Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 1234567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 236
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Opi lahkumismänguks raudselt tuleb-teeme. Jansa teeb ka midagi, selles ma olen jumala kindel. Praegu, kui ausalt ütlen, siis mina hetkel küll ei viitsi Opile üldise suppordime-sind-bro plagu korjanduse lükkamisega tegeleda, mõtted juba Balti turna juures, kus Odžammat loodaks näha. Ja mul on karvane tunne, kui ma tänast meediat loen, siis Opil võib see lahkumismäng üsna lähedal olla. Sitt muidugi, et niimoodi, aga ma ei tea... Miskipärast kuradi ühepoolne plärtsumine tundub see Opi lärm praegu.

Aga jumala eest - lükka laks käima! Kujunduse ja trükitööga võin omalt poolt aidata, no prob.

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

hetkel üldse ei tule ühtegi ideed pähe milline see kujundus võiks olla. aga palju selline keskmine plagu maksma võiks minna?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Kui sa reelingule tahad teda paigutada, siis oli vist kas 1m või 1,10 m see kõrgus. Ütle mulle pikkus, siis ma saan ruutmeetrid paika ja hinna teada.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Võib-olla on küsitud, kuid kui palju üks selline keskmiselt maksab (nt need, mis sa teinud oled, et oleks teatud parameeter võtta)?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

PVC kanga ruutmeeter maksab minu trükkija juures jämedalt 6,50€ + km ehk 7,8€ m2. See on koos järeltöötlusega hind, mis tähendab, et plagu servad on tugevduskeevitatud ning äärtes on metallist öösid plagu kinnitamiseks. Kvaliteet on ülihea ja töö tehakse ära kiiresti, reeglina sama päeva sees või järgmiseks päevaks. Trükkija nimi jääb meievahelise kokkuleppe kohaselt saladuseks, kuivõrd hind on nö "minu hind" (ma tellin temalt kuus sadu ja sadu ruutmeetreid trükki eri materjalidele) ja trükkija ei ole loomulikult huvitatud sellest, et tema kokkuleppehinnad oma eri klientidega kõigile teada oleks.

Trükkija on väga mõistlik mees, playoffi plagud tegi ta poole hinnaga, "Eesti nimel" nagu ta väljendas, mistap meil on viimasest korjandusest veel kasutamata 90€ raha, mis ma plaanin käiku lasta Balti turna ajaks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Kahe-minuti-visand.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

vähe paremas tujus olev Oper võiks sellel pildil olla - tekst on hea!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

coach of faroe islands Kasutaja ELLvanaPEER avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Operi pilt võiks tulla sellest ajaloolisest 2-1 võidust venemaa üle, mis minu meelest siiani kõige magusam.
    T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Viita palun, ei leidnud seda. Ma vist küll tean, millisest pildist jutt käib, aga ei leia hetkel küll.

Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

http://www.ohtuleht.ee/galerii/4720#3

Mõtlesin seda, Aga jääb vist veic kehvaks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Äkki Jõeperalt saaks küsida? Plagu jaoks ehk annab originaali kasutada ilma maksuta?

Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Äkki Jõeperalt saaks küsida? Plagu jaoks ehk annab originaali kasutada ilma maksuta?
    vot ei oska selle kohapealt kaasa rääkida.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Fotograaf üldiselt neid ei halda. Eesti Meedia asjad on üldiselt Scanpixis, EPLi omad oskab Dannar kindlasti viidata. Võimalik, et antakse tasuta, kui kenasti küsida ja selgitada.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Kirjutasin Jarekile. Näis.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Oma lahkumismänguks vääriks Oper üle terve sektori plagu, midagi sellist nagu lipp on värava puhul. Selle maksumusest, ajast, tööst ei oska siinkohal kaasa rääkida.
    Legend peab saama väärika järelhüüde.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Oma lahkumismänguks vääriks Oper üle terve sektori plagu, midagi sellist nagu lipp on värava puhul. Selle maksumusest, ajast, tööst ei oska siinkohal kaasa rääkida.
    Legend peab saama väärika järelhüüde.
    nõus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Päevase töö vahele väike ajupuhkus.
    Balti turniirile. Puudub õrn aim, kuidas ja kas üldse seal plagusid kuhugi kinnitada saab. Tamma põhitribka küljes ma küll ühtki siukest kohta ei näe...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

Tekst on tore, aga kui seda teksti on kolm rida, siis peaks olema bänner suurem kui need, mis eelnevalt olemas on, sest seda teksti lihtsalt ei ole näha.

Pildi kvaliteet pole küll kiita, aga ehk annab aimu sellest, et kui tekst on oluliselt väiksem kui juba valmis olevatel bänneritel, siis on lugemisega raskusi. Ja löppude löpuks on ikkagi soov ju, et vastane näeks, mida Eesti fännidel neile öelda on.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tegin ka läti-mänguks ühe plagukavandi.

We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Tekst on tore, aga kui seda teksti on kolm rida, siis peaks olema bänner suurem kui need, mis eelnevalt olemas on, sest seda teksti lihtsalt ei ole näha.
    Ma pole suuruse peale üldse mõelnud veel, sest nagu ütlesin, mul puudub aim, kuidas Tammel üldse kohtadega on, kuhu seda kraami riputada. Ja noh, alati on tore, kui on suurem, khm, aga alustame väikselt ja liigume sammhaaval edasi

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud