320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suure Tõllu ideed pooldan ja toetan!

    Kommentaar


      Jansal on Kalevipoja suhtes samas õigus. See Suure Töllu pilt on vägev. Samas süboolselt on Kalevipoeg kõigi eestlaste kangelane, Töll on aga vbla liialt seotud Saaremaaga.

      EJL kujundab ka rohkem seda Kalevipoja imidžit - viimane näide fondi ülevõtte Kalevipojast.

      Samas pole ma näüinud mingit head pilti vms., mida Kalevipojast teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        Samas pole ma näüinud mingit head pilti vms., mida Kalevipojast teha.

        Jüri Arrak
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Mulle meeldis see fitti töö(härjapõlvlaste teema on muidugi aegunud) - http://cl.ly/272a1S36323J30020N3g
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Musta huumorina võiks muidugi lisada, et Rumeenia mängu valguses sobinuks tribüüne katma selline Arrak, vähemalt mul oli korduvalt mängu jooksul tahtmine niimoodi teha ja umbes selline võisin ma neil hetkil ka välja näha



            Aga andke kuuma ja arutlege. Minu poolest on tegelikult valmisolek sel aastal alustada läbirääkimisi, sponsside otsimist, korjandust ja meediakampaaniat. Või noh, mis kampaaniat, aga fakt on, et sellise asja tegemiseks on kindlasti mõistlik meediat maksimaalselt kaasata ja tema võimalusi ära kasutada. Kindlasti on oma suurte kogemustega abiks Jansa - ja kõik, kel vähegi ideid asja teostuse ja läbiviimise osas (kuidas, kust, kellelt jne), on oodatud kaasa lööma ja mulle PM teel endast teada andma!

            Sponsorite kohapealt on mul juba praegu häid ja enamvähem kindlalt kaasatulevaid firmasid peas liikumas. Samuti tean trükifirmat, mille üks välismaalasest (aga Eesti residendist) omanik on totaalne jalgpallihull. See muidugi ei tähenda praeguses hetkes veel midagi, aga on ometi lootustandev.

            Huvitav, kas EJL lubaks koondisemängude ajaks kohvikute juurde korjanduskastid üles panna?

            Kommentaar


              Nendel piltidel on mingi eriline copyright, et lina peale ei tohi trükkida, või on küsimus, et kuidas kõrgresos seda saada, et üldse trükkima hakata, või elementaarne viisakus?

              Mis see üldiselt maksab? (et noh, kas mingist korjanduskarbist on üldse mõtet rääkida)
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Nendel piltidel on mingi eriline copyright, et lina peale ei tohi trükkida, või on küsimus, et kuidas kõrgresos seda saada, et üldse trükkima hakata, või elementaarne viisakus?

                Mis see üldiselt maksab? (et noh, kas mingist korjanduskarbist on üldse mõtet rääkida)
                Arraku puhul ilmselt kõik kolm mainitud faktorit.
                Eeldusel, et kangas tuleb 300-350 m2, siis on kogu asja eelarve suurusjärk 4000€.

                Pole nagu väike summa, samas pole ka palju. Võib-olla tõesti pole korjanduskarpi vaja, aga ma olen sellisteks asjadeks summade kättesaamisega sponsoritelt üsna ettevaatlik, kuigi, nagu ütlesin: kohti, kust küsida, on küll.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Eeldusel, et kangas tuleb 300-350 m2,
                  Mis see külgede pikkus oleks?

                  4000 on tõesti nii palju, et võiks mõelda paarile kastile vms.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Korjandusest- ülekandega ei saaks raha annetada? http://foorum.soccernet.ee/showthrea...rumi-toetuseks
                    MIdagi selles stiilis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mis see külgede pikkus oleks?

                      4000 on tõesti nii palju, et võiks mõelda paarile kastile vms.
                      Ma ütlen ausalt, et ei ole veel välismõõte paika loksutanud. 10x30? 15x20? Või üldse ruudukujuline?
                      Ma lähen peatselt lekokile plagusid maha võtma, teen mõned pildid ja viskan jämeda mõõdulindi ka peale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Korjandusest- ülekandega ei saaks raha annetada? http://foorum.soccernet.ee/showthrea...rumi-toetuseks
                        MIdagi selles stiilis?
                        See tuleb niikuinii. Siin on tehniline küse ka veel selles, et kui sponsorite rahad tulevad taha, siis ei ole soliidne paluda pappi oma eraarvele kanda ehk siis et tarvis on juriidikalist keha, kelle kontot sihtotstarbeliselt kasutella.

                        Kommentaar


                          kas seda suurt plagu ei oleks võimalik riputada idatribüüni katusekonstruktsiooni külge? see siis selleks, et ka vastasmängijad näeksid seda enda ees.

                          Kommentaar


                            siis peaksid olema äärtes mingid raskused, päris rasked raskused isegi, mis seda värki paigal hoiaks enam-vähem. Tegelt isegi see vist ei aitaks, sest nt sellise tuulega nagu Rumeenia mängu ajal oli, lendaks see sealt lihtsalt nahhui. Kui aga hakata seda ka alumiste nurkade pidi kuhugi kinnitama, siis läheks asi ilgeks nusserdamiseks. Kes seda iga mäng üles paneks ja katusel turnima hakkaks?

                            Kommentaar


                              Mulle siiani meeldib kõige rohkem ettepanek uus plagu idatribüünil lahti tõmmata hümnide ajaks, aga sellega on tõsine katsumus: kuidas teha idatribüünil istuvale inimesele selgeks, et hümni ajaks tuleb "mingi krdi riie üle tõmmata"?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Mulle siiani meeldib kõige rohkem ettepanek uus plagu idatribüünil lahti tõmmata hümnide ajaks, aga sellega on tõsine katsumus: kuidas teha idatribüünil istuvale inimesele selgeks, et hümni ajaks tuleb "mingi krdi riie üle tõmmata"?
                                Võimatu ülesanne, kahjuks. Kui keskmine fännikal olev inimene sellega juba nõus on, siis on olukord hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X