320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fänniplagud koondisemängudel

    Kodanikud seltsimehed kaasfännid,

    tere.

    Panen siia uue teema püsti, et hoida universaalsena (mitte ainult möödunud play-offide kontekstis) fänniplagude teema, seda just koondisemängude võtmes.
    Nagu mäletame, sai koduse play-offi ajaks korjanduse kaasabil valmis treitud hulk kenakesi plagusid. Juba paari kuu pärast on aeg need taas välja kraamida (enamus neist asub praegu EJL-s).

    Teema algatuseks meenutan, et eelmisest korjandusest jäi tänu trükkija sõbralikkusele üle 90€ raha, mille ta meile 50% allahindluse näol kinkis. See raha seisab endiselt minu kontol ja ootab hetke, millal samuti plaguatribuutikaks teisenduda. Seega, kui kellelgi on häid ideid, milliseid (kellele?) plagusid valmistada, millis(t)eks mängu(de)ks, siis see teema on see koht, kus nokk lahti teha.

    Samuti võtke palun lahkesti sõna ka kõik muud plaguvalmistajad. Mitu inimest on minu käest juba nõu küsinud ja võimaluste ning oskuste piires olen neid ka aidanud. Teen seda ka edaspidi! Küsida võib kõike plagundusse puutuvat. Ma ei ole mingi plagukunn, aga eluala tõttu siiski kaunis kenasti kursis kõikvõimaliku tehnika ja kohtade ja muu asjassepuutuvaga.

    Korraldage korjandusi, arutlege, näidake sketshe ja eskiise, kritiseerige ja mölisege (kui vaja) jne.

    Tagasi seisva 90€ korjandusraha juurde. Arvan, et Balti turniiri ajaks oleks selle raha eest paslik toota juurde paar-kolm isiklikku bannerit mõnele koondisemehele. Endal on meeles mõlkunud Klavan ja Jäku. Pakkuge omi variante, sloganeid jne. Võivad ju olla ka mingid üldisemat laadi plagud - loopige ideid!

    Mörr.

    #2
    Kuskil pakuti välja "Vastase niidab jalust Enar Jäägermeister", mis minu arust kõlab hästi.

    edit: paneks pildi ka kõrvale, kus mingirsorti pudel nt. ei pea olema just jäägermeister. võib ka panna kirja "serveerida külmavereliselt" vms.

    Kommentaar


      #3
      bännerid on ajast ja arust... nende valmistamine ei näita eesti jalkafännide just liigset loovust. 90 EURi on selline raha, mille eest saaks juba ühe korraliku, kogu fännitribüüni katva, tifosi ära teha. plaanimist, meisterdamist ning aega läheb muidugi rohkem kui bänneri tegemiseks, kuid tulemus tuleks ka mõõdetamatult erilisem!

      Kommentaar


        #4
        balti turniiriks, siis kui lätiga finaalis mängime:
        Algselt postitas fitti
        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

        Kommentaar


          #5
          Võtame Ojamaa soojalt A koondisesse vastu: Ojamma Time! (koos kirjavigadega) või eestitatult: Uus Konstaabel On Majas!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas yordan Vaata postitust
            bännerid on ajast ja arust... nende valmistamine ei näita eesti jalkafännide just liigset loovust. 90 EURi on selline raha, mille eest saaks juba ühe korraliku, kogu fännitribüüni katva, tifosi ära teha. plaanimist, meisterdamist ning aega läheb muidugi rohkem kui bänneri tegemiseks, kuid tulemus tuleks ka mõõdetamatult erilisem!
            Noo, plagu on parem kui tühi reeling. Ning bännerile annab ka midagi loovat disainida. Samuti on mõeldavad ju nii bännerid kui ka tifod koos, nö sümbioosis. Kõvv küll.

            Siinkohal tahaks veelkord tänada markofkini väärt nõuannete ja teadmiste jagamise eest! Loodetavasti saab varsti ka Rakvere Tarvas oma staadionit kaunistama ja mängijaid motiveerima 1-2 bännerit.

            Kommentaar


              #7
              Balti turniiri suviselt mittekaineid meeleolusid arvestades, lisades siia meie FIFA top 50 staatuse - pakuksin välja visualiseerida meie balti armsaid naabreid kergelt solvava uue Balti kaardi: Läti uus asukoht oleks Ruhnu saar, Leedu asetseks pisikesel maalapil Köningsbergi lähistel - ülejäänud Baltikum on mõistagi Suur-Eesti territoorium

              Kommentaar


                #8
                tuletan meelde, et üleolevalt suhtudes oleme alati kaotanud. pigem võiks omadele motiveerivaid plagusid teha.

                Kommentaar


                  #9
                  Kas ma mäletan õigesti, et seal Eesti-Iiri teemas olnud kavanditest jäi see "Meie higi. Meie veri. Nende pisarad." tegemata?
                  Kui jah, siis võiks seegi uuesti kõne alla tulla.

                  Enar Jäägri bänneril võiks nime tõttu olla kuidagi kujundatud kaheraudne jahipüss.

                  Kommentaar


                    #10
                    Aga miks mitte trumpaks Ojamaa Motherwelli sherifi plagud üle. Kuna Ojamaa veel niipea koondisesse ei tule, siis on nendega aega. Chuck Norrise naljad vist veel nii vanad ka pole(?) et asendaks näiteks ta pea Ojamaaga. "The New Chuck Norris in town" vms

                    vs

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Kas ma mäletan õigesti, et seal Eesti-Iiri teemas olnud kavanditest jäi see "Meie higi. Meie veri. Nende pisarad." tegemata?
                      Kui jah, siis võiks seegi uuesti kõne alla tulla.

                      Enar Jäägri bänneril võiks nime tõttu olla kuidagi kujundatud kaheraudne jahipüss.
                      Ei, see "Meie veri..." sai kenasti tehtud

                      Kommentaar


                        #12
                        palju kogu fännika suurune plagu maksaks v see pigem hiigel suur lipp? oleks ju vahva nt lipupeal Eesti labiaegade dream team v moni toetav lause vms. http://img315.imageshack.us/img315/1717/dsc091630ol.jpg pm midagi sellist.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          palju kogu fännika suurune plagu maksaks v see pigem hiigel suur lipp? oleks ju vahva nt lipupeal Eesti labiaegade dream team v moni toetav lause vms. http://img315.imageshack.us/img315/1717/dsc091630ol.jpg pm midagi sellist.
                          Vastus on: sigakallis. Räägin VÄGA umbkaudu numbrites praegu, teadmata mõõte ja evimata konkreetset juttu ühegi trükkijaga: isegi kui teha mingi odavama otsa tekstiili peale, siis ikkagi sigakallis. Mis selle suurus seal pildi peal võib olla, mingi 25x90 meetrit ehk? Mahu pealt räägiks veidi alla ka... 20 000€ + km kanti tuleb see hind. Nii ongi. Raju. Isegi, kui sponsorid leiaks ja pool maha saaks, siis kui tõenäoline see oleks, et ca 12 000€ fännide hulgas kokku korjaks? Mitte et ma suurelt unistamise poolt ei oleks, iga kell olen, aga selline asi jääb meile mõneks ajaks kättesaamatuks siiski.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Vastus on: sigakallis. Räägin VÄGA umbkaudu numbrites praegu, teadmata mõõte ja evimata konkreetset juttu ühegi trükkijaga: isegi kui teha mingi odavama otsa tekstiili peale, siis ikkagi sigakallis. Mis selle suurus seal pildi peal võib olla, mingi 25x90 meetrit ehk? Mahu pealt räägiks veidi alla ka... 20 000€ + km kanti tuleb see hind. Nii ongi. Raju. Isegi, kui sponsorid leiaks ja pool maha saaks, siis kui tõenäoline see oleks, et ca 12 000€ fännide hulgas kokku korjaks? Mitte et ma suurelt unistamise poolt ei oleks, iga kell olen, aga selline asi jääb meile mõneks ajaks kättesaamatuks siiski.
                            nihhhujaa, pohlak peab fännide jaoks rahakotti kergendama. tahab ka ju tema et käiks rohlem rahvast ja asi oleks vaatemängulisem

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              isegi kui teha mingi odavama otsa tekstiili peale, siis ikkagi sigakallis. Mis selle suurus seal pildi peal võib olla, mingi 25x90 meetrit ehk? Mahu pealt räägiks veidi alla ka... 20 000€ + km kanti tuleb see hind. Nii ongi. Raju. Isegi, kui sponsorid leiaks ja pool maha saaks, siis kui tõenäoline see oleks, et ca 12 000€ fännide hulgas kokku korjaks? Mitte et ma suurelt unistamise poolt ei oleks, iga kell olen, aga selline asi jääb meile mõneks ajaks kättesaamatuks siiski.
                              Pakuks pigem 25x60 m ja trükk pole ainus võimalus. Palju vabatahtlikke osavaid maalreid võivad ka töö ära teha

                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar

                              Working...
                              X