti vääriks toetust koondisefännide poolt.

Tsitaat Algselt postitas Stinger Vaata postitust
    loodetavasti mitte hardcore fännidel lubatakse ikka edaspidi ka staadionile tulla

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud